Як умовити дівчину на оральний секс

Деякі хлопці знаходять оральний спосіб, як приємний спосіб займатися любов`ю, але не всі дівчата відкриті для цього, і може вийти недоречне пропозицію. Ця стаття допоможе вам наблизити цю тему для дівчини і, можливо, навіть почати її, якщо вам і вашій дівчині буде комфортно один з одним.

Кроки

 1. 1

  Спробуйте поговорити про секс один з одним, але тільки після того, як ви її добре впізнали. Запитаєте, що збуджує її і що приносить задоволення. Потім скажіть те ж і про себе!

 2. 2

  Почніть розповідати про оральний секс, сказавши щось на кшталт «оральний секс для мене дуже приємний і цікавий, і я сподіваюся, що ти будеш зацікавлена спробувати це».

 3. 3

  Уважно вислухайте її думки і проблеми. Їй, ймовірно, є багато чого сказати, і це можуть бути не тільки позитивні моменти. Вислухайте її з відкритим серцем і постарайтеся не засуджувати її, коли будете відповідати.

 4. 4

  Ніколи не змушуйте її займатися оральним сексом і не просіть її нагло про це. Це рідко спрацьовує і, в основному, викликає негативну відповідь (подумайте, скільки дівчат готове сказати так, якщо ви говорите їм: «зроби мені мінет», навіть не сказавши «будь ласка»).
 5. 5

  Розгляньте причини, за якими вона може бути не в захваті від цієї ідеї. Багато чоловіків не розуміють, що оральний секс вимагає величезної кількості довіри. І ось чому. Оральний секс (або будь-який інший великий об`єкт у роті) може перекрити дихання партнера, який його робить, і привести до задухи або до того, що вона поперхнется. Це означає, що сприйнятливий партнер (в цій статті ви) може легко нашкодити і управляти нею, особливо якщо ви тримаєте як-небудь її волосся або голову, що викликає почуття страху і тривоги. Подумайте, хотіли б ви покласти собі в рот секс-іграшку, яку контролює ваша партнерка, тримаючи і штовхаючи вашу голову, і чи змогли б ви відчувати себе комфортно і довіритися їй. Поставте себе на її місце (навіть просто подумки), і ви зможете зміцнити довіру між вами, так щоб ви могли обидва відчувати себе комфортно в ваших інтимних відносинах.

 6. 6

  Пам`ятайте, що дівчатам теж подобається оральний секс! Як правило, це відбувається тоді, коли ваша дівчина відчуває себе коханою і цінною, а не та, яку ви використовуєте, щоб отримати задоволення. Ви можете показати їй, що ви турбуєтеся про ваших інтимних відносинах, і що її задоволення важливо для вас, запропонувавши їй оральний секс для дівчат.

Поради

 • Дуже важливо бути доглянутим і чистим перед оральним сексом. Приймайте душ кожен подіти і мийтеся ретельно в цій галузі.


 • Якщо вона завжди вам це робить, значить, вона знає, що ви отримуєте від цього задоволення. Однак, вона може і не знати, тому постарайтеся зробити це їй теж.
 • Пам`ятайте, що ваша дівчина не порнозірка. Ми часто бачимо, що в таких фільмах це робиться без коливань. Пам`ятайте, що це фантазія, а не реальність, і жодна нормальна дівчина не стане робити цього, навіть не поговоривши про це.
 • Як і для всіх статевих актів, дуже важлива романтика. Тримаючи її руку, обійми, розмови, поцілунки зможуть робити чудеса для ваших відносин.
 • Дайте їй зрозуміти, як це може бути дивно для деяких людей!
 • Чи не заглиблюйтеся, особливо в перші кілька разів. Знадобиться багато практики, щоб досить розслабити горло, щоб взяти щось глибоко, а блювотний рефлекс може стати відштовхуючим.
 • Буде набагато приємніше, якщо ви поголили область лобка або хоча б близько знаходяться лобкові волосся. Волосся на лобку є огидними для більшості людей, не вельми пострижені і смердять.

Попередження

 • Оральний секс, який є менш небезпечним, ніж інші статеві дії, все ж може стати розповсюджувачем статевих хвороб, таких як гонорея або сифіліс, і якщо у людини є відкрита рана в роті, і кров потрапила в організм партнера, він може заразитися ВІЛ, якщо це є у другого партнера. Хоча це трапляється рідше, ніж при інших статевих діях.