Як зволожувати слизову носа

Чималі незручності і потенційний ризик для здоров`я представляють носові кровотечі. Тому важливо, особливо в жарку погоду і зимові місяці, зволожувати слизову носа з метою запобігання носових кровотеч. Виконуйте ці запобіжні заходи, і ви не будете, знати, що таке носові кровотечі.

Кроки

 1. 1

  Зменшіть опалення.
  • Чим вище температура повітря у вас в будинку, тим вища ймовірність виникнення носових кровотеч. Сухе повітря висушує носові проходи, тому носових кровотеч не уникнути. Хоча б на ніч знижуйте температуру до 15-17 ° C.

 2. 2

  Придбайте зволожувач повітря.  • Зволожувач підвищить вологість повітря, а значить, скоротить шанси виникнення носової кровотечі. Також зволожувач повітря скоротить кількість пилу в повітрі, поліпшить якість повітря, зробить повітря більш корисним для здоров`я. Тільки пам`ятайте, що якщо ви хочете, щоб зволожувач повітря працював ефективно, його потрібно періодично чистити.

 3. 3

  Використовуйте спреї на основі сольових розчинів.
  • Сольові розчини запобігають пересихання слизової носа, а значить, і скорочують ризик виникнення носової кровотечі. Крім того, сольові розчини очищають носові порожнини, покращують роботу слизової оболонки. До складу деяких спреїв входять компоненти, що блокують ріст бактерій, які є причиною кровотеч. 4. 4

  Обробіть носові порожнини невеликою кількістю вазеліну.
  • Завдяки в`язкої текстурі, вазелін добре зволожує слизову носа. Тільки не наносите його занадто багато, інакше він може засмітити проходи, і ви можете задихнутися. Просто наносите невелику кількість вазеліну на слизову оболонку носа в жаркий період, і носові кровотечі обійдуть вас стороною.

 5. 5

  Пийте більше рідини.
  • Вживання достатньої кількості рідини вбереже вас не тільки від сухості в носі, але і від носових кровотеч. Випивайте хоча б по 8 склянок рідини в день, і ви не будете знати, що таке зневоднення.


Поради

 • Постарайтеся не сякатися занадто часто. Якщо вам все-таки доводиться сякатися, то відразу ж обробляйте порожнини носа вазеліном або бальзамом.