Як перестати розчісувати комариний укус

Отже, вас покусали комарі, і ви не можете перестати свербіти? Не хвилюйтеся, нижче наведені поради, що потрібно робити, щоб перестати розчісувати комариний укус!

Кроки

 1. 1

  Одягніть шкарпетки на руки - так, навіть якщо ви будете свербіти, ви не розчешіть укуси. Якщо ж вам або іншому потерпілому не дуже хочеться довго сидіти зі шкарпетками на руках, то зіграйте в гру! Ви можете зробити шкарпетковий ляльковий театр і пограти носками надягнутими на руки. Це добре підходить дітям, тому що вони зможуть фокусувати увагу на грі і відволіктися від укусу.

 2. 2

  Нанесіть на місце укусу крем. Купуйте хороший крем від роздратування шкіри і акуратно натріть їм місце укусу. Пам`ятайте, що від дотиків до місця укусу свербіж стане сильнішим, тому, завдаючи крем, намагайтеся легко втирати його в шкіру. Наносите крем повторно кожні дві години або відповідно до інструкції на упаковці. Крем повинен зробити заспокійливу дію, щоб ви більше не розчісували місце укусу.

 3. 3

  Прикладіть до місця укусу лід. Місце укусу онімія від холоду, і ви не будете відчувати свербіж. Не забирайте лід з укушенного місця протягом півгодини, а потім подивіться, чи потрібно тримати довше. Якщо місце укусу більше не свербить, тоді лід прикладати більше не потрібно.

 4. 4

  Відволічіть себе від укусу. Якщо вам здається, що ніяке лікування не допомагає, просто відволічіть себе наскільки це можливо. Подивіться телевізор, почитайте книгу або позаймайтеся на комп`ютері. Зловили себе на думці про укус або стали його розглядати, підняли руку, щоб його почухати - зупиніться, що не доторкаючись до укусу.
 5. 5

  Спробуйте нанести на шкіру трохи лосьйону, щоб шкіра не пересихала.


Поради

 • Покладіть частина тіла, на якій з`явився укус на стілець або стіл, і прикладіть до місця укусу лід. З`їжте морозиво. Це прохолодний і приємний спосіб, що допомагає впоратися з сверблячкою. Крім того, морозиво є відмінним способом, що допомагає відволіктися від укусу!
 • Якщо укус дуже сильний і вам терміново потрібна допомога, то спробуйте крем від геморою. Як би огидно це не звучало, крем допомагає позбутися від укусу миттєво.
 • Спробуйте таку хитрість. Нанесіть трохи крему на палець, а потім натріть їм місце укусу. Поки крем ще не вбрався, подмімо на нього, охолоджуючи місце укусу і зупиняючи свербіж. Повторіть цю процедуру кілька разів на день, щоб прискорити процес загоєння.


 • Якщо все описане вище не допоможе, шлепну обережно за місцем укусу, але досить сильно, щоб відчути легкий біль. Буде трохи боляче, але разом з болем пройде і свербіж.
 • Протріть місце укусу оцтом.
 • Окропити укус медичним спиртом.
 • Налийте на місце укусу трохи рідини від сонячних опіків.
 • Використовуйте засіб, що містить бензокаїн, наприклад: Orajel або Anbesol. Це анестетик, який допомагає зменшити свербіж. Відмінно допомагає як рідина, так і гель.

Попередження

 • Якщо ви живете в країні, де часто кусають комарі, пам`ятайте, що можна занести інфекцію і значно погіршити становище, дряпає місця укусів. Краще не ризикувати своїм здоров`ям заради кількох хвилин полегшення від сверблячки.
 • Якщо ви не розчісували місце укусу, а горбок не зникає протягом двох тижнів, можливо, це не комариний укус і варто звернутися до лікаря. Це може бути укус павука, і щоб він зажив, вам може знадобитися медична допомога.