Як розпізнати гострі кондиломи на статевих органах

Гострі кондиломи - це невеликі м`які прищики, які можуть перебувати на генітальної зоні, як чоловіків, так і жінок. Це захворювання дуже легко передається під час незахищеного статевого акту або контакту зі шкірою. Гострі кондиломи утворюються через папіломавірусу людини і є одним з захворювань, які передаються статевим шляхом (ЗПСШ). Якщо ви підозрюєте, що хворі гострі кондиломи, ви зможете дізнатися, як його лікувати і розпізнавати, прочитавши нашу статтю.
Метод 1 з 3: Визначимо симптоми

 1. 1

  Огляньте вашу генитальную зону на предмет раптово з`явилися нерівностей. Гострі кондиломи можуть з`явитися на геніталіях, паху, внутрішній стороні стегон і навколо анального отвору. Вони можуть бути виявлені на боле ніж однієї описаної зоні.
  • Якщо ви жінка, то кондиломи можуть розташовуватися на будь-якій частині вульви, шийки матки, внутрішньої поверхні ануса, зовнішній стороні ануса, зовнішній частині піхви і стегнах.

  • Якщо ви чоловік, то розташування кондилом може бути на: голівці статевого члена, теле пеніса, мошонці, анальної зоні, всередині анального отвору і внутрішній стороні стегон.

 2. 2

  Знайдіть будь новоутворення. Кондиломи мають овальну і круглу форми, а також можуть нагадувати вузлик новоутвореної цвітної капусти. Вони можуть бути плоскими, але якщо їх не лікувати, то вони можуть вирости над поверхнею. Ці нарости можуть мати грубу текстуру, але у багатьох вони залишалися гладкими.

 3. 3

  Озирніться на предмет невеликої втрати забарвлення. Як правило, кондиломи мають злегка темне забарвлення, але, в деяких випадках, можуть не відрізнятися від кольору вашої шкіри. Колір нашій шкірі надають клітини під назвою меланоцити. Вони розташовані в останньому шарі шкіри, поруч з кератоцітов які багаті на пігмент меланін. У зв`язку з тим, що ПВЧ впливає на ці клітини під час росту кондиломи, меланін потрапляє на поверхню шкіри, тим самим викликаючи зміну кольору у кондилом.

 4. 4

  Слідкуйте за болем під час росту кондиломи. Невеликі кондиломи, розміром до 1 см, не болять, це пов`язано з відсутністю конусоподібної форми і відсутністю тиску на шкіру. Кондиломи, які більше 1 см, мають конусоподібну форму і тому вони викликають хворобливі відчуття під час бігу, ходьби і сидіння, це пов`язано з тим, що вони тиснуть на поверхню шкіри. Цей біль може відчуватися як поколювання, печіння або свербіж.

Метод 2 з 3: Лікування кондиломи в домашніх умовах

І хоча існують методи лікування кондиломи в домашніх умовах, перед початком якого або лікування краще буде проконсультуватися з лікарем. Як правило, ці методи найкраще працюють в парі з ліками.

 1. 1

  Уникайте розчісування ваших бородавок. Незважаючи на те, що вони можуть дуже сильно свербіти, постарайтеся їх не чесати. Якщо ви будете їх чесати, ви можете відірвати її, і вона почне кровоточити. Порушення цілісності бородавок може призвести до перенесення кондилом на інші частини тіла.
  • Пам`ятайте, розчісування бородавок може призвести до появи шрамів.

 2. 2

  Використовуйте саліциловий крем і пластир. Ви можете купити саліциловий крем в найближчій аптеці. Перед його нанесенням, вимийте руки з милом. Видавіть один см крему на палець і нанесіть тільки на місця видимого присутності бородавок. Не наносіть крем на поверхні, де немає бородавок або внутрішню поверхню ануса або вагіни. Наносите цей крем перед сном і заклеюйте його шматочком пластиру. Після цього процесу ретельно вимийте руки. З ранку зніміть пластир і вимийте місце теплою водою.

 3. 3

  Поліпшите ваш імунітет здоровим харчуванням. Щоб ваш організм міг боротися з різними захворюваннями, в тому числі і раком товстої кишки через довго поточного захворювання ПВЧ, ваш організм потребує каротеноїдів, вітаміні Сі токоферол. Додавши в ваш раціон продукти, що містять ці речовини, ви зможете знизити ризик пошкодження клітин через ПВЧ.
  • Такі продукти, як папайя, апельсин, брокколі, лимон, молоко, йогурт, морква, гарбуз, цвітна капуста, шпинат, сир, масло і печінку, містять вітамін С, токоферол і каротеноіди.

 4. 4

  Пийте 2 столові ложки оливкової олії. Для поліпшення вашого імунітету, протягом 2 місяців вживайте 2 столові ложки оливкової олії натще. До складу оливкової олії входять такі компоненти як гідроксітірозол і олеірпеін, які є потужними антиоксидантами і знижують вироблення різних реактивних похідних кисню (РПК), які призводять до руйнування клітин і ослаблення імунітету організму.

 5. 5

  Для зменшення симптомів бородавок використовуйте заспокійливу масло чайного дерева. Олія чайного дерева має охолоджуючий ефект заспокійливий біль від кондилом. Нанесіть трохи олії на ватку і ніжно втирайте масло в бородавку. Обережно, не доторкайтеся використаної ваткою до шийки пляшки з маслом, або ще якогось предмету. Генітальні кондиломи дуже заразні.

Метод 3 з 3: Медичне лікування гострих кондилом 1. 1

  Використовуйте поверхневі ліки. Ваш лікар може призначити вам поверхневе ліки, наприклад, трихлороцтової кислоти, 5-Фторурацил або Іміквімод (торгова марка цих ліків Алдара). Ці ліки допоможуть дуже швидко позбутися від кондилом. Гель або лосьйон подофілотоксину також відомий під назвою Конділокс, це новітнє ліки вважається найбільш дієвим.

 2. 2

  Приймайте пероральні ліки. Пероральні ліки ретиноїди, такі як ацикловір і фаміцікловір, знижують біль викликану бородавками. Вони також прискорюють процес лікування.
  • Ретиноїди, які можуть також називатися ізотретиноїн, прописуються лікарем в дозах по 0.5 мг на день.
  • Ацикловір прописують 5 разів на день по 200 мг.
  • Фамцікловір по 250 мг три рази на день.

 3. 3

  Для лікування бородавок, які довгий час не лікувалися, може знадобитися операція. Якщо бородавка стала занадто великий і не піддається лікуванням мазями або таблетками, лікар може призначити кріооперацію, електрокоагуляцію або лазерне лікування. Всі ці операції щодо стандартні процедури.
  • Кріооперація відморожує бородавки.
  • Електрокоагуляція отжигает бородавки.
  • Лазерне лікування увазі відрізання бородавок за допомогою медичного лазера.

Поради

 • Проходьте обстеження на ЗПП регулярно. Це особливо важливо, якщо у вас кілька партнерів або ви тільки почали нові відносини.
 • Деякі люди можуть мати кондиломи без симптомів. Саме тому потрібно регулярно обстежуватися.

Попередження

 • Якщо ви мали незахищений секс, у вас більше шансів захворіти кондиломи.
 • Якщо вважаєте, що у вас є гострі кондиломи, негайно зверніться до лікаря або гінеколога.