Як поспати довше (для дітей і підлітків)

Помічаєте, що прокидаєтеся на кілька годин раніше, ніж того бажаєте? Ви провели ніч у будинку одного і прокинулися задовго до нього / неї? Ось як регулярно спати довше!

Кроки

 1. 1

  Лягайте спати в один і той же час кожен вечір. Установка графіка відходу до сну може бути важким спочатку, проте це дійсно допомагає!

 2. 2

  Вранці, коли ви зазвичай прокидаєтеся, тримайте свої очі закритими. У подібному випадку, як правило, з`являється можливість продовжити сон.
 3. 3

  Якщо ви прокидаєтеся і все ще позіхає і відчуваєте втому, тоді спробуйте повернутися в ліжко. Можуть допомогти такі заходи, як приглушення сонця фіранками або жалюзями, включення розслаблюючій музики або пиття теплого молока!

 4. 4

  Коли приходить час підйому, встаньте і хлюпніть трохи холодної води на своє обличчя. Тепер ви прокинулися і пожвавилися!

Поради • Переконайтеся, що ваша ліжко зручна, і ви відчуваєте себе комфортно на неї, коли змінюється погода. Зокрема, теплі фланелеві простирадла, ковдри та пухова ковдра великої товщини для холодної погоди, і тонкі бавовняні простирадла і м`яке прохолодне ковдру для літа!
 • Те, що при більш холодній температурі тіла ви заснете швидше, це факт. Спробуйте надягати легкі піжами, і, може бути, навіть включите вентилятор в своїй спальні. Немає нічого гіршого, ніж лежати на ліжку і не мати можливості заснути.
 • Якщо попереду навчальний день, тоді лягайте напередодні раніше, в результаті при ранньому підйомі ви не будете відчувати себе втомленим.