Як збільшити груди

Ваш розмір чашечки не перевищує A або B? Багато жінок мають саме цей розмір. Є безліч способів збільшити груди, як за допомогою операції, так і без неї.

Кроки

 1. 1

  Виконуйте вправи для зміцнення грудей. Запитайте тренера у вашому спортивному залі про хороших вправах для грудей або знайдіть їх в інтернеті. Розвинені м`язи за жировими тканинами грудей піднімуть її природним шляхом і допоможуть їй виглядати повніше.

 2. 2

  Різні підтримуючі бюстгальтери допоможуть додати обсягу вашої грудей. Ви також можете придбати спеціальні силіконові вставки для чашок бюстгальтера. Ці вставки дуже зручні у використанні, вони виглядають абсолютно натурально і коштують набагато дешевше грудних імплантатів.

 3. 3

  В якості останньої опції завжди залишаються грудні імплантати. Якщо ви хочете збільшити груди хірургічним шляхом і вирішили, що цей варіант найкраще підходить для вас, знайдіть перевіреного хірурга для операції. Ваш хірург пояснить вам, що імплантати безпечні, але, як і в ситуації з будь-якою операцією, ви піддаєтеся певному ризику.
 4. 4

  Спробуйте косметику. Ви можете використовувати пудру, щоб підкреслити контури вашої грудей, що дозволить їй виглядати більше в розмірі. Пам`ятайте, що косметика може розпливатися і виглядати погано.

 5. 5

  Прийміть вашу маленьку груди такою, яка вона є, і пам`ятайте про її переваги. Ви ніколи не відчуєте біль у спині, викликану великими грудьми, ви завжди можете бачити ваші ступні, ви можете носити більше різноманітного одягу, ніж жінки з великими грудьми, бюстгальтери обійдуться вам у багато разів дешевше І ваші груди ніколи не буде вам заважати! Це тільки декілька позитивних якостей маленьких грудей.

Поради • Займайтеся спортом, щоб розвинути м`язи грудей.
 • Зберіть достатньо інформації, перш ніж вирішуватися на щось екстремальне (наприклад, на операцію)!
 • Використовуйте бюстгальтери для природного підйому грудей.
 • Пам`ятайте про переваги маленьких грудей.

Попередження

 • Якщо ви думаєте про операцію по збільшенню грудей, уважно вивчіть всі можливі джерела інформації, перевірте всі попередження про ризик, алергічних реакціях та інших ускладненнях, і завжди просите хірурга показати вам фотографії його попередніх операцій.