Як стати успішним власником ресторану

Успіх ресторану залежить від зусиль, які ви в нього вкладіть. Багато ресторанів закриваються, через короткий час, лише тому, що їх власники не хочуть прикладати зусиль до їх розвитку. Ні одному ресторану не гарантований успіх, проте шанси стати успішним власником ресторану збільшуються, коли ви приймаєте до уваги кілька важливих кроків.

Кроки

 1. 1

  Навчіться готувати, навіть якщо ви не збираєтеся бути кухарем вашому закладі. Вам не потрібно опановувати мистецтво готування, але вам важливо вміти взаємодіяти з кухарем і знати його потреби. Якщо ви поставите себе на його місце, ви зможете краще вловити його сильні і слабкі сторони, так само як надати все необхідне для його успіху.

 2. 2

  Ви повинні бути знайомі з усіма областями ресторанного бізнесу, якщо хочете стати успішним. Знову ж таки, так, ви зможете зрозуміти і оцінити обов`язки персоналу, а також направляти їх і ефективно мотивувати. Мийка посуду, обслуговування столів, робота за баром - це лише кілька позицій, в яких ви повинні розбиратися. Ви повинні знати, як поводиться той чи інший співробітник, щоб навчати нових людей і не давати персоналу себе обдурити.
 3. 3

  Ніколи не переставайте вчитися, будьте в курси всіх нових і успішних тенденцій. Якщо в плануєте включити в меню вино, запишіться на курси по сервіровці вина. Відправляйте персонал на курси підвищення кваліфікації і різні тренінги.

 4. 4

  Запишіться на бізнес-курси та курси бухгалтерів, щоб ефективно планувати свою справу і вести бюджет. Успішне володіння рестораном - це не тільки смачно приготовлена їжа. Це також вміння приймати мудрі рішення, розуміння механізму роботи і знання того, над чим ще варто попрацювати. Подумайте, які початкові ціни в меню допоможуть вам економити більше, ніж витрачати.

 5. 5

  Виберіть вдале місце розташування. Вивчіть місцевість. Дізнайтеся, який кухні не вистачає в районі, і запитайте себе, чи буде вона успішна в цьому середовищі. Ресторан повинен знаходиться в прохідному місці і мати велику парковку. 6. 6

  Починайте наймати персонал приблизно за 6 тижнів до відкриття. Так, у вас буде достатньо часу, щоб підібрати кваліфікованих співробітників. Наймайте тих, з ким вже працювали, кому довіряєте і чию роботу ви вже бачили. Пропонуйте гідну зарплату і чайові / премію, так як хороших співробітників складно знайти і утримати, особливо талановитих кухарів. Як тільки ви найняли шеф-кухаря, розробіть разом з ним меню, нехай він візьме ініціативу в свої руки. Шеф-кухар - начальник на кухні, і якщо ви довіряєте йому, ви повинні довіряти його думку. Дайте йому шанс показати себе.

 7. 7

  Спроектуйте зручне планування ресторану. В хорошому ресторані має бути розслаблююча і принадна атмосфера для гостей, а також функціональна обстановка для персоналу, особливо на кухні. У ресторані має бути досить просторо для гостей і легко забиратися для персоналу.

 8. 8

  Почніть рекламувати свій ресторан ще до відкриття. Повісьте зовні професійно виконаний банер з назвою та датою відкриття. Розішліть прес-релізи і влаштуйте безкоштовну дегустацію на честь відкриття. Продовжуйте рекламувати ресторан на регулярній основі після відкриття. Найміть досвідчених співробітників і переконайтеся, що вони добре виконують свою роботу.

Поради

 • Переконайтеся, що в меню включені якісні вегетаріанські та веганські страви. Дуже часто сім`я або група людей, в числі яких є вегетаріанці, шукають ресторан, де всі могли б скуштувати смачні страви.