Як позбутися від бородавок на нижній частині стопи

Бородавки? Вони для свиней і жаб, а не для ваших стоп. Бородавка - наріст на нижній частині стопи - заподіює сильний біль, а ще гірше, як ви можете собі уявити, якщо з`явилися відразу 2 або 3 бородавки.


Так що - читайте!


Немає жодних гарантій - бородавки є вірусними і від них важко позбутися - лікування залежить від віку та стану здоров`я ураженого бородавками. Деякі з доступних методів матимуть кращі результати, інші гірші, але коли ви страждаєте, то не хочете витрачати час на експерименти. Ви хочете, щоб вони пішли! Ми розповімо вам про декілька способів, які можна спробувати.
Метод 1 з 2: Зверніться до лікаря

 1. 1

  Зверніться до лікаря. Він запропонує вам кілька способів, як можна видалити бородавки, але вилікувати їх вдасться не відразу.

 2. 2

  Використовуйте кислоту. Ваш лікар може порекомендувати скористатися корозійних розчином, який буде "спалювати" бородавки - цей метод досить ефективний.
  • Замочіть бородавку в теплій воді, приблизно на 5 хвилин перед нанесенням розчину.
  • Нанесіть рекомендований вам розчин. Повторюйте щодня.
  • Кожні кілька днів, перш ніж замочити стопи, очищайте оброблені ділянки пемзою або наждачним пилкою. Це дозволить видалити мертву тканину.
  • Повторюйте це щодня протягом 3 місяців. У той час як необроблені бородавки поступово йдуть протягом приблизно 2 років, ця процедура гарантує 70% - 80% успіху, приблизно за 12 тижнів.

 3. 3

  Припікання заморажіватель. В якості іншого методу, лікар може порекомендувати заморозити бородавки рідким азотом. Діти, не намагайтеся повторити це вдома.
  • Може знадобитися до 4 процедур заморожування. Вони, як правило, проводяться з інтервалом в пару тижнів, так що вам не доведеться їздити до лікаря кожен день.
  • При цьому можливо, що залишаться рубці та інші ушкодження - лікар попередить вас про цей ризик. Як і метод з кислотою, ця процедура гарантує 70% - 80% успіху, і буде ефективна лише за умови лікування протягом 8 тижнів.

Метод 2 з 2: Поради для тих, хто звик все робити сам

 1. 1

  Зайдіть в аптеку. Є безрецептурні препарати від бородавок, за допомогою яких можна ефективно видалити бородавки. Ось деякі доступні препарати, які ви можете спробувати:
  • Salatac Gel (саліцилова кислота і молочна кислота)

  • Bazuka (саліцилова кислота)
  • Glutarol (глютаральдегид)
  • Scholl corn and callus removal liquid (саліцилова кислота і камфора)
  • Гель Veracur (формальдегід)
  • Wartner (диметиловий ефір і пропан)
  • Примітка: є різні торгові марки препаратів для видалення бородавок, але більшість використовують ті інгредієнти, які були перераховані вище, перш за все, саліцилову кислоту, яка діє, роз`їдаючи шкіру. Wartner схожий на те, що лікарі використовують, щоб заморозити бородавки, тільки для домашнього використання. 2. 2

  Продовжуйте експериментувати. Якщо ви випробували всі ці кошти, але нічого не допомогло, то ще є багато домашніх засобів. Ось декілька порад:

 3. 3

  Просочіть оцтом. Намочіть шматок вати в оцті, потім покладіть вату на бородавку і залиште на ніч. Помістіть ватний тампон на бородавку, потім оберніть його щільно марлею або лейкопластиром, щоб він не відвалився. Враховуючи, скільки часу займають інші методи, це вам доведеться робити тривалий час, так що запасіться ватними кульками і марлею.

 4. 4

  Використовуйте шкірку від банана. Виріжте квадрат з бананової шкірки, досить великий, щоб покрити бородавки, і помістіть м`яку внутрішню частину шкірки на бородавку. Прив`яжіть, як описано в методі з оцтом, і при необхідності повторіть.

 5. 5

  Використовуйте для лікування чисте масло чайного дерева. При необхідності повторіть.

 6. 6

  Прикладіть цибулю. Також може допомогти сік з подрібненої цибулі, який необхідно прикладати на поверхню бородавки якомога частіше.

 7. 7

  Зафіксуйте клейкою стрічкою. Використовуйте клейку стрічку на бородавку. Носіть стрічку протягом дня і знімайте її на ніч. Вранці знову намотайте стрічку. Робіть це щодня протягом 3 місяців. Кольорова клейка стрічка працює так само добре, як срібна, але срібна набагато прохолодніше.

 8. 8

  Почекайте. Якщо нічого не допомагає, то імунна система вашого організму буде виробляти антитіла проти того типу бородавок, який у вас є. Це може зайняти деякий час, до 2 - 3 років.

 9. 9

  Потріть її. Якщо бородавка мертва, але все ще знаходиться на стопі, протріть мертву шкіру пемзою або наждачним пилкою.

Поради

 • Завжди лікуєтеся рекомендовану кількість часу.
 • Найбільш ефективно залишати домашні засоби (оцет, бананову шкірку і т.д.) на ніч. Якщо у вас є час цього ж дня, зробіть це одразу. Чим довше триває лікування, тим краще.
 • У більшості методів лікування бородавок використовується поєднання методів, наприклад: рідкий азот, саліцилова кислота і замочування бородавки в гарячій воді, щоб спробувати піддати її екстремальних температур. Часто необхідно використовувати поєднання методів тому, що бородавки не завжди реагують тільки на один тип. При використанні багатьох методів лікування може знадобитися поєднувати їх з іншими.
 • Будьте терплячі. Бородавки не зникають протягом ночі (як правило).

Попередження

 • Деякі види лікування мають протилежний ефект. У деяких людей, що мають бородавки, після заморожування, набрякає весь вгору стопи. Але ви не дізнаєтеся про це, поки не спробуєте.
 • Бородавки є надзвичайно заразними і викликаються вірусом папіломи людини (ВПЛ), який може мати серйозні потенційні наслідки. Не дозволяйте іншим торкатися до вашої бородавки без гумових рукавичок, і не ходіть босоніж там, де інші можуть вступити в контакт з вашою ногою.
 • Деякі методи видалення неефективні для деяких людей, так що не продовжуйте використовувати метод, який не працює у вашому випадку. Ви тільки даремно витратите свої гроші і пошкодити шкіру.
 • Уважно читайте етикетки та інструкції на медичних виробах. Якщо рекомендується припинити лікування протягом 48 годин, зробіть це.