Як видалити білий наліт з язика

Ніхто не хоче, щоб його мова була покритий білим нальотом. Він не тільки виглядає ненормально, але й, якщо про нього не дбати, стане причиною сильного неприємного запаху з рота. Люди, у яких виявлено стан, відомий як «географічний» мову, схильні до більшого ризику випробувати білий наліт на язиці. «Географічний» мову це просто мову з великою кількістю тріщин і канавок і ці тріщини і канавки являють собою прекрасне місце для розмноження анаеробних бактерій, які є причиною поганого запаху з рота і білого нальоту. Перемогти цю проблему можна просто стежачи за чистотою мови.
Частина 1 з 3: Очищення мови

 1. 1

  Чистите ваш язик щодня. Частка мови (або його скріблення) це дія яке більшість людей не роблять щодня. Однак, це один з найбільш важливих кроків, який дозволяє зберігати ваш подих чистим і свіжим. Це не важко робити і не займає багато часу. Щодня витрачені хвилина або дві значно окупляться запобіганням поганого дихання, запобіганням появи білого нальоту на язиці і поверненням його нормального кольору.

 2. 2

  Почніть з кореня язика, поклавши скребок для язика на його поверхню.

 3. 3

  Робіть повільні широкі рухи вперед-назад. Почніть з будь-якого боку (правої або лівої) і поступово переміститеся на іншу. Залежно від типу скребка, який ви використовуєте, вам треба буде зробити від трьох до чотирьох рухів з мови.

Частина 2 з 3: Додайте зубну пасту

 1. 1

  Додайте насичену киснем зубну пасту. Як тільки ви прибрали поверхневе забруднення з мови, нанесіть невелику кількість насиченої киснем зубної пасти на скребок для язика.

 2. 2

  Ніжно намажте поверхню язика (як можна далі до кореня, але не викликаючи блювотний рефлекс) зубною пастою. Вона проникне під поверхню, нейтралізуючи виробляють сірку анаеробні бактерії! На корені язика бактерій більше ніж на його кінчику.

 3. 3

  Після того як мова намазав, залиште пасту на поверхні на стільки, скільки ви зможете витерпіти - ідеально на півтори хвилини. Якщо ви почнете кашляти або з`явиться блювотний рефлекс, нічого страшного, якщо вам доведеться виплюнути пасту.
  • Краще всього якщо зубна паста залишатиметься на мові, поки ви чистите зуби. Можливо, поганий запах з рота не зникне відразу. Просто чистите зуби двічі на день і щодня користуйтеся зубною ниткою.

Частина 3 з 3: Загальна гігієна

 1. 1

  Чистите ваші зуби через 30 хвилин після кожного прийому їжі. Чищення зубів раніше може пошкодити їх. Також чистите поверхню язика.

 2. 2

  Чистіть зуби перед сном. Також чистите поверхню язика.

 3. 3

  Користуйтеся відповідним ополаскивателем для рота кожен день. Це допоможе убити бактерій. 4. 4

  Відвідайте стоматолога, якщо регулярне чищення не приносить результатів. Слід також відвідати лікаря, якщо проблема з поганим запахом з рота не проходить - це може бути симптомом чогось, що вимагає особливої уваги.

Поради

 • Частка мови не вбиває бактерії, які є причиною поганого запаху з рота і розмножуються під поверхнею «географічного» мови. Частка просто прибирає бруд з поверхні язика (слиз і залишки їжі), яка є джерелом живлення для анаеробних бактерій. Щоб позбутися від цих анаеробних бактерій (які є причиною білого нальоту на мові) вам слід користуватися збагаченої киснем зубною пастою, яка здатна проникати під поверхню вашої мови.
 • Білий наліт на язиці може бути симптомом молочниці ротової порожнини. Якщо все описане вище не допомагає, одну хвилину прополощіть рот підсоленою водою після чищення зубів. Чим більше солі, тим краще! Через кілька днів ваш мова повинна стати нормальним.
 • Білий наліт може бути симптомом стоматиту.
 • Іноді, після того як ви вип`єте трохи тоніка, з мови виходить легко зняти плівку.
 • Тільки чистка мови сама по собі не запобігає неприємний запах з рота.

Попередження

 • Необов`язково терти із зусиллям! Простіше кажучи - більш сильне натискання не прибирає бактерії. Просто треба натискати досить сильно, щоб контакт мови зі скребком відбувався по всій поверхні скребка. Постарайтеся не залишати порожніх місць.

Що вам знадобиться

 • Немає необхідності використовувати один з тих складних, дорогих прибамбасів, щоб успішно почистити собі мову.
 • Все що вам треба, це досить жорсткий інструмент, яким можна легко очистити найбільшу можливу площу поверхні язика. Електричні очисники мови корисні якщо у вас артрит, порушена координація рухів або вам просто важко виконувати описані дії.