Як збільшити сексуальний потяг у чоловіків

Припущення про те, що чоловіки хочуть і їм потрібно займатися сексом постійно, не зовсім правильно. Насправді ж, 20 відсотків чоловіків має таке низьке сексуальний потяг, що вони зовсім не зацікавлені в сексі. Причина може мати психологічний, медичний або хімічний характер. Підсильте сексуальне бажання, дізнавшись проблему, а потім шукаючи терапію, природні ліки або медичну допомогу.
Метод 1 з 3: Терапія

 1. 1

  Визначте, ментальна це проблема чи емоційна. Багато чоловіків відчувають зниження сексуального бажання через стрес, депресії, тривожності або проблем у відносинах.

 2. 2

  Поговоріть з терапевтом. Це не те ж саме, що психотерапія або психіатрія. Ви фокусуєтесь на відновленні чоловічого задоволення від сексу.

 3. 3

  Підключіть свого партнера, якщо він у вас є. Спільна робота над сексуальними проблемами зробить ваші відносини більш довірчими і відкритими.

 4. 4

  Позбавтеся від інших психологічних або емоційних проблем, з якими ви боретеся. Вам може знадобитися додаткова терапія, окрім вашої секс-терапії, щоб допомогти вам впорається з депресією, тривожністю, стресом.

Метод 2 з 3: Натуральні засоби

 1. 1

  Шукайте джерело адреналіну. Деякі чоловіки вважають, що гонки, їзда на мотоциклі, змагання у водних видах спорту або просто переляк можуть підвищити рівень адреналіну і в той же час посилити сексуальне бажання.

 2. 2

  Регулярно тренуйтеся. Заняття спортом активізують вироблення тестостерону. Допоможе будь-який вид тренувань. Замість того щоб піднімати тяжкості, плавайте або зіграйте в баскетбол.

 3. 3

  Їжте продукти, які допоможуть підвищити лібідо. Устриці, шоколад, перець чилі, авокадо і яйця вважаються афродизіаками. Хоча цьому немає наукового підтвердження, варто спробувати.
  • Відмовтеся від сої. Соєві продукти, такі як соєві боби, тофу і соєве молоко, містять у складі компоненти, схожі з естрогеном, який може конфліктувати з процесом виробництва тестостерону і вашим сексуальним потягом. 4. 4

  Обмежте споживання алкоголю. Надмірне споживання алкоголю знижує рівень тестостерону в крові.

 5. 5

  Слідкуйте за стресом. Спробуйте йогу, ароматерапію або щоденник, щоб знизити рівень стресу і дозволити вашому сексуальному бажанням змінити почуття тривожності.

Метод 3 з 3: Ліки та добавки

 1. 1

  Пройдіть повне обстеження організму. Може існувати медична проблема, яка заважає вашому сексуальному бажанням. Поясніть ваші симптоми або недолік інтересу лікаря, і ви побачите, чи є цьому фізична або неврологічне пояснення.

 2. 2

  Поговоріть зі своїм лікарем про лікування. Якщо ваш недолік сексуальної енергії викликаний низьким рівнем допаміну у вашому мозку, ви можете підвищити його за допомогою медикаментів.
  • Обговоріть побічні ефекти від ліків з вашим лікарем.

 3. 3

  Спробуйте добавки, які підвищують витривалість і енергію, а також сексуальний потяг. Багато спортсменів беруть пажитник як добавку (це рослина, яка робить вашу тренування більш ефективною поза і в ліжку).

 4. 4

  Приймайте ліки або добавку, яка підсилює вироблення тестостерону. Ви можете отримати рецепт у лікаря або ж спробувати добавку на основі трав, яку можна купити в продуктовому магазині або магазині з вітамінами.

Поради

 • Пам`ятайте, що потрібно бути терплячим. Чоловіче сексуальне бажання залежить від віку, здоров`я та інші подій у житті. Тимчасова втрата інтересу до сексу не повинна вас хвилювати. Якщо ця втрата тривала або починає заважати вашим відносинам, зверніться за допомогою.