Як зізнатися у своїй нетрадиційній сексуальній орієнтації

Визнання - велике рішення, яке не слід сприймати легковажно. Якщо ви готові зізнатися у своїй нетрадиційній орієнтації своїм друзям, членам сім`ї або навіть вашій громаді, то найголовніше для вас - відчувати себе комфортно зі своєю сексуальною приналежністю, перш ніж відкритися. Після визнання самому собі і прийняття себе самого найкраще, що ви можете зробити, це добре продумати, що сказати і знати, чого очікувати. Хоча ніхто не говорить, що зізнатися легко, ви повинні пишатися собою за те, що ви зробили це, і тепер ви будете насолоджуватися тим, що можете відчувати себе вільно, будучи тим, хто ви є насправді.


Ця стаття орієнтована на геїв, лесбіянок чи бісексуалів. Якщо ви хочете знати, як зізнатися, якщо ви транссексуал, натисніть тут.
Частина 1 з 3: Визнання близькому другові

 1. 1

  Почніть з того, що ви прийміть самі свою сексуальну приналежність. Перед тим, як зізнатися, хто ви насправді, ви повинні самі відчувати себе комфортно з вашої сексуальної приналежністю, так що не дозволяйте нікому говорити вам, хто ви є. Якщо ви все ще не впевнені в тому, що ви дійсно відчуваєте, і не відчуваєте себе готовим зізнатися, то ви повинні почекати, поки ви станете впевненіше в собі і не дозволите нікому вказувати вам, ким вам бути.
  • Цілком імовірно, що ви здогадувалися про те, що ви гей, лесбіянка або бісексуал протягом досить довгого часу, але підозрювати про це - не те ж саме, що прийняти це. Дайте собі час, ви повинні самі переварити цю інформацію, не квапте себе.
  • Можливо, у вас є друзі, які зізналися в цьому роками раніше, але це не означає, що вам доведеться дотримуватися їх. Що підходить для них, не обов`язково підійде вам.
  • Ще ви повинні прийняти те, що ваша приналежність до геїв або лесбіянок не визначає вашу особу. Просто тому, що ви гей чи бі не означає, хто ви є, точно так само, як правильна сексуальна орієнтація не визначає позитивні або негативні якості людини. Відкриваючись людям, ви скажете їм, що бути геєм чи бі - один з важливих аспектів вашої особистості-однак, це не говорить, що ви не можете бути дивним футболістом, художником, братом, китайським американцем або скрипалем і так далі.

 2. 2

  Почніть з визнання одного, якому ви довіряєте, перш ніж говорити з вашою родиною. Коли ви роздумуєте про те, кому з друзів зізнатися, ви повинні запитати себе: "У кого з них найменше забобонів?" Можливо, ця людина і не найкращий друг в світі, але один із близьких. Це дуже важливий момент у вашому житті і ви повинні спробувати захистити себе від негативної реакції. Отримавши підтримку від неупередженого і розуміє одного, ви відчуєте себе улюбленим і наберетеся хоробрості, щоб рухатися вперед.
  • Ваше перше відкриття залишиться у вашій пам`яті назавжди. Ви повинні добре подумати про те, кому зізнатися першим.
  • Ви повинні згадати, що людина говорив про гомосексуалізм раніше. Якщо він чи вона наочно продемонстрував підтримку прав геїв або якщо у нього є й інші друзі - геї, або він засуджував упереджених людей, то ви будете в хороших руках. Якщо ви не зовсім впевнені, то ви можете перевірити його, випадково згадавши геїв і подивившись на його реакцію.
  • Багато людей вважають за краще спочатку відкриватися друзям, тому що вони знаходять це більш зручним, ніж визнання сім`ям. Тим не менше, якщо ви відчуваєте себе більш комфортно признався сім`ї, ви можете вибрати цей шлях.

 3. 3

  Знайдіть правильне місце і час, щоб сказати це. Не прагніть до досконалості, коли ви визнаєте своєму другу, постарайтеся вибрати місце, де ви можете залишитися наодинці, і час, коли ваш друг не засмучений, не відволікається і не зайнятий. Вам потрібно дати вашому другу час для обробки інформації, яку ви йому надасте, так що не розповідаєте своєму другові таку новину, коли у нього гра в баскетбол через десять хвилин. Подумайте гарненько, а потім сплануйте місце і час, щоб поговорити з вашим другом.
  • Просто запросіть вашого друга на прогулянку і скажіть, що є те, що ви хочете сказати йому або їй. Чи не наганяти пристрастей, інакше ваш друг може нервувати.

 4. 4

  Напишіть листа, якщо вас це лякає менше. Хоча багато людей зізнаються лицем до лиця, якщо ви цього боїтеся, ви можете написати йому або їй листа. Воно не повинні бути дуже длінним- ви просто повинні написати зізнання, і пояснити, що ви хотіли, щоб друг дізнався першим, тому що ви дійсно довіряєте йому або їй. Просто переконайтеся, що друг отримає лист напрямую- насправді, ви навіть можете передати лист своєму другу і подивитися на його або її реакцію прямо, якщо це здається вам менш страшним, ніж сказати це в обличчя.
  • Якщо ви занадто соромитеся сказати це в обличчя, але насправді хочете, щоб ваш друг дізнався, то це може бути вашим кращим вибором. Просто будьте обережні, даючи вашому другу листа в школі або іншому місці, де багато інших людей навколо, щоб лист не потрапило в чужі руки.

 5. 5

  Будьте прості в своє визнання. Якщо ви розмовляєте з вашим другом обличчям до обличчя, то ви не повинні вимовляти велику складну мова про те, як ви дізналися, що ви гей у віці восьми років і так далі-звичайно, ви можете вдатися в подробиці пізніше, але спочатку набагато більший ефект справить просто сказане: "Я хотів сказати тобі дещо. Я гей. Я кажу тобі, бо я довіряю тобі і знаю, що ти мене підтримаєш". Чим довше ви чекаєте, щоб сказати ці слова, тим більше ви будете нервувати, і тим більше буде нервувати ваш друг.
  • Встановіть зоровий контакт з вашим другом і говорите повільно і акуратно. Чи не бурмочучи і не повторювати себе.
  • Акцентуйте увагу на тому, що це ваше перше визнання і що ви вибрали цю людину, тому що ви впевнені, що він зрозуміє і підтримає вас.

 6. 6

  Дочекайтеся його реакції. Ваш друг, швидше за все, обійме вас і розплачеться. Тим не менше, йому, можливо, буде потрібно якийсь час зрозуміти почуту інформацію, так що будьте терплячі. Дайте вашому другу кілька хвилин, щоб він задавав вам питання і проявив свою вам любов і підтримку, яку ви заслуговуєте. Після того, як ви повідомите своєму другові, ви можете зробити глибокий вдих і зрозуміти, що це було не так погано, як ви думали.
  • Звичайно, ваш друг може почати говорити відразу ж і, можливо, навіть здивує вас, сказавши, що він або вона давно зрозумів, про що йдеться, і так буде ще краще.
  • Не турбуйтеся, якщо розмова утруднений. Це не означає, що ваш друг не схвалює вас - він просто не знає, що сказати. Спочатку ви будете почувати себе ніяково, але так буде краще. Не дайте цьому почуттю утримати вас від визнання.

 7. 7

  Отримайте довіру і підтримку вашого друга. Якщо все піде за планом, і ваш друг повністю підтримує вас, перше визнання має змусити вас почувати себе добре і пишатися за такий великий крок. Ваш друг допоможе вам зрозуміти, що ви як і раніше той, хто й був, і що бути геєм є лише одним аспектом вашої особистості. Це додасть вам сміливості рухатися вперед і відчувати ще більш комфортно з вашої орієнтацією.
  • На жаль, цілком імовірно, що ваш друг і не дасть вам підтримку, на яку ви розраховували. Якщо ваш друг потребує більшої кількості часу, щоб обробити те, що ви сказали або навіть не приймає вашу новина, не думайте, що це означає, що всі ваші друзі будуть реагувати таким же чином. Вам тільки що не пощастило і ви зустрілися віч-на-віч з невіглаством. Це буде перешкодою, але ви зможете знайти того, хто вас підтримає дуже скоро.

 8. 8

  Скажіть та іншим друзям, перш ніж сказати своїй сім`ї. Багато людей спочатку зізналися одному другові, а потім тісному колу друзів. Після того, як вони отримали підтримку від цієї групи людей, вони можуть зізнатися більш широкому колу друзів, або це може навіть стати відомо в їхній школі, перш ніж вони відкриються своїм батькам. Багато людей відчувають менший тиск, коли визнаються своїм друзям спочатку і набираються впевненості для того, щоб відкритися своїм рідним. Після визнання близькому другу, ви можете вирішити, що робити далі.
  • Розповісти декільком друзям або навіть великій кількості друзів про вашу сексуальну орієнтацію може бути відмінним способом відчути себе більш впевнено зі своєю сексуальною орієнтацією. Однак, якщо ви переживаєте, що ваші батьки можуть дізнатися про це через соціальні мережі, ви повинні зізнатися їм особисто. Якщо в соціальних мережах відомо про вашу сексуальну орієнтацію, ваша родина цілком імовірно, знайома з цією інформацією теж.

 9. 9

  Не дозволяйте нікому тиснути на вас, змушуючи зізнатися. Один з найбільш важливих порад, коли справа доходить до визнання, говорите ви про це близькому другу або своїй мамі, є те, що ви ніколи не повинні дозволяти нікому тиснути на вас, спонукаючи до визнання. Не дозволяйте нікому зі своїх друзів або братів і сестер чинити тиск на вас у визнанні своїм батькам, і не дозволяйте одному з друзів змушувати вас зізнатися іншому - найголовніше, прийдіть до цього самостійно.
  • Ви, можливо, вже відчули, що опинилися в складній ситуації. Контролюйте ситуацію самостійно, розкажіть новини самі.

Частина 2 з 3: Визнання своїм батькам

 1. 1

  Постарайтеся передбачити, як ваші батьки будуть реагувати. Важливо бути чесним із самим собою, обдумуючи реакцію своїх батьків. Звичайно, кращим результатом вашої розмови буде їх повне прийняття вашої новини, яка, можливо, вже відома, і що ця розмова не викличе переполох у ваших стосунках. Однак, визнання такого роду своїм батькам може викликати конфлікти, навіть якщо у вас самі розуміють батьки. Перше, що ви повинні зробити, це подумати, чи дійсно ви повинні відкриватися своїм батькам. Ось деякі речі, які вам слід врахувати.
  • Якщо ваші батьки позитивно ставляться до гомосексуалістів, підтримували визнання інших людей, дивилися телепередачі про геїв і не критикували їх, і у них немає забобонів, то вони, швидше за все, підтримають вас. Просто майте на увазі, що, якщо ваші батьки і підтримують інших геїв, це не означає, що вони утримаються від емоцій, коли справа доходить до їх власної дитини.

 2. 2

  Подумайте, в яких випадках краще не говорити відверто зі своїм батькам. На жаль, є деякі випадки, коли вам краще не відкриватися своїм батькам. Якщо їх погляди неймовірно гомофобних і вони висловлювали часто негативні коментарі про геїв або навіть робили зауваження, які можуть бути витлумачені як насильство проти геїв, то ви повинні ретельно розглянути питання про доцільність відкриватися ім. Якщо ви фінансово залежні від них і живете в їхньому будинку і припускаєте, що вони перестануть вас фінансувати, може навіть виженуть вас з дому, то ви повинні утриматися від визнання, поки ви від них залежите.
  • Навіть якщо ви і втомилися відчувати дистанцію між вами і вашими батьками, якщо ви припускаєте, що вони будуть реагувати дуже негативно і що ви можете навіть опинитися в небезпеці, то ви не повинні відкриватися ім. Буде дуже боляче усвідомлювати, що ваші батьки не будуть підтримувати вашу орієнтацію, але зрозумійте, що це важливо для вашої ж безпеки.

 3. 3

  Переконайтеся, що вас є підтримка. Важливо мати хорошу підтримку, перш ніж зізнатися своїм батькам. Відреагують вони добре чи погано, важливо знати, що у вас є друзі, на яких ви можете покластися, перш ніж вести розмову з ними. Ви ж не хочете почувати себе в повній самоті після одкровення з родітелямі- важливо знати, що у вас є куди звернутися в тому випадку, коли справи пішли погано. Говорячи зі своїми батьками, пам`ятайте, що позитивна реакція ваших друзів може допомогти вам знайти потрібну силу.
  • Якщо кілька ваших друзів вже знають про вашу сексуальну орієнтацію, то ви повинні сказати їм, коли ви плануєте зізнатися своїм батькам. Таким чином, вони підтримають вас згодом.
  • Звикаючи до своєї сексуальної орієнтації все більше і більше, ви можете стати частиною організації ЛГБТ, які можуть надати вам ще більшу підтримку.

 4. 4

  Виберіть відповідний час для визнання. Важливо вибрати правильний час і місце, перш ніж відкритися своїм батькам. Виберіть вільний вечір і час, коли батьки, швидше за все, будуть менше схильні до стресу, зайняті, або відвернені, ніж зазвичай. Дайте їм знати, що ви хочете поговорити про серйозні речі. Хоча у вас і може виникнути відчуття, що ви вмираєте від страху, відкриваючи їм цю новину, важливо вибрати правильний час, так як це буде момент, який ви запам`ятаєте на все життя.
  • Переконайтеся, що емоційний клімат в будинку досить стабільний. Якщо ваші батьки завжди сваряться або перебувають на межі розлучення, вам, швидше за все доведеться почекати, коли пристрасті вщухнуть.

 5. 5

  Чи не признавайтесь під час сварки. Найголовніше - це те, що ви не розповідаєте свою новина в середині сварки. Ви можете відчувати спокуса розкрити вашу сексуальність в середині сварки з батьками, особливо, якщо ви сваритеся з цього приводу - наприклад, якщо вони не дозволили вам провести ніч в будинку друга протилежної статі - але це не правильний спосіб розповісти про це. Ви не повинні використовувати свою сексуальну орієнтацію в якості зброї проти своїх батьків, таким чином, ви навряд чи дочекаєтеся їх позитивної реакції, тому що вони сприймуть це, як образу.

 6. 6

  Зробіть визнання. Перед тим, як зізнатися своїм батькам, ви повинні дати їм зрозуміти, що ви їх любите і що ви говорите їм це тому, що ви хочете мати чесні і відкриті відносини з ними і втомилися від почуття, що ви щось приховуєте. Нехай вони знають, що ви хочете, щоб вони були частиною вашого життя і що їх любов і підтримка так багато значать для вас. Вам не слід розповідати новина занадто довго, тим більше, що ви, мабуть, будете нервувати. Після того як ви переконали їх про вашу любов, просто скажіть: "Я хочу, щоб ви знали, що я гей / бісексуал / лесбіянка".
  • Подивіться їм в очі і скажіть прямо. Зробіть глибокий вдих, перш ніж сказати новина, а потім скажіть коротко і солодко.
  • Ймовірно, ви зустрічали фотографії на Buzzfeed, де люди роблять визнання своїх батьків у кумедних листах або в іменинному торті, не піддавайтеся спокусі і не робіть нічого подібного, скажіть їм новину як можна більш безпосередньо. 7. 7

  Чекайте велика кількість різних реакцій. Ви повинні розуміти, що навіть самого неупередженого з батьків ця новина може повалити в повний шок. Вони можуть навіть подумати, що їх гаряче улюбленої дитини чекають величезні зміни в життя-ви повинні розуміти, що вони думали про вашу одруження і майбутніх дітей і що, хоча це і залишається можливим, їм потрібно якийсь час, щоб прийняти ці речі. Якщо їм необхідний час, щоб обробити отриману інформацію, що не приймайте це особисто і зрозумійте, що ви тільки що змінили їхнє життя назавжди.
  • Деякі батьки можуть звинувачувати себе. Батьки-одинаки можуть звинувачувати себе більше, ніж інші, думаючи, що вони не стали моделлю нормальних позитивних гетеросексуальних стосунків для вас. Переконайте їх, що вони не могли вплинути на вашу сексуальну орієнтацію.
  • Бувають випадки, коли один з батьків може прийняти цю новину повільніше, ніж інший. Підготуйтеся і до цього теж.
  • Якщо їх реакція негативна, вони можуть сказати вам, що ви заплуталися або що вам навіть потрібна терапія. Ви можете пояснити, що неможливо заплутатися, гей ти чи ні, як неможливо заплутатися, що ти нормальної орієнтації, і що ніякої самоаналіз це не змінить.

 8. 8

  Не квапте час. Можливо, ви хочете сказати новина, а потім подивитися фільм разом, як ні в чому не бувало. Однак вашим батькам напевно буде потрібно трохи часу, щоб обробити те, що ви сказали ім. Ніхто не скаже вам, скільки часу їм знадобиться на це, і у деяких батьків піде кілька тижнів, місяців або навіть років - і деякі, на жаль, не зможуть прийняти це. У цей час вам буде потрібно терпіння по відношенню до них ви повинні бути готові відповісти на будь-які їхні питання, і підтримувати їх, як тільки ви зможете.
  • У той час як ви чекаєте, поки вони перетравлять вашу новина, переконайтеся, що ви відчуваєте себе в безпеці. Ті, хто вас оточує, можуть відчувати напругу і незручність, але, поки ви в безпеці, ви можете залишитися вдома.
  • Хоча ви можете відчувати, що ви той, хто потребує любові та підтримки, в даній ситуації ролі можуть помінятися. Ваші батьки можуть насправді потребуватимуть вашої підтримки, і ви повинні відповісти на всі їхні запитання, в той час, як вони вчаться жити з цією новиною
  • У той час, як ваші батьки обмірковують цю інформацію, обіпріться на своїх друзів. Проводьте з вашими друзями більше часу, ніж зазвичай, і ви будете почувати себе менш самотнім

 9. 9

  Будьте готові дати батькам всю вичерпну інформацію. Хоча ваші батьки можуть і не захотіти цього, ви повинні спробувати переконати їх використовувати всі ресурси, які вони можуть знайти, щоб отримати краще уявлення про вашу сексуальну орієнтацію. Допоможіть їм зробити деякі дослідження, дайте їм відчути, що вони не самотні, і що вони володіють достатньою кількістю знань. Спочатку вони можуть неохоче асоціювати себе з життям геїв, лесбіянок, бісексуалів або транссексуалів і ви повинні допомогти їм і принести їм книги чи брошури або послати їм посилання на веб-сайти.
  • Ви повинні спробувати переконати їх зв`язатися з батьками, сім`ями і близькими лесбіянок і геїв (PFLAG), групами підтримки батьків геїв, лесбіянок, бісексуалів і трансгендерних осіб. Ви можете використовувати їх веб-сайт, pflag.org, щоб знайти різноманітні корисні ресурси, а також інформацію про зустрічі, що проводяться поруч з вами.
  • Вони можуть також покопатися в True Colors, де є перелік мемуарів, статей і книг про визнання і взаємозв`язку між гомосексуальними дітьми і гетеросексуальними батьками.

 10. 10

  Відкрийтесь всій родині. Визнання матері і батькові може бути найскладнішою річчю, яку ви коли - небудь робили в своєму житті. Однак, як тільки ви зробите це, розповісти про це вашій тітці Нормі буде не так вже й страшно. Звичайно, ваші родичі можуть і не відреагувати так само, як ваші батьки на краще або гірше, і ви повинні взяти це до уваги. Ви можете розповісти новина деяким з ваших інших родичів особисто, або навіть довірити своїм батькам розповісти своїм родичам, яких ви бачите менш часто, якщо так вам буде легше. Тим не менш, вам вирішувати, чи хочете ви, щоб все у вашій родині знали, і ви ні в якому разі не зобов`язані відкриватися всім.
  • Якщо у вас є брати і сестри, простіше спочатку зізнатися їм, а не батькам, хоча ви можете сказати їм і пізніше, якщо для вас це здається більш природним.

Частина 3 з 3:: Визнання вашому оточенню

 1. 1

  Вирішіть, чи варто знати про це вашому оточенню. Пам`ятайте, що деякі громади набагато больш, ніж інші підтримують геїв, і ваша новина буде прийнято по-різному, залежно від того, чи живете ви в самому центрі Сан-Франциско або в центрі Міссісіпі. Звичайно, вам не стане комфортніше від думки, якщо ви відчуваєте, що дійсно не можете відкритися вашому оточенню, але насамперед важливо скласти об`єктивне уявлення і зосередитися на вашої безпеки.
  • Якщо ви проживаєте в більш миролюбний до одностатевих стосунків суспільстві, то вас може очікувати більш позитивна реакція, і якщо ваше оточення більш консервативно, ви повинні підготуватися відповідним чином і переконатися, що ви в безпеці.
  • Можливо, ніхто і не прийме вас. Хоча ви не повинні залишати місто через свою сексуальну орієнтацію, ви повинні знати, що у світі є багато гостинних, адекватно ставляться до геїв місць.

 2. 2

  Потихеньку говорите людям, але будьте готові до того, що інформація швидко пошириться. Після того як ви сказали своїм близьким друзям і членам сім`ї, ви в кінцевому підсумку відчуєте, що готові розповісти суспільству в цілому. Ви можете або просто почати говорити людям, з якими ви знайомі менш тісно, або ви можете просто почекати, поки вони самі здогадаються. Якщо ви просто продовжуєте жити вашим життям гея, бі або лесбі, то ви не зобов`язані нікому розповідати, а деякі з них зможуть зрозуміти це, якщо ви будете відкрито ходити на побачення, робити коментарі в соціальних мережах або просто жити своїм життям.
  • Тим не менше, якщо ви починаєте говорити більшій кількості людей, то будьте готові до того, що інформація швидко пошириться. Переконайтеся, що ви задоволені тим, що всі навколо знають про це.

 3. 3

  Подумайте про те, щоб зробити визнання в соціальних мережах. Деяким людям сподобається відкритися на Facebookе і таким простим чином дати знати про свою сексуальну орієнтацію всім відразу. Ви можете зробити це, залишивши коментарі або просто змінивши свій статус на Facebook. Тим не менш, деякі члени ЛГБТ воліють просто жити своїм життям на Facebook і дати людям зрозуміти це самостійно, щоб не обтяжувати розповідями про це всім і кожному.
  • Якщо ви вирішите зробити визнання в соціальних медіа, то переконаєтеся, що всі близькі вам люди вже знають про вашу сексуальну орієнтацію, що вони не образяться, що ви сказали цілому світу і не сказали їм особисто.

 4. 4

  Не бійтеся негативних реакцій. Навіть якщо ви народилися і виросли в районі Кастро, вам неминуче доведеться зіткнутися з негативом у вашому житті. Є багато неосвічених і упереджених людей, і в той час, як ви будете намагатися уникати їх наскільки це можливо, все одно вам доведеться зіткнутися з ними в той чи інший момент, тому важливо знати, як впоратися з такою ситуацією і не відчувати себе пригніченим і ображеним. Ось кілька порад для боротьби з негативними реакціями:
  • Чи не втягуйтеся в негативні процеси. Якщо люди висловлюють фанатичні або смішні речі по відношенню до вас, то вони ніколи не зрозуміють вас, і ви не повинні витрачати свій час і сили, опираючись ім. Тим не менш, якщо вони дійсно дезінформовані і добре до вас ставляться, знайдіть час і просветите їх.
  • Не дозволяйте їм змінити вашу самооцінку. Ви єдина людина, яка може вплинути на вашу власну впевненість, зрештою, і важливо не допустити, щоб інші неосвічені люди змушували вас відчувати себе збитковим тільки тому, що ви були досить хоробрі, щоб відкрито говорити про свою сексуальну орієнтацію.
  • У той час, коли вам сумно, нагадайте собі, наскільки кращою стала ваше життя, так як ви можете бути відкриті з друзями та родиною, і як ви раді, що мали сміливість зізнатися.
  • Проведіть час з ЛГБТ або з людьми, по - доброму відносяться до ЛГБТ, і нагадайте собі про ту підтримку, яка у вас є, замість того, щоб зосереджуватися на неосвічених людей, які намагаються принизити вас.
  • Просвіщати людей, що оточують вас. Не витрачайте час, перебуваючи один-на-один з неосвіченими і повними ненависті людьми, краще почніть блог, викладайте цікаві посилання для соціальних медіа, пишіть інформативні статті для місцевих газет, або просто вносите свій вклад в розвиток світу.

 5. 5

  Знайти інших однодумців. Звичайно, вам не потрібно кинути всіх старих друзів, як тільки ви зробите визнання, але ви повинні спробувати знайти інших ЛГБТ людей, залучаючи себе в спільноти, які стикаються з тими ж проблемами. Ви можете приєднатися до місцевої організації, інтернет-організації, або навіть створити свою власну організацію. Це може допомогти вам знайти упевненість, а також розуміння того, як мати справу з негативними реакціями та іншими проблемами.
  • Це може відбуватися поступово. Багато людей знаходять ЛГБТ-спільноти, як тільки вони надходять в коледж. Якщо ви все ще в середній школі, і плануєте вступати до коледжу, ви повинні перевірити рейтинги найбільш і найменш гей-дружніх коледжів, так щоб ви опинилися в неупередженому оточенні.

 6. 6

  Пишаєтеся собою. Визнання подібного роду - не просто подвиг, і ви повинні дуже пишатися, коли ви сказали одному близькому другові або всім і їх матерям. Це означає примиритися з тим, хто ви є, і пишатися собою, і розділити це зі світом. На те пішло багато роздумів, мужності і планування, і це, безсумнівно, призвело до деяких негативних реакцій. Зрештою, найголовніше - це те, що ви пишаєтеся собою за вашу силу і мужність!
  • Скажіть собі, що деякі люди проживають все своє життя, не будучи чесним чи не кажучи відкрито про свою сексуальну орієнтацію. Хоча кожен має своє право робити те, що він хоче, ви зробили великий крок і повинні бути відкриті з людьми, які вам небайдужі.
  • Тепер, коли ви відкрилися, у вас є сили допомагати іншим людям, які потребують підтримки, щоб зробити те ж саме.

Поради

 • Будьте впевнені в тому, хто ви є, незважаючи на те, яка ваша сексуальна орієнтація. Якщо ви поважаєте своє рішення, інші будуть поважати його теж.
 • Дайте ясно зрозуміти тому, кому ви розказуєте першим, що ви хочете зізнатися всім іншим особисто. Попросіть їх не пліткувати.
 • Пам`ятайте, що ви не повинні відкриватися, якщо ви не хочете, але пам`ятайте, що ви повинні бути правдиві, перш за все з самим собою.

Попередження

 • Незалежно від того, що ви говорите або робите, деякі люди можуть засудити вас. Не забувайте про це. Навряд чи ви щось зможете зробити, щоб змінити їхню думку. На жаль, ви просто повинні впоратися з ним і ігнорувати його.
 • Деякі люди, дійсно неосвічені, дурні, можуть ставитися до вас зі злістю або навіть переслідувати вас. Але нехай це не втримає вас від визнання. Повідомте кому-небудь, якщо хтось робить образливі вислови про вашу сексуальну орієнтацію, є закони про сексуальні домагання, що захищають вас.