Як насолоджуватися життям на пенсії

Кількість людей, які виходять на пенсію, зростає з кожним днем, і для багатьох з них немає можливості знову влаштуватися працювати, навіть якщо немає медичних протипоказань. Саме час проаналізувати цю проблему детально. Зрештою, це наше життя і нам треба знайти способи бути зайнятими і насолоджуватися нею до самої смерті.

Кроки

 1. 1

  Головне - допомагайте вашій чоловік / партнеру в його / її щоденних обов`язках по будинку, таких як готування, прання, прибирання і т.д. Така ваша діяльність буде прийнята з радістю і напевно ощасливить його / її. Коли ваш партнер по справжньому щасливий, ви також будете щасливі і будете насолоджуватися кожним моментом вашого життя. По початку вам, напевно, не сподобається робота такого роду, але з часом вона стане вам звичною і ви обидва будете зайняті і щасливі. .

 2. 2

  Заробляйте гроші тільки якщо вони вам потрібні. Можливо, ви добре заробляли на своїй роботі і відклали купу грошей на ваше життя на пенсії. У випадку з людьми із західних країн я переживаю за їх пенсійні накопичення. Вони заробляють і витрачають, в той час як азіатські сім`ї планують витрати і роблять запаси на пенсійний вік. Якщо заощаджень недостатньо щоб покривати ваші щомісячні витрати, іншого виходу немає, окрім як працювати заради грошей навіть після виходу на пенсію. Шкода, але в цьому випадку ви не зможете повністю насолодитися життям. Тому що ви не отримаєте більше ніж треба буде витратити на сім`ю, ніж ваші захоплення. Якщо у вас є достатньо коштів, щоб підтримувати вашу сім`ю без необхідності і далі працювати то наступний рада буде вам корисний, якщо ви хочете насолоджуватися залишком життя.

 3. 3

  Перепишіть свої захоплення. Візьміть ручку і папір. Підготуйте список захоплень, які вам відомі. Розставте пріоритети відповідно до ваших уподобань. Зазвичай такі захоплення можна записати - викладання, читання, письменство, малювання, музика, танці, ира на музичних інструментах, подорожі, торгівля акціями, спортивні ігри, рибалка і т.д.

 4. 4

  Плануйте ваш денний розпорядок у згоді з вашим партнером. Тепер ви обидва працюєте на свою сім`ю. Ваші діти можуть бути зайняті своїми власними справами.

 5. 5

  Продовжуйте викладати хоча б 2 години на день. Якщо ви вийшли на пенсію, будучи викладачем, природно у вас не повинно бути проблем з викладанням, швидше за все вам це буде подобатися. Викладав свої предмети. Викладання це двосторонній процес - викладання та вивчення, оскільки пізнання викладача подвоюються. Ви можете організувати семінари / презентації, щоб поділитися своїми знаннями / досвідом.
 6. 6

  Читайте по 1 або 2 години щодня. Розвійте звичку читати любе книги. Це додає багато знань, розширює ваші горизонти. Знання це океан. Ми не можемо знати все. Підтримуючи свій інтерес, нам треба також витратити якийсь час на читання хороших духовних книг. Також слід дізнаватися і про нові технології.

 7. 7

  Пишіть і публікуйте статті / книги. Ви можете писати статті на різні теми. Ви можете ділитися знаннями в книгах і через інтернет. Пишіть статті та публікуйте їх на Wikihow. Мільйони людей прочитають їх і будуть вдячні вам за працю. Письменство це креативна робота. Коли ваш твір багато хто бачить і вдячні йому, ви будете щасливі. Що ще вам треба? Кожен день ви будете з хвилюванням відстежувати кількість переглядів в інтернеті.

 8. 8

  Малюйте, що вам підказує ваша уява. Малювання також креативне захоплення, яке дає задоволення вашому розуму. Коли ви малюєте кольорову картину по вашим фантазіям, ви стаєте щасливим, коли вона закінчена. Малювання олівцем також дарує задоволення, схоже на задоволення від малювання фарбами.

 9. 9

  Слухайте музику / пісні, які ви не могли слухати протягом активної фази вашого життя. Старе не означає погане. Навіть зараз ми все ще насолоджуємося піснями виконавців з минулих часів. Величезна кількість мелодійних пісень доступно для прослуховування із задоволенням.

 10. 10

  Навчіться танцювати. Танці, якщо вони вам подобаються, одне з найбільш надихаючих захоплень. Вчіться систематично, навчитеся і отримуйте задоволення від виступів.

 11. 11

  Грайте на будь-якому цікавому для вас музичному інструменті. Інструментальна музика може бути улюбленим захопленням для проведення часу. Існує багато інструментів. Якщо ви не вмієте грати - можете навчитися і отримувати задоволення. 12. 12

  Подорожуйте по вашій країні і за кордон. Світ прекрасний. Подорожуйте раз в квартал протягом одного тижня. Відвідуйте цікаві місця, зустрічайте і спілкуйтеся з місцевими людьми. Дізнавайтеся їх культуру. Пробуйте місцеву їжу. Насолоджуйтесь природою.

 13. 13

  Торгуйте акціями. Якщо вам подобається торгувати, навчитеся торгівлі та інвестуйте в акції. Торгівля онлайн проста, легка і цікава. Але ви повинні бути готові також і до втрати грошей.

 14. 14

  Беріть участь у суспільному житті. Бувайте на сімейних і громадських зустрічах, щоб підтримувати хороші відносини з людьми і насолоджуватися життям на пенсії.


Поради

 • Життя після 60 це ваша премія.
 • Ретельно плануйте і отримуйте задоволення.
 • Підтримуйте себе у формі за допомогою піших прогулянок, зарядки, йоги та медитації.

Попередження

 • Визначте межа ваших бажань
 • Будьте спокійні
 • Чи не перенапружуйтеся з яких-небудь причин
 • Уникайте конфліктів