Як користуватися додатком Unified Remote на Android

Єдиний пульт дистанційного керування (Unified Remote) - прекрасне додаток для управління вашим комп`ютером через мережу, використовуючи Android-пристрій. Це відмінний спосіб керувати медіа-плеєрами на вашому ПК, так як додаток включає кілька пультів дистанційного керування для окремих плеєрів, таких як YouTube, VLC і MPC та ін. Для роботи програми необхідно програмне забезпечення сервера, яке запускається у фоновому режимі на вашому комп`ютері і дозволяє контролювати ПК через запущене на Android-пристрої додаток.
Частина 1 з 4: Завантаження ПЗ сервера

 1. 1

  Скачайте програмне забезпечення сервера для програми Unified Remote з сайту. Використовуйте будь-який браузер для переходу на цей сайт.

 2. 2

  Встановіть програмне забезпечення на комп`ютер. Просто натисніть на .exe-файл і дотримуйтесь інструкцій, які з`являтимуться на екрані.

 3. 3

  Налаштуйте сервер. Відзначте перший пункт в меню налаштувань програми, якщо ви хочете виконувати цю програму автоматично при завантаженні операційної системи.

 4. 4

  Натисніть "ОК.[b]"

Частина 2 з 4: Завантажте програму

 1. 1

  Перейдіть до списку додатків. Для цього натисніть на значок меню Додатків на головному екрані пристрою, потім знайдіть додаток Google Play store. Натисніть на його значок, щоб відкрити.

 2. 2

  Знайдіть додаток Unified Remote. У результатах пошуку натисніть на перше знайдене програму зі списку, створене Unified Intents.

 3. 3

  Завантажте програму і встановіть його, натиснувши на кнопку «Встановити». Додаток автоматично буде завантажено та встановлено на ваш пристрій.

Частина 3 з 4: Підключення до комп`ютера

 1. 1

  Запустіть додаток. Ви можете запустити додаток, натиснувши на кнопку «Відкрити» після установки.
  • Якщо ви вийшли з програми Google Play, ви можете знайти додаток Unified Remote в списку додатків вашого пристрою і натиснути на його значок, щоб запустити.

 2. 2

  Натисніть на «Сервера» у Головному меню програми на Android-пристрої. 3. 3

  Виберіть «Додати»

 4. 4

  Виберіть «Автоматично». Додаток здійснить пошук вашого комп`ютера в мережі.

 5. 5

  Виберіть ваш комп`ютер після пошуку, щоб підключитися.

Частина 4 з 4: Вибір дистанційного керування

 1. 1

  Виберіть «Дистанційне керування» в меню програми.

 2. 2

  Перейдіть та знайдіть необхідне вам дистанційне керування.

 3. 3

  Виберіть «Основний введення», якщо ви хочете використовувати пристрій як миші і клавіатури.
  • Зручно використовувати певний дистанційне керування для кожного медіа-плеєра, але функцію «Основний введення» зручно використовувати для навігації по ОС Windows.

 4. 4

  Натисніть на ДУ, яке ви хочете використовувати. Готово! Ви можете контролювати свій ПК.

Поради

 • Ви можете вимкнути, перевести в сплячий режим свій комп`ютер або вимкнути дисплей, вибравши Управління харчуванням у списку Дистанційного керування.