Як виглядати не таким втомленим після пробудження

Скористайтеся простими і натуральними методами, описаними тут, щоб не виглядати втомленим після пробудження.

Кроки

 1. 1

  Добре спите по вісім годин на день.

 2. 2

  Пийте по 30 мл води на кожен кілограм своєї ваги. Наприклад, якщо ви важите 60 кг, то вам треба випити 1,8 л за день.

 3. 3

  Не їжте більше 500 мг солі в день.

 4. 4

  Регулярно займайтеся фізичними вправами. Це не тільки покращить здоров`я, але і виправить колір обличчя за рахунок поліпшення кровообігу, а фізична втома позитивно вплине на якість сну. Уникайте, однак, інтенсивних вправ безпосередньо перед сном, в такому випадку вам не вдасться повноцінно розслабитися і заснути.  • Подумайте про ранкові вправах. Будь-який вид руху додасть вам енергії, мотивації та бадьорості!

 5. 5

  Подбайте про припухлостях навколо очей. Поки ви не звикнете до нового способу життя, кладіть вранці скибочки охолодженого огірка на повіки і тримайте по 10-15 хвилин. Замість огірка можна використовувати охолоджені чайні ложки.

 6. 6

  Спіть на декількох подушках. Одну-дві підкладіть під голову, одну за спину, одну між ніг і одну перед грудьми. Підтримка допоможе вам краще відпочити, якщо тіло не буде витрачати зайву м`язову енергію.

Поради

 • Балуйте себе. Покладіть під готову зайву подушку під час сну. Змінилося кровообіг прибере мішки під очима.


 • Не займайтеся занадто серйозними справами перед сном.
 • Слухайте гарну музику. Енергійна музика дасть вам заряд бадьорості!
 • Заздалегідь підготуйтеся. Тримайте свіжі огірки та охолоджені ложки в холодильнику, як на роботі, так і вдома. Скибочку огірка, покладений на очі на 10-15 хвилин, суттєво зменшить втомлений вигляд, завдяки натуральним антиоксидантам, що містяться в ньому.
 • Навіть якщо ви мало спали, ви будете виглядати не таким втомленим, вставши хоча б за годину до виходу на роботу, навчання і т. Д.
 • Замість огірка можна використовувати пакетики ромашкового чаю, заварені і потім охолоджені. Тримайте на очах 10-15 хвилин.

Попередження

 • Іноді зустрічається алергія на огірки. Якщо ви схильні до алергії, то насамперед випробуйте скибочки огірка на інших ділянках шкіри. При наявності алергії використовуйте охолоджені пакетики чаю або спеціальні компреси для очей з гелем всередині.
 • Зверніться до лікаря, якщо припухлість навколо очей зберігається протягом усього дня, незважаючи на вжиті заходи. Запитайте медика, якому ви довіряєте, чи немає у вас жирових відкладень під очима або який-небудь інший проблеми, і дізнайтеся, як цю проблему вирішити.