Як переконати кого то знову вам довіритися

Після того, як ви підірвали чиєсь довіру і впевненість у вас, вам знадобиться багато терпіння і рішучості, щоб змусити цього особливого людини знову вам повірити. Якщо ви будете наполегливі та рішучі, то зможете звернути розчарування в вас і зробити ваші відносини ще краще, ніж раніше.
Частина 1 з 3: Переконайте їх своїми вчинками

 1. 1

  Зрозумійте важливість довіри. Відносини безглузді без довіри. Це руйнує вас обох зсередини.

 2. 2

  Звинувачуйте себе. Причина того, що вам не довіряють, тільки в вас. Вам доведеться зрозуміти і прийняти ваші помилки перед тим, як ви зможете рухатися далі. Вам потрібно зрозуміти, що це ви все зіпсували, що тільки вас можна в цьому звинувачувати.

 3. 3

  Не повторюйте цього. Це те, що дійсно важливо. Якщо ви знову будете підривати довіру вашого партнера, то ви завдасте непоправної шкоди. Переконайтеся, що ви не робите нічого, що зраджує вашого друга. Рано чи пізно він (-а) дізнається, і тоді все вже буде поза вашого контролю.

 4. 4

  Доведіть це вашими вчинками. Єдиний спосіб повернути довіру - це ваші дії. Ваші слова або запевнення не допоможуть у вашій ситуації, так як вам уже не довіряють. Першим ділом вам потрібно відчути каяття і зрозуміти ваші помилки. Потім присягніть не повторювати їх. Вам потрібно переконатися, що ви зрозуміли, як важливі для вас стосунки, щоб потім поліпшити їх. Ви не можете знову поставитися до одного нешанобливо і в той же час сподіватися, що вам знову будуть довіряти. Вам варто щире вести себе, так, щоб ви могли повернути цю довіру.

 5. 5

  Будьте терплячі. Це повільний процес, і вам потрібно бути терплячим і послідовним. Ваше терпіння і наполегливість визначаються тим, наскільки важливі ці відносини для вас. Немає нічого важливішого у відносинах, ніж довіру.

 6. 6

  Будьте готові жертвувати. Щоб повернути довіру, вам потрібно буде принести справжні жертви. Наприклад, такою жертвою може стати відмова від ваших бажань без відома другої людини. Дайте вашому другу знати, що ви готові на все заради нього / неї, але переконайтеся, що ви не говорите про те, що ви пожертвували своїми бажаннями. Це може призвести протилежний ефект і звести нанівець весь прогрес. Вам варто позбутися від інших спокус у вашому житті.

 7. 7

  Подумайте про те, що ви зробили. Тепер, коли хтось втратив довіру до вас, вам варто подумати про те, як ви втратили цю довіру, де ви помилилися і як повернути їхню довіру.
  • Чи був це одиничний випадок або постійне поведінку? Вам може знадобитися почекати якийсь час, щоб "охолонути" перед тим, як рухатися далі. Будьте готові до того, що вся ваша захист впаде. Якщо ви розлютитеся або будете дратуватися, у вас нічого не вийде, і ви тільки погіршить ситуацію.

 8. 8

  Часто дивуйте їх. Робіть їм каву, невеликі недорогі подарунки, робіть щось незвичайне, щоб показати, як багато для вас значить ваш друг. Такі маленькі вчинки, як ці, зможуть допомогти вам довести людині, що ви соромитеся своїх вчинків і хочете вибачитися.

 9. 9

  Пожертвуйте своєї приватних даних. Дайте їм доступ до всіх ваших e-mail і акаунтів у Facebook і покажіть історію дзвінків у вашому телефоні. Покажіть їм, що вам нема чого приховувати, що ви не робите нічого у них за спиною.
  • Переконайтеся, що ви не поквапилися. Необов`язково давати їм доступ до свого банківського рахунку.

 10. 10

  Обмежте свій час поза увагою. Якщо вам потрібно провести час у іншому місці, зробіть все, що в ваших силах, щоб переконатися, що ви не робите нічого поганого або нечесного. Пишіть вашому другу або говорите з ним / нею часто, просто щоб відзначитися, покажіть одному, що вам не все одно, і покажіть свою участь в їх інтересах.

 11. 11

  Принесіть вибачення. Сплануйте те, як ви попросіть вибачення за ваші вчинки. Запропонуйте рішення. Наприклад, якщо ви не прийшли на запланований похід в кіно, запропонуйте вашому другу піти на інший фільм - ви запрошуєте. Якщо ви цінуєте когось більше, ніж вашого друга, ставте його в пріоритет якомога частіше.
  • Пам`ятайте, що не все можна виправити - принаймні, не відразу.

Частина 2 з 3: Вибачитеся

 1. 1

  Покажіть, що ви серйозні. Будьте щиро зацікавлені і щирі. Переступите через себе! Не намагайтеся виправдати себе або придумувати відмовки. Не використовуйте "але" або "якби" у вашому вибаченні і знайте, що будь-яка ваша спроба обернути ситуацію може призвести до негативної реакції. Вам варто не намагатися звинуватити кого-небудь, але взяти відповідальність на себе.
  • Якщо ви хочете плакати, не стримуйте сльози. Плачте, якщо вам хочеться. Це покаже вашу щирість і те, що ви визнаєте свою провину.

 2. 2

  Напишіть вибачення. Напишіть листівку, e-mail або лист. Якщо ви творча особистість, це може стати витвором мистецтва. Іноді це може бути легше, ніж пряма розмова з людиною, хоча це не рекомендується, якщо ви уникаєте цієї людини. Тим не менш, це може бути єдиним варіантом, якщо вас ігнорують. 3. 3

  Виражайтеся чітко. Коли ви вибачаєтеся, додайте деталі в вашу відповідь. Виражайтеся чітко. Наприклад: "Вибач, що я поводився гордовито з тобою" - непоганий варіант, але "Вибач, що я не захистив тебе на вечірці. Це було егоїстично і нерозумно" набагато краще. Це покаже вашому другу, що ви розумієте, чому він засмучений.

 4. 4

  Не тисніть, щоб отримати прощення. Довіру, колись уже втрачений, складно відновити. Це захисний механізм, який всі ми застосовуємо - як тільки людина зрадила нашу довіру, ми не хочемо повторювати цю помилку, так це занадто боляче. Якщо ви образили когось таким чином, не тисніть на нього або на неї, намагаючись прискорити прощення. Ввічливо прийміть, якщо їм потрібно більше часу.

Частина 3 з 3: Рухайтеся далі після вибачення

 1. 1

  Дайте їм простір і час. Іноді людині просто потрібно трохи простору або часу, щоб побачити, що ви зрозуміли, в чому помилялися, і змінили свою поведінку таким чином, щоб уникнути цієї ж ситуації. Людям потрібен час, щоб побачити, що ви змінили свою поведінку.

 2. 2

  Простіть себе. Ми всі порушуємо обіцянки, здійснюємо дурні і нерозумні вчинки і просто робимо поганий вибір. Переконайтеся, що ви простили себе, якщо ви вже зробили все, що могли. Простить чи ні вас ця людина, переконайтеся, що ви навчилися на своїх помилках.

 3. 3

  Поважайте вашого друга, але поважайте і себе. Ніхто не ідеальний. Якщо ви щиро вибачилися, показали щире каяття і змінили свою поведінку, це все, що ви можете зробити. Ви можете контролювати себе, але не реакцію другої людини. Зрозумійте, що не все можна "полагодити", і, може, саме час рухатися далі.

 4. 4

  Прийміть, якщо нічого не можна виправити. На жаль, якщо ви зруйнували довіру певним чином, ви не зможете нічого виправити незалежно від того, як довго ви намагаєтеся вибачитися. У цьому випадку, буде краще для вас обох, якщо ви завершите відносини і перейдете до нових, в яких у вас вже не буде цього багажу.

Поради

 • Ніколи не брешіть або говорите що це зробив хтось інший, тому що як тільки людина про це дізнається, ситуація тільки ускладниться.
 • Чи не жертвуйте своїм самоповагою для кого-небудь.
 • Все підвладне любові. Якщо ви дійсно любите цю людину, і вас теж люблять, то вони приймуть ваші вибачення, і ви зможете рухатися далі. Це не завжди буде так, але пам`ятайте, що їх образили і знадобитися час для того, щоб залікувати рани.
 • Будьте чесні і не тримайте зла, бо так ви тільки зробите гірше. Повірте нам, ми всі через це проходили.
 • Може здаватися, що складніше повернути довіру батьків, але пам`ятайте, що це колись станеться. Вони насправді люблять вас.
 • Переконайтеся, що ви правильно вибрали час для вибачення. Наприклад, якщо ви будете просити вибачення на похоронах, це буде виглядати недоречно.
 • Не дозволяйте вашим емоціям контролювати ваші вчинки.
 • Якщо відносини важливі для вас обох, все забудеться з часом і терпінням.
 • Якщо ви надійна людина, то вам швидше стануть знову довіряти, ніж якщо ви будете постійно ображати оточуючих.
 • Будьте готові до з`ясувань стосунків, але ведіть себе спокійно і конструктивно. Ця людина може не захотіти з вами спілкуватися ніколи. Вони можуть просто піти і, якщо це відбудеться, поставте себе на їх місце. Зробили б ви те ж саме?

Попередження

 • Не зберігайте небезпечні секрети. Якщо ви розповісте батькам вашого друга, що він приймає наркотики, має розлад травлення, схильний насильству або думає про суїцид - це НЕ значить підривати довіру. Це може підірвати впевненість, але найважливіше те, що він або вона отримає допомогу, навіть якщо це стане кінцем вашої дружби.