Як захопити чоловіка

Захопити жінку і прив`язати до себе - легко, якщо грати за правилами. Якщо ви хочете, щоб ваш чоловік був так само до вас прив`язаний, як і до відеоігор, солодощів або своєму айфону, вам доведеться залишатися на його орбіті і показувати йому, що він вам подобається. Проте вам краще утриматися від сильного натиску і раніше жити своїм власним життям, роблячи кроки, які безнадійно і остаточно зв`яжуть його з вами. Зовсім скоро йому доведеться зізнатися - він абсолютно захоплений вами!

Кроки

 1. 1

  Не розказуйте про нього друзям. Навіть кращій подрузі. По-перше, вам буде менш соромно, якщо нічого не складеться. А по-друге, ви уникнете таких незручних ситуацій, в яких подруга голосно вигукує: "Так це він?", А чоловік у той час знаходиться в декількох метрах від вас. Ви також уникнете небажаної допомоги від подруг. Зазвичай вони хочуть зробити як краще, але найчастіше це закінчується катастрофою. Розповісти подрузі про цікавий вам чоловікові можна тільки в двох випадках: 1) якщо у неї немає ні найменшого шансу зустріти вашого чоловіка або 2) якщо один з нижчеописаних кроків неможливо здійснити без її допомоги. У всіх інших випадках ви повинні діяти поодинці.

 2. 2

  Дізнайтеся його. Можливо, звучить смішно, але це дуже важливо. По-перше, ви повинні переконатися, що він насправді той самий ідеальний чоловік, (а не тільки живе відображення напрідумано принца) і ви хочете, щоб він дізнався про ваше існування. Тому зробіть глибокий вдих і почніть розмову з ним. Просте "Привіт, мене звати ..." цілком зійде. Спробуйте звучати природно. Говоріть з ним, як ви б говорили з людиною, з ким щиро хотіли б потоваришувати. Спокушати його будете пізніше.

 3. 3

  Намагайтеся бачитися з ним регулярно. Тепер, він знає, хто ви. Не хвилюйтеся, якщо ваша перша розмова видався не дуже вдалим, адже тепер ви будете намагатися все більше перебувати поруч з ним і порушити його інтерес. Будьте логічні: ви б могли проявити інтерес особистого, романтичного характеру по відношенню до людини, про існування якого ледь впізнали? Так він приблизно думає про вас зараз. Якщо у вас є спільні друзі (запам`ятайте, друзі, а не випадкові знайомі, інакше це буде виглядати підозріло), постарайтеся проводити з ними більше часу, і, якщо чоловік виявиться поруч, говоріть з ним, відповідайте на його слова, реагуйте. Не надто виділяйтеся, але постарайтеся показати йому, що з вами слід було б познайомитися ближче. Якщо у вас немає спільних друзів, не турбуйтеся! Будьте стратегічність! Якщо ви зустріли його, обідає поодинці, покличте його за свій столик. Якщо ви зустріли його в коридорі, постарайтеся завести з ним легку бесіду. Не перетворюйте в переслідувача, але будьте відкриті і доброзичливі. Ви повинні порушити в ньому інтерес. Тому він повинен почувати себе комфортно, щоб захотіти ближче з вами познайомитися.

 4. 4

  Чи не налякати його. Як вище вже згадувалося, не перетворюватися на сталкера. Чи не женіться його всюди, куди він ні піде, не вступайте в усі суспільства, в які він ходить. Будьте ввічливі і веселі з ним, але ваші зустрічі не повинні бути вимушеними. Якщо він раптом почне зустрічати вас усюди, це його налякає. Це один з найскладніших кроків - утримання правильного балансу, але ви впораєтеся. Пам`ятайте: ви не можете квапити події. Він зацікавиться вами, якщо ви будете демонструвати ці навички "дружнього" інтересу.
 5. 5

  Увімкніть його в коло своїх друзів. Тепер, коли ви перейшли зі стадії поверхневого знайомства, наступний етап - стати друзями. Багато хто говорить, що це невірний хід, але в більшості випадків це спрацьовує. Це допоможе вам уникнути основного ризику - змусити його закохатися в людину, яким ви не є. Серед друзів ви така, яка є, і, якщо ви хочете захопити його, вам потрібно бути собою з самого початку. Більш того, подружившись, ви зможете з`ясувати, скільки спільного між вами. Якщо ви будете продовжувати бути теплою, доброзичливою і цікавою (який ви поза сумнівом є), ви подружитеся з ним самим природним чином. Згадайте: як ви подружилися з усіма тими людьми, що вас оточують? Якщо з ними це спрацювало, то спрацює і з чоловіком.

 6. 6

  Примусьте його відчути себе особливим. Тепер, коли ви вже друзі, вам потрібно показати йому, що він не один з хлопців у вашому оточенні. Не робіть цього занадто очевидно, але змусьте його задуматися про це. Не розказуйте йому своєю великої таємниці - це його налякає - але робіть дрібниці, які покажуть йому, що ви відчуваєте близькість до нього або що ви про нього думаєте. Наприклад, якщо вам нелегко ділитися своїми почуттями, спробуйте сказати йому щось, типу: "На мене сьогодні напала хандра". Або якщо він розповідав вам, яку солодкість любить найбільше, принесіть йому шматочок такої солодощі і захопіть один для себе. Будьте стримані. Розглядаючи перший приклад, утримайтеся від висловлювань, типу "Боже, як мені погано, як мені сумно, це жахливо" і т.д. Так ви його налякаєте. Він не зрозуміє, чому ви раптом почали так багато говорити про себе. Все має бути природно. Можливо, трохи дивно, але без якого б то не було примусу. Пам`ятайте: ключове слово "тонкість". Все, що вам потрібно, це те, щоб він поступово почав усвідомлювати, що у вас дуже багато спільного. Вказав йому довіру і приділяючи трохи більше уваги, ніж іншим своїм друзям, ви підштовхнете його на підсвідому думку про те, що між вами дещо відбувається.

 7. 7

  Почніть очевидно показувати свої наміри. Після безпечного кількості часу, проведеного в проміжній зоні, перейдіть до наступного кроку. Цей термін може відрізнятися в залежності від хлопця: ви повинні відчути, коли вже можна зайти далі. В принципі ви зрозумієте, що пора діяти, коли він також почне надавати вам більше уваги. Тепер настав час наблизитися до зони флірту. Говоріть йому фрази, на кшталт: "Я сумую / скучила за тобою", "Я побачила, почула, зробила те-то ... і подумала про тебе". Більше торкайтеся нього. Наприклад, спершись на його плече, якщо ви втомилися. До цього часу ви повинні бути впевнені, що таке звернення можливе між вами двома. Фізична близькість необхідна: вона змусить його задуматися про власні почуття. Але не клейте до нього, пам`ятайте: ви все ще друзі. При цьому фізичний контакт повинен бути випадковим. Вам потрібно завжди мати для цього вагому причину: втома, нудьга або необхідність в обіймах ... Для повторення: дуже важливо не налякати його.

 8. 8

  Запросіть його на побачення. Можливо, він зробить це сам - у такому випадку вітаємо - але, може, він і не зробить цього. Не панікуйте. Чоловікам зробити це так само складно, як і жінкам. Якщо він не кличе вас на побачення, ще не означає, що ви йому не подобаєтеся. Можливо, він боїться. Робіть йому натяки, якось: "Я дуже хочу подивитися цей фільм, але, на жаль, на жаль, всі мої друзі вже дивилися його". І якщо він раніше не буде кликати вас на побачення ... зробіть це сама. Гендерні ролі так застаріли. 9. 9

  Насолоджуйтесь щасливим кінцем. Це був довгий і виснажливий шлях, але ви його пройшли. Вітаємо! !

Поради

 • Якщо ця кампанія не звела вас двох разом, не турбуйтеся. Ви зробили все, що змогли. У цьому немає вашої провини. Ви по-своєму красива і дивовижна, і коли-небудь зустрінете людину, яка оцінить вас в повній мірі. І навіть якщо все це не закінчилося так, як ви того хотіли б, принаймні в процесі ви придбали одного.
 • Будьте "терплячі". Це буде нелегко. Як і будь-яка військова, ця кампанія буде довгою і повної труднощів. Будуть моменти, коли вам захочеться кинути все. Але не робіть цього. Воно того варте.
 • Примітка: постарайтеся не виглядати дуже запеклою, навіть якщо ви справді безнадійно закохані в "Чоловіка вашої мрії". Закохати його в свій зовнішній образ просто, але набагато складніше змусити його полюбити вас такий, яка ви є. Ваша надмірна прихильність зведе його з розуму, і він скоро відштовхне вас. Ігноруйте його тільки зрідка, якщо ви переборщіть з цим, можуть виникнути серйозні проблеми. Він буде задаватися питанням, чи подобається вам він чи ні, і в результаті ...
  • Він буде більше думати про вас! Пройшовши стадію "дружби", постарайтеся не завжди бути доступною для нього. Так він почне нудьгувати за вам і цікавитися, що відбувається у вас в житті. Він буде знати, що є не єдиним об`єктом у вашому розкладі, що змусить його любити і піклуватися про вас більше.
  • Пам`ятайте про ці радах, будучи в той же час товариської і доброзичливою ... але і не зайвим буде іноді тримати дистанцію.
 • Пам`ятайте, що дівчата і хлопці різні. Якщо він не розуміє ваших натяків - це нормально. Іноді ви можете зневірятися від того, наскільки ж він сліпий. Все це в порядку речей. Ви говорите з ним на різних мовах.