Як зберігати спокій при спілкуванні зі своїм колишнім

І не важливо, чого ви хочете: повернути свого колишнього хлопця, залишитися з ним друзями або показати, що ви й думати про нього вже забули, або все це разом, найголовніше - залишатися спокійною. Це може виявитися нелегко, але пам`ятайте, що нікому не сподобається зневірена злісна дівчина.


Кроки

 1. 1

  Навчіться зберігати спокій. Ви можете бачитися зі своїм колишнім хлопцем рідко, часто або іноді, ви повинні використовувати цей час з користю для себе. Щоб виглядати спокійно, вам потрібно зберігати і демонструвати позитивне ставлення до подій. Знаходиться він в компанії своєї нової пасії, друзів або членів сім`ї або один - це не має значення. Якщо у нього ще збереглися почуття до вас, і він побачить, як ви радісні і позитивні, то він обов`язково або захоче відновити відносини з вами, або як мінімум буде пам`ятати про вас довше, ніж зазвичай. А це саме те, чого вам хочеться!

 2. 2

  Вдавайте, поки не отримаєте бажаного. Це буде непросто. По ряду причин ваш колишній бой-френд може вас ігнорувати і виглядати абсолютно щасливим без вас. Цей спектакль може розігруватися спеціально для вас, але не поспішайте радіти. Адже ви зовсім не хочете почати сподіватися на неіснуючі почуття, начебто знову зародилися між вами і вашим колишнім хлопцем. Вся сіль у тому, щоб не втрачати спокій, продовжувати підтримувати ясність думок для того, щоб наступний раунд залишився за вами.

 3. 3

  Знайдіть когось, хто буде вам постійно нагадувати, що ви особлива. Знайдіть собі заняття, займіться новими справами, що не важливо глобальними або невеликими. Дуже важливо, щоб ви чимось зайнялися, бо саме це покаже оточуючим, що ваше життя триває, і ви тримаєте її під контролем, і не важливо, чи є з вами поруч та людина чи ні. Щось більш привабливе і придумати складно. Не важливо, кого ви намагаєтеся вразити, свого колишнього бой-френда або нового кандидата на його місце, головне - зберігати почуття власної гідності і власної значущості.

 4. 4

  Розвивайте в собі позитивне ставлення до життя. Якщо ви вирішили зайнятися чимось новим і цікавим, то не забудьте робити це радісно і з посмішкою. Навіть якщо ви не отримали всього, що хотіли, вам потрібно не забувати гідно цінувати все, що у вас вже є. Це дасть вам велику свободу контролювати свої дії, і навіть якщо ви продовжуєте спілкування зі своїм колишнім хлопцем, то ваше нове, вдосконалене Я світитиметься позитивом і допоможе вам зберігати спокій.

 5. 5

  Усуньте свої негативні емоції. Ще один важливий момент на шляху до досягнення внутрішнього спокою - це здатність відпустити свої негативні емоції. Коли ви перебуваєте на самоті або в компанії надійного друга - просто висловіться і випустіть їх. Можна записати їх все докладно, але обов`язково бути абсолютно чесною з самою собою. Якщо цей спосіб не для вас, то можна гарненько пропотіти в спортзалі або послухати музику, з одного боку, відповідну вашому емоційному настрою, але з іншого, дає зрозуміти, що це ще не кінець (хоча відчувати ви себе можете саме так). Не звертайтесь до наркотиків або алкоголю. Вони допоможуть полегшити душевний біль лише тимчасово, а вам потрібно щось позитивне, що допоможе вам поліпшити самоконтроль і свій емоційний стан у довгостроковій перспективі. Просто спробуйте це щось знайти. Ви ж нічого не втрачаєте, просто спробувавши.
 6. 6

  Поплачте! Але не варто цього робити на очах у свого колишнього, бо це виглядатиме як дешева спроба маніпуляції. А таке може тільки погіршити ваше становище і ще далі відштовхнути від вас вашого колишнього бой-френда.

 7. 7

  Щосили постарайтеся прийняти сформовану ситуацію. Якщо такий результат неминучий, то його не минути. Ви не можете вплинути на хід подій, все відбудеться так, як має статися. Але якщо є шанс того, що ви і ваш колишній молодий чоловік ще будете разом або ви вирішили залишитися друзями - то втриматися від спроб щось змінити може бути не просто. Поспостерігайте, як він з вами звертається, розмовляє, веде себе по відношенню до вас. Якщо він вам періодично дзвонить, щоб дізнатися, як ваші справи - це здорово, але намагайтеся не показувати в розмові свого перезбудження і захвату. Не варто заговорювати про проблеми або про ваше спільне минуле, якщо це тільки не щось приємне для вас обох. Якщо він вирішить щось згадати або обговорити - це в принципі добре, просто дотримуйтесь нитки розмови, але не випускайте свої емоції з-під контролю ні на секунду і слухайте дуже уважно (особливо якщо мова зайшла про якусь проблему, яка виникала у вас в минулому). Чи не благайте його ні про що, не шкодуйте себе і не втрачайте самоконтроль. Такий результат може тільки відштовхнути його і змусити його пошкодувати, що він взагалі вас зустрів. Залишайтеся спокійними. Будьте ніжні, доброзичливі і ненав`язливо нагадуйте йому, що, що б не сталося, ви завжди готові почати все заново. Але говорите це, тільки якщо ви дійсно на це готові, інакше вас неминуче чекає провал. Будьте чесні з усіма.

 8. 8

  Ще один спосіб залишатися спокійною - це бути терплячою. Якщо він думає про відновлення відносин з вами або все ще живить до вас почуття - це буде помітно. І тут не мається на увазі фізіологія. (Фізіологія не є однозначним показником серйозності намірів, тому що багато хто хоче, як кажуть, і рибку з`їсти, і в ставок не лізти. Будьте обережні і не стаєте черговий обдуреною дівчиною). Не ослабляйте своєї уваги, тому що на даному життєвому етапі ви все ще дуже вразливі.

 9. 9

  Нехай він сам до вас прийде. У цей момент він буде сам невпевнений і дуже обережний при прийнятті будь-яких рішень. Що б він для себе не вирішив, ваше життя не зупиниться в очікуванні нього. Дотримуйтесь розставленим життєвим пріоритетам і продовжуйте дивитися на світ з посмішкою. Якщо в якийсь момент ваш колишній молодий чоловік стає більш відкритим і починає розмовляти з вами про ваші стосунки або про вас з ним, будьте дуже обережні. Якщо ви все ще в нього закохані, то вперед! Розділіть з ним всі його сумніви і переживання. Але якщо ви раптом виявили, що його час у вашому житті пройшло, а він все ще не може прийняти певного рішення і просто поки не відпускає вас, або ваші відносини схожі на американські гірки, просто прийміть це як кінець вашого спільного історії або як мінімум просто морально його відпустите. У вас є власне життя, якою потрібно займатися, і безліч справ, які потребують вашої уваги і участі. Зберігайте спокій всередині і не гайте свій дорогоцінний час. Про яку повагу до вас може йти мова, якщо ця людина не розуміє таких простих речей?

 10. 10

  Пам`ятайте про те, що всі люди і життєві ситуації різні. Але збереження спокою - це те, що згладить гострі кути будь-якого розриву, незалежно від того, чи залишитеся ви друзями або не захочете навіть згадувати один про одного.


Поради

 • Завжди пам`ятайте про те, яка ви чудова і виняткова, і якщо ваш колишній бой-френд цього не бачить, то просто не варто витрачати на нього свій час.


 • Не беріть участі в плітках і пересудів. Вони можуть трапитися, але постарайтеся бути вище цього. Це послужить вам гарну службу в майбутньому.
 • Якщо ви вірите в Бога, то обов`язково помоліться, і Бог допоможе вам контролювати розбушувалися емоції і звести біль розриву до мінімуму.
 • Він може стати близький з кимось іншим. Не піддавайтеся, це буде непросто (особливо якщо ви постійно про них чуєте), але постарайтеся бути позитивною і наповнити свої розум і душу іншими думками і турботами. У вашого колишнього молодої людини є повне право робити те, що йому заманеться, і точно таке ж право є у вас. Поважайте його і свої рішення, і пізніше ви самі будете собі за це вдячні.

Попередження

 • Життя триває, сконцентруйтеся на власних цілях.
 • Не відмовляйте собі в побаченнях із протилежною статтю, а й зациклюватися на цьому теж не варто.
 • Пам`ятайте про свою карму, і тому не варто погано говорити про Сові колишньому, який би привід він вам для цього не дав.
 • Не втрачайте надію. Наберіться терпіння. Але також будьте мудрі, щоб вчасно зрозуміти, що цю людину пора залишити в минулому і рухатися далі.
 • Будьте дуже обережні з інтимною стороною питання. Якщо ваш колишній кавалер не повернувся в статус діючого і не прикладає максимум зусиль для відновлення ваших відносин, великий шанс того, що, вимагаючи інтимної близькості, він просто задовольняє свої потреби і взагалі не думає про вас і ваші почуття.
 • Не варто занадто сподіватися на диво. Великі шанси, що ви більше ніколи не будете парою. Тому ви повинні будете врешті-решт це прийняти і отримати з цього урок. Це ключ до внутрішнього спокою.
 • Якщо ви схильні до імпульсивних вчинків, то ваш колишній молодий чоловік (якщо він по натурі своїй такий) може цим скористатися у власних інтересах.