Як розслабити м'язи

Багатьом людям після довгого, важкого дня на роботі потрібно розслабитися і заспокоїти напружені м`язи, тому читайте далі, щоб дізнатися, як розслабитися і отримати задоволення.

Кроки

 1. 1

  Спробуйте сходити в спа-салон або попросіть близького друга зробити вам розслабляючий масаж. Якщо ви не знаєте, як робити масаж, просто виконуйте ці прості кроки:

 2. 2

  Попросіть людини лягти на м`яку і стійку поверхню животом вниз. Якщо людині буде зручно під час масажу, ця процедура доставить йому більше задоволення.

 3. 3

  Зосередьтеся на основних точках, таких як голова, шия, плечі і спина. Ці частини тіла часто бувають напруженими.
 4. 4

  Стати ззаду людини і почніть масажувати голову з двох сторін круговими рухами рук. Трохи натискайте навколо голови і за вухами.

 5. 5

  Проведіть руками вздовж шиї. Здійснюйте пальцями рух, як ніби ви малюєте овал. Зосередьтеся на підставі черепа, де часто починаються головні болі.

 6. 6

  Опустіть руки вниз на плечі. Візьміться за обидва плеча і почніть масажувати, здійснюючи руху схожі на рухи, коли ви замішуєте тісто.

 7. 7

  Опустіть долоні вниз до спини. Надавайте невеликий тиск, здійснюючи кругові рухи на попереку і опустіться таким чином до області навколо лопаток. 8. 8

  Якщо ви не хочете масаж, спробуйте теплу ванну. Може допомогти, якщо ви додасте в ванну піну.


Поради

 • Дихайте глибоко. Це допоможе вам відчувати себе спокійно і розслаблено.

Що вам знадобиться

 • Інша людина
 • Ванна
 • Лосьйон
 • Ліжко