Як відшити хлопця, який хоче взяти ваш номер телефону

Якщо ви сподобалися хлопцю, і він просить ваш номер телефону, але ви в цьому не зацікавлені, то просто скажіть «ні, дякую». Якщо ж ви не можете так вчинити, то існують інші способи відхилити його прохання або донести до нього послання більш твердо.





Метод 1 з 4: Будьте щирою

 1. 1

  Використовуйте цей метод, якщо ви впевнені, що хочете йому відмовити. Крім того, переконайтеся, що ви дійсно не хочете з ним спілкуватися ні за яких обставин. Зазвичай цей метод діє відмінно. Якщо ви відчуваєте страх, невизначеність або стурбовані, то варто подивитися інші методи.
  • Якщо ви не проти дружби з цим хлопцем або просто хочете мати його ім`я в списку контактів, то просто дайте йому зрозуміти, що ви даєте йому свій номер телефону тільки з цієї причини. Не дайте йому відчути, що у нього є надія на щось інше.

 2. 2

  Будьте ввічливою, але суворою. Скажіть, що вам приємно його увагу. Тим не менш, дайте йому зрозуміти, що ви не перебуваєте в пошуку відносин на даний момент, отже, ви не хочете давати йому свій номер.
  • Ви можете висловити це таким чином: «Вибач, але я не хочу давати свій номер телефону». Якщо вам так зручніше, можете сконцентруватися на своїх почуттях, не показуючи те, що хлопець вам не подобається.
  • Також ви можете сказати йому, що «вашому хлопцю не сподобається, якщо він побачить, що вам дзвонить хтось інший». Не має значення, є у вас хлопець чи ні. Це просто відмінний спосіб дати відсіч.

 3. 3

  Зосередьтеся на своїх почуттях, а не на його. Відмовивши в тому, щоб дати йому свій номер телефону, ви можете образити хлопця, але вам необхідно знати, як правильно вчинити. Він у відповіді за свої почуття, а також він прекрасно розуміє, що є вірогідність того, що ви можете йому відмовити. Шанси на згоду і відмову абсолютно рівні. Ви повинні усвідомити те, що ви тягнете на собі культурний багаж, який несе в собі як здатність догоджати, так і здатність давати відсіч. Ви не несете відповідальність за його зрілість і нездатність впоратися з відмовою. Ви несете відповідальність за своюсобственную чесність, впевненість у собі і стан благополуччя. І що ви думаєте? Іноді й вам будуть відмовляти. Таким чином, кожен відчуває це в той чи інший момент. Зрозумійте, що такі люди не будуть прагнути до того, щоб образити ваші почуття!

Метод 2 з 4: Альтернативна контактна інформація

 1. 1

  Скажіть хлопцю, що ви не повідомляєте свій номер телефону в особистих цілях. Вам не потрібно нічого пояснювати, адже те, чому ви робите саме такий вибір, його зовсім не стосується. Тим не менш, ви можете розглянути питання про надання альтернативної форми контактної інформації, і сказати йому, що ви готові дати адресу своєї електронної пошти. Або можна сказати, що ви ніколи не буваєте вдома, але зате перевіряєте свою поштову скриньку кілька разів на день. Електронні листи легко видалити і блокувати.

Метод 3 з 4: Використання гарячої лінії, яка спеціалізується на те, як відшити хлопця

 1. 1

  Коли хлопець, який вам не подобається, просить ваш номер телефону, і продовжує приставати до вас, то дайте йому номер цієї гарячої лінії. IЕто позбавить вас від проблем і може виявитися досить корисним, якщо хлопець стає занадто приставучими, не беручи ваш первісний відмову.
  • Зателефонуйте туди самі, перш ніж дати хлопцеві цей номер. Вирішіть, чи хочете ви використовувати його чи ні. Це смішно, тому переконайтеся, чи хочете ви відмовити хлопцю таким чином чи ні.
  • Якщо це хороший хлопець, то не варто давати йому цей номер. Замість цього ввічливо відмовте йому. Цей номер варто давати тільки настирливим хлопцям.

Метод 4 з 4: Дайте підроблений номер телефону

 1. 1

  Якщо ви відчуваєте страх або стурбовані тим, що хлопець може погано відреагувати, якщо ви не дасте йому свій номер телефону, або ж ви хочете дати йому свій номер тільки щоб не засмучувати його в даний момент, то просто дайте йому підроблений номер телефону. Записуючи номер на листок паперу, ви можете змінити кілька цифр, і коли він буде дзвонити, то вас не знайде.
  • Якщо ви випадково зустрінете його знову, і він запитає вас про це, то просто попросіть поглянути на номер і скажіть: «Упс, ось це я дурненька. Я безумовно помилилася з якоюсь цифрою ». Коли він попросить вас дати номер телефону знову, то ви можете поступити так само. Будемо сподіватися, що ви більше не зустрінете його. Однак ви повинні бути готові до того, що він очікує, що ви дасте йому справжній номер телефону. У цей незграбний момент вам може здатися, що ввічливу відмову був би кращим рішенням.
  • Надання підробленого номера може виглядати трохи лячно, залежно від вашої мотивації. Вас можуть сприйняти як незрілого людини, яка не рахується з почуттями інших людей. Бути прямим і чесним означає вміти бути поважним, навіть відмовляючи в чому-небудь. Однак якщо ви налякані, а він продовжує наполягати і набридати вам, то можете дати йому номер поліцейської дільниці. Такий натяк буде зрозумілим.


Поради



 • Відмова по гарячій лінії локалізується в різних областях. Знайдіть свою область на сайті.

Попередження

 • Залишайтеся в безпеці. Вам не слід терпіти або дозволяти наступне поведінка:
  • Незнайомі місця: Якщо він хоче, щоб ви зустрілися з ним там, де ви ніколи не були раніше, просить вас поїхати з ним удвох куди-небудь на машині, або хоче зустрітися там, де ніхто не зможе вас побачити, то необхідно вжити заходи безпеки . Нехай хтось ще знає, де ви знаходитесь. Наведіть когось на побачення без його відома, змініть місце зустрічі або просто відмовтеся зустрітися з ним наодинці.
  • Будь-якого роду погрози: фізичне, словесне, сексуальне, інтелектуальне (воно дійсно існує) або інші види залякування, такі як розмахування яким-небудь зброєю. Це відомо як напад: воно не призводить до негайного акту насильства або контакту, але дає людині зрозуміти, що насильство або небажаний контакт неминучий. Слідкуйте за ознаками нападу, які є показниками того, що ви повинні бігти або негайно звернутися за допомогою. Якщо це напад при обтяжуючих обставинах (де загрози носять особливо емоційний або страхітливий характер), то слід піти якомога швидше і звернутися за допомогою.
  • Спроби перешкоджати вашої здатності піти: Будьте дуже обережні, коли ви одна, і завжди шукайте вихід або намагайтеся дізнатися, яким чином залишити приміщення. Його спроби перекрити вам вихід з певного місця, будівлі або транспортного засобу можуть виглядати як спроба стати перед дверима, або перешкоджати вашій спробі уникнути розмови, перегороджуючи вам шлях, або спроба утримати вас силою. Не кажіть йому, що ви хочете піти, якщо відчуваєте, що це відбувається, так як це посилить ситуацію і він зробить більш серйозні заходи, щоб не дати вам піти. Як тільки ви зрозуміли, що це відбувається, докладете всіх зусиль, щоб покинути це місце, незалежно від того, наскільки тонко або терпляче вам доведеться поводитися. Якщо ви відчуваєте, що він йде за вами або переслідує вас після виходу, то слід зателефонувати 911 або звернутися за допомогою.
  • Побої: юридичне визначення - будь-яке навмисне і незаконне застосування сили (в тому числі ненасильницької сили) або насильство над іншою людиною. Це включає в себе, але не виключає:
   • Небажані дотику (несексуального характеру). (Хапання за руку, дотики до місць, до яких ви не хочете, щоб він торкався і т.д.) Якщо ви попросите його зупинитися, а він відмовляється, то, можливо, це можна віднести до побоїв.
   • Фізичне насильство. Удар, удар ногою або інше фізичне насильство, навіть якщо це було зроблено не по відношенню до вас.
   • Інші приклади: кидання предметів з наміром нанесення шкоди, нанесення шкоди медичного характеру, наприклад, примус вас ковтати або приймати препарати / ліки проти вашої волі (це може включати в себе примусову ін`єкцію, пічканье вашого напою таблетками або порошками, примус вдихати наркотики), або спроба зарядити / вистрілити / кинути в вас будь-яку зброю, незалежно від того, потрапив він чи ні.
  • Небажані сексуальні домагання: Якщо ви не зацікавлені в сексуальних відносинах, то скажіть йому тверде «Ні», «Стоп» або «Залиште мене у спокої». Чи не продовжуйте говорити це ... якщо він наполягає, а негайно їдьте. Якщо він починає переслідувати вас, швидко біжіть і кличте на допомогу.
 • Якщо є навіть найменша можливість побачити цю людину знову, не давайте йому номер гарячої лінії для відмови. Ви ж не хочете розлютити його. Замість цього, дайте йому свій номер, але замініть одну цифру на іншу. Наприклад, 973-334-8912 стає 973-334-8812.
 • Запам`ятайте номер вашого місцевого відділення міліції. Якщо хлопець поводиться лякаюче по відношенню до вас, то дайте йому цей номер.
 • Ви також можете дати йому підроблений номер за допомогою 555. ### - 555 - #### в більшості випадків, цей номер є недійсним. (Http://en.wikipedia.org/wiki/555_[telephone_number])