Як встановити програми Android на Bluestacks

BlueStacks - це емулятор, що дозволяє запускати додатки Android на PC або Mac. Ця програма безкоштовна, вона дозволяє увійти в обліковий запис Google, щоб купити або завантажити раніше встановлені додатки. Крім того, ви можете копіювати файли APK в BlueStacks безпосередньо і всього в декілька кліків миші.
Метод 1 з 2: За допомогою Play Store

 1. Як встановити програми Android на Bluestacks

  1

  Встановіть BlueStacks App Player. Ви можете завантажити BlueStacks App Player на офіційному сайті BlueStacks, там є версії для PC і Mac. Не забудьте дозволити доступ до магазину додатків, зазначивши відповідну опцію при установці.
  • Для першого запуску після установки може знадобитися час.
  • Для запуску Bluestacks потрібно як мінімум Windows XP або OS X 10.6. Для комфортної роботи додатків потрібно не менше 2 GB оперативної пам`яті.

 2. Як встановити програми Android на Bluestacks

  2

  Знайдіть потрібну програму. Вгорі вікна ви знайдете інструмент пошуку додатків. Введіть ім`я програми. Якщо BlueStacks не знайде потрібну програму на своїх серверах, виберіть пошук в Play Store ("Search Play for AppName").
  • В даний час Bluestacks підтримує програми для Android версії 4.4.2, тому вам будуть доступні майже всі програми.

 3. Як встановити програми Android на Bluestacks

  3

  Налаштуйте обліковий запис Google Play Store. Для встановлення програм з Play Store, необхідно дозволити використання Google Play і зайти в нього, використовуючи обліковий запис Google. Якщо у вас немає облікового запису Google, ви можете зареєструватися прямо в BlueStacks або зареєструватися на сайті Google. Реєстрація безкоштовна.
  • Переконайтеся, що комп`ютер підключено до мережі.

 4. 4

  Виберіть потрібну програму. Список результатів пошуку буде показаний після входу в обліковий запис. Виберіть потрібну програму.

 5. 5

  Уточніть вартість програми. Якщо програма безкоштовна, повинна бути кнопка "Free" або "Безкоштовно". Якщо програма платна, буде вказана її вартість. Натисніть на кнопку з ціною, щоб купити додаток.

 6. Як встановити програми Android на Bluestacks

  6

  Натисніть кнопку установки. Після придбання (або натискання на кнопку "Безкоштовно") стане доступна кнопка "Встановити" або "Install". Натискання на цю кнопку приведе до скачування і установці програми.

 7. 7

  Запустіть додаток. Ви можете відкрити програму в Play Store або в меню BlueStacks.

Метод 2 з 2: За допомогою APK 1. Як встановити програми Android на Bluestacks

  1

  Встановіть BlueStacks App Player. Ви можете завантажити BlueStacks App Player на офіційному сайті BlueStacks, є версії для PC і Mac.
  • Для першого запуску після установки може знадобитися час.
  • Для запуску Bluestacks потрібно як мінімум Windows XP або OS X 10.6. Для комфортної роботи додатків потрібно не менше 2 GB оперативної пам`яті.

 2. 2

  Скачайте файл APK потрібного програми. Файл APK є інсталяційний файл додатків Android. Багато програм поширюються розробниками, минаючи Play Store. Іноді буває необхідно поставити стару версію програми, що неможливо в Google Play, в цьому випадку також можна знайти потрібний файл APK.
  • Файли APK викачуються так само, як будь-які інші файли в інтернеті.
  • В даний час Bluestacks підтримує програми для Android версії 4.4.2, тому ви зможете відкрити майже всі програми.

 3. 3

  Відкрийте файл APK подвійним клацанням миші. Якщо інші програми не асоційовані з типом файлів APK, цей файл відкриється в BlueStacks. Відкрийте файл подвійним клацанням для запуску BlueStacks і установки програми. Підтвердіть, що хочете встановити додаток, і після установки ви знайдете його в меню BlueStacks.
  • Ви можете перетягнути файл APK мишею у вікно BlueStacks для установки.

 4. 4

  Налаштуйте асоціацію файлів APK з BlueStacks, якщо файли APK не відчиняються автоматично в BlueStacks. Правою кнопкою миші натисніть на файлі APK, виберіть у спадному меню "Відкрити за допомогою". Знайдіть папку BlueStacks (зазвичай це C: Program Files (x86) BlueStacks ). Виберіть файл HD-ApkHandler.exe.

Поради

 • Подивіться топ 25 додатків для Bluestacks. Категорії додатків на Bluestacks включають в себе «Ігри», «Соціальні програми», «Музика», «Відправлення повідомлень» та багато іншого.