Як знайти нову подругу (керівництво для дівчат)

Ви хочете знайти нових друзів, але не знаєте, як це зробити? Якщо це про вас, пора діяти! Дотримуйтесь наших порад, щоб знайти нову подругу!

Кроки

 1. 1

  Посміхайтеся. Будьте людиною, з якою хочеться подружитися. Будьте доброзичливі, а не нестерпні! Може бути, ви товариський, впевнена в собі людина, але дівчина, з якою ви хочете подружитися, справжня тихоня. У такому випадку вам потрібна витримка в її присутності. Залиште свій запал для більш компанійських друзів! Якщо ви сором`язлива людина, а у дівчини багато друзів, постарайтеся показати себе з кращого боку і продемонструвати відмінні якості! Не забувайте, що не можна повністю змінюватися заради однієї людини!

 2. 2

  Привітайте дівчину. Помахайте рукою, коли вона зайде в кімнату. Можна завести розмову. Назвіться, якщо дівчина досі не знайома з вами. Переконайтеся в тому, що ви не чіпляєтеся до дівчини. Просто зберігайте дружелюбне обличчя!

 3. 3

  Будьте другом. Допоможіть дівчині, коли вона цього потребує. Запропонуйте їй ручку. Люди помічають і вітають навіть найдрібніші прояву доброти.
 4. 4

  Задайте питання про інтереси дівчини. Ввічливо прокоментуйте її інтереси. Те, що здається божевіллям для одних, може виявитися кращим для інших. Людям подобаються типажі, які задають питання і вміють підтримувати бесіду!

 5. 5

  Не кажіть виключно про власні здібності. Розкажіть, в чому ви не такі хороші! Дівчині стане комфортніше у вашій присутності. Вона зрозуміє, що ви не задираєте ніс і не зациклені на собі. Але не захоплюйтеся. Не можна говорити про себе СТІЛЬКИ нісенітниці, що дівчині стане некомфортно. Чи не принижуйтеся, але будьте скромні!

 6. 6

  Балуйте дівчину, щоб розтопити лід спілкування! Дивуйте її смачним печивом і цукерками. Переконайтеся в тому, що дівчині подобаються ваші частування! Чи не бентежте дівчину добротою і частуванням. Робіть це просто, мило і приємно. 7. 7

  Коли ви трохи краще дізнаєтеся дівчину, запросіть її на зустріч. Якщо ви домовилися про зустріч у вас вдома, переконайтеся в тому, що вашій подрузі комфортно, і робіть те, що вона хоче. Якщо у вас є брати чи сестри, НЕ грубите їм у присутності подруги, навіть якщо вони ведуть себе не кращим чином! Ви ж хочете, щоб вас сприймали як хорошу сестру!

 8. 8

  Якщо ви подружитеся з дівчиною, ви успішно виконали завдання! Якщо ні, не забувайте, що дружбу створюють двоє. Якщо дівчина не зацікавлена у вашій особистості, не витрачайте час даремно. Намагайтеся проводити час з людьми, які цінують вас таким, яким ви є.


Поради

 • Найкраще починати дружбу, коли поруч з дівчиною немає сторонніх людей.
 • Для дружби потрібно терпіння!
 • Якщо дівчина популярна, або у неї багато друзів, подружитеся з її товаришами!

Попередження

 • Чи не примушуйте дівчину до дружби з вами! Якщо ви точно бачите, що не подобаєтеся дівчині, її змушуйте її. Але у вас все ще є шанс довести їй, що ви прекрасна людина!