Як відвести дівчину

З вами коли-небудь траплялося таке, що ви подружилися з сподобалася вам дівчиною, а потім дізналися, що у неї є хлопець? Можливо, вона вам про це сказала, або ви побачили її з ним (як вони обіймалися, цілувалися і т.д.) і подумали, що на його місці повинні бути ви. Ось пара рад!

Кроки

 1. 1

  Поговоріть з нею. Налагодьте спілкування. Створіть історію ваших взаємин. Це вимагає часу. Вона повинна знати вас і думати про вас. Вона не буде кидати свого хлопця заради когось, кого вона не знає, чи знає не з досить добре. У більшості випадків вам доведеться довго за нею ганятися.

 2. 2

  Побудуйте взаємодовіра. Проводьте з нею час після роботи / школи, слухайте, про що вона говорить, змушуйте її сміятися, ви повинні по-справжньому їй сподобатися і створити довіру для подальших відносин. При цьому не потрібно постійно їй потурати. Пам`ятайте, що ви як і раніше перебуваєте в статусі «альфа самець». Знає вона це чи ні, але більшість дівчат дивиться на свого обранця як на «переможця». Якщо ви надто милий, вас, в кінцевому рахунку, будуть сприймати як безкоштовного психолога.

 3. 3

  З`ясуйте, що їй потрібно (або чого вона хоче), і що їй не може дати її нинішній хлопець. Він лається і сердиться на неї? Забуває про неї? Веде себе, як ніби йому на все наплювати? Фліртує з іншими дівчатами? Покажи їй, що ви не такий! Якщо ви заповніть прогалини в їх відносинах, вона почне порівнювати вас з ним. І це для вас найголовніше. Вона повинна дивитися на свого хлопця, а думати про вас.

 4. 4

  Побудуйте своє ставлення таким чином, щоб замінити її хлопця. Якщо ви заповните недоліки в її відносинах з хлопцем, решта - питання часу. Проте вам слід бути впевненим, що вона просто не використовує вас, продовжуючи зустрічатися зі своїм хлопцем. Якщо її хлопець не дає їй все, чого вона хоче, переконайтеся, що вона вас не сприймає як додатковий ресурс. В іншому випадку, ви ніколи не замініть його повністю. Ви можете почекати, поки вони розлучаться, стимулювати розрив або зробити з нею щось, поки вона залишається зі своїм хлопцем.
  • Дочекатися розставання. Безумовно, найважчий, самий нудний, але простий шлях. Чи не підштовхуйте, інакше нічого не станеться, і вона не захоче відчувати тиск. Небезпека полягає в тому, що вона вас сприйме, як належне, і вам завжди доведеться чекати.

  • Стати причиною / спровокувати розрив. Якщо ви слідували попереднім крокам, вона вам розповість про помилки, які допускав її хлопець. Якщо це серйозно, дайте їй зрозуміти, що він чинив не правильно, і вона не повинна від цього страждати. Скажіть їй, що ви ніколи так з нею не вступите.

  • Зробити щось з дівчиною ще до її розставання з хлопцем. Це ризиковано, оскільки ви просите її обманювати свого хлопця. Ваша мета - всього один поцілунок. Цей поцілунок повинен змусити її зрозуміти, що ви краще її хлопця. Якщо ви не впевнені, йдучи на такий ризикований крок, ваша мета - поцілунок в щоку.

Поради
 • Дійте з розумом. Коли її хлопець зробить щось не так, зверніться до нього і захистіть її. Якщо він почне з вами битися чи постарається зав`язати бійку, вона однозначно прийме вашу сторону.
 • Дізнайтеся, що вона любить і не любить робити. Я впевнений, її хлопець не знає всього.
 • Дозвольте їй самій порвати зі своїм хлопцем. Обманювати - це невірний шлях, і якщо вона так вчинила з ним, значить, вона може повестися з вами точно так само.
 • Після того як дівчина розлучиться зі своїм обранцем, не дозволяйте їм стати кращими друзями. Це ускладнить завоювання її серця.
 • Витримайте паузу - якщо ви будете квапити події, вона може зніяковіти і відмовити вам.
 • Будьте впевненим у собі.


 • Завжди будьте поруч з нею. Якщо ви перебуваєте з нею в той час, коли хлопця немає поруч, у вас є всі шанси, що вона почне до вас придивлятися!
 • Будьте готові підставити плече, якщо вона захоче виплакатися.
 • Ніколи не дозволяйте їй вважати, що все, що вам в ній подобається, - це її зовнішність. Навіть якщо вона неймовірно гаряча штучка, зробіть все можливе, щоб не виглядати жалюгідним. Це означає, що не варто ухилятися від інтимних стосунків, якщо вона проявляє ініціативу. Ви «альфа самець», пам`ятаєте?
 • Не поспішайте! Не варто квапити події, особливо якщо вона в близьких стосунках зі своїм хлопцем, чи він так часто знаходиться біля неї, що вона не уявляє свого життя без нього. Ви можете залишатися поруч протягом року або навіть більше. Все залежить від того, наскільки сильно ви хочете її завоювати.
 • Просто розкажіть їй про свої почуття. Немає сенсу чекати. Якщо вона відчуває те ж саме, це прекрасно. Однак дотримуйтесь цієї поради тільки у випадку, якщо ви любите ризикувати.
 • Поводьтеся обережно відносно її хлопця. Боротьба з ним, як правило, зіпсує ваші з дівчиною взаємини (хоча це може бути перевагою, якщо ви знаєте, що робите).
 • Почекайте відповідного моменту у відповідному місці, ви повинні бути впевнені, що обстановка сприяє розмови, щоб зробити наступний крок. Однак не варто йти і говорити прямо про свою любов, почекайте відповідний момент, як варіант, відволікаючи її на роботі або «випадково» зустріньтеся з нею в несподіваному місці, поведіть кудись її хлопця і тоді ви дізнаєтеся, які у них «стосунки» .
 • (Дотримуйтеся рад в попередньому кроці). Якщо її хлопець намагається зав`язати бійку, НЕ давайте здачі. Ви можете прогнати хлопця, але ви можете, до того ж, виставити його ідіотом.

Попередження

 • Не пропонуйте дівчині розлучитися з її хлопцем, якщо в цьому немає сенсу. В іншому випадку, вона захоче увірватися і на вашу територію.
 • Якщо хлопець втрутиться, а, як правило, так і відбувається, він, безсумнівно, пред`явить вам претензії, що ви вивели його дівчину. Завжди думайте про дівчину. Чого вона хоче? Чи буде їй приємно, якщо за неї будуть боротися двоє хлопців, чи вона не хоче, щоб ви билися! Уникайте будь-яких конфліктів, особливо бійок.
 • Не гнівайтесь на її хлопця. Це не покаже вас з хорошого боку, і ви будете виглядати не досить дорослим і розумним, ніби думаєте про дівчину, як об`єкт кохання, а не людину, яку ви поважаєте.
 • Зближуючись з нею, не варто занадто сильно втручатися в її відносини, інакше ви просто опинитеся в дружній зоні.
 • Це може викликати недовіру. Якщо ви зможете відвести у когось дівчину, комусь іншому буде не складно відвести її у вас?