Як бути ввічливим з усіма

Ввічливість не варто ні копійки. Це всього лише здоровий глузд, хороші манери і здатність цінувати інших. Якщо вам не вистачає манер, або ви щосили намагаєтеся бути ввічливим, це керівництво для вас.

Кроки

 1. 1

  Посміхайтеся, представляючись.

 2. 2

  Будьте доброзичливі і ввічливі. Усі люблять людей, добрих до незнайомців і завжди готових допомогти.

 3. 3

  Будьте терпимі. Ніхто не любить, коли його засуджують, турбують або не терплять. Якщо ви терпимі, то люди будуть думати про вас як про доброго, ввічливому і добру людину.

 4. 4

  Завжди говорите "добрий ранок" людям, яких зустріли вранці. Вдома, на роботі, в школі та інших місцях.

 5. 5

  Завжди зберігайте правильну поставу.
 6. 6

  Дотримуйтесь хороші манери в будь-яких ситуаціях. Якщо ви отримали подарунок, лист, комплімент або якийсь предмет, подякуйте людини. Так ви покажете, що цінуєте чужий час і увагу. Просячи про що-небудь, говорите "будь ласка". Не кричіть під час розмови і будьте спокійні. Якщо ви відригнув в громадському місці, вибачитеся.

 7. 7

  Допомагайте нужденним. Запропонуйте допомогу літній людині, що несе важкі сумки або вашої матері, моющей підлоги. Якщо вони відмовляться від допомоги, посміхніться і підіть.

 8. 8

  Користуйтеся телефоном тільки в екстрених випадках або якщо вам потрібно звіритися з кимось. Говорите по телефону у своїй спальні, вдома або місці, де ви одні. Не кажіть по телефону під час водіння. Це не тільки неправильно і небезпечно, але і нелегально в багатьох місцях. Замість цього купите гарнітуру, щоб легко і безпечно спілкуватися під час їзди. Під час їжі тримайте телефон поза досяжністю.

 9. 9

  Будьте ввічливі з людьми будь-якої статі, релігії, національності та віку. Зустрівши більш старшого людини або представника іншої релігії, спілкуйтеся з ним так само ввічливо, як якщо б він був одного з вами віку або релігії.

 10. 10

  На зустрічах приділяйте увагу мовцем.

 11. 11

  Тримайте голос на відповідному ситуації рівні. 12. 12

  Будьте розуміючим. Якщо один в чомусь потребує, дайте йому жуйку і запитайте, чи хоче він поговорити про це. Це не тільки робить вас добрим, але і є хорошим актом співчуття.

 13. 13

  Будьте благородні! Притримуйте двері для незнайомців. Віддайте останній кекс людині, що сидить поруч. Робіть людям компліменти з приводу їх одягу, нової стрижки, рожевого саду і домашнього печива. Не тому що ви хочете сподобатися, але тому що вам дійсно подобається.

Поради

 • Будьте спокійні під час розмови.
 • Допомагайте батькам.
 • Робіть людям компліменти з посмішкою, але нехай ці компліменти будуть щирими, не те люди будуть думати, що ви над ними знущаєтесь.
 • Будьте хорошим, але не міняйте себе.
 • Відкривайте двері людям, які заходять або виходять разом з вами.
 • Під час відвідин лікарні, церкви, молитовного будинку, кінотеатру і робочого співбесіди відключайте телефон. Також відключайте його під час водіння.

Попередження

 • Пам`ятайте про так звану "надмірною" ввічливості. Ви повинні бути добрі, але не захоплюйтеся всіма правилами ввічливого поводження відразу. Як і в будь-якому іншому справі, існує золота середина, якої ви повинні дотримуватися.
 • Ніколи не кричіть.