Як переконати вашегшо одного піти на випускний

Є ряд переваг того, що ваш кращий друг піде на випускний разом з вами. Від того, що ви не хочете йти поодинці до того, що у вас буде причина йти від вашої пари час від часу, один на танцполі - це перевага, яку не варто недооцінювати. Однак, якщо ваш друг не хоче йти з вами на випускний, ви повинні розуміти, що вам належить пройти складний нехай, щоб змінити ситуацію. У цій статті представлені кілька лучних способів переконати вашого друга піти на випускний.

Кроки

 1. 1

  Запитайте в нього, чому він не хоче йти. Це найперший і найважливіший крок у вирішенні проблеми. Типовими відповідями будуть: що у нього немає пари для випускного або нічого одягнути. Ваше завдання полягає в тому, щоб дати розумну відповідь.

 2. 2

  Змусьте їх подумати. Скажіть йому, що випускний буває один раз в житті, і ця подія більше не повториться. Переконайте його в тому, що він буде шкодувати все життя, якщо не відвідає цей захід.

 3. 3

  Нехай випускний вечір здається кращим вибором. Недооцінюйте будь-яку справу, яке він планує замість того, щоб піти на випускний вечір. Критикуйте і використовуйте такі фрази як: `ти можеш зробити це в будь-який час`, - це дійсно може допомогти
 4. 4

  Зробіть за нього роботу. Почніть з невеликого дослідження для вашого друга. Обміркуйте деталі різноманітних магазинів з костюмами / нарядами, візьміть на себе відповідальність за прокат одягу і, таким чином, завдання з пошуку одягу не буде здаватися такою неймовірною

 5. 5

  Покажіть одному про тих, хто йде без пари. Надайте йому великий список тих, хто в даний момент не має пари і прийде сам. Чим довший список, тим менше вони відчуватиме себе не в своїй тарілці. Якщо це можливо, вкажіть імена людей, які мають хорошу репутацію і беруть участь у громадському житті школи.

 6. 6

  Розіграйте карту "закоханих". Акуратно натякніть, що ваш друг / подруга закохався в когось без пам`яті або в даний момент у нього немає пари. Однак пам`ятайте, що якщо у вашого друга / подруги є пара, не варто піднімати цю тему. 7. 7

  Розкажіть про додаткові невеликих перевагах. Нагадайте йому, про всю безкоштовної доступною їжі і про багато інших речей.

 8. 8

  Розкажіть про те, до чого призведе випускний. Згадуйте легендарну афтепаті пкаждий раз, коли заходить тема про випускний. Переконайте вашого друга у впливі афтепаті на підвищення і підтримку важливого соціального статусу.

 9. 9

  Будьте доступні. Скажіть своєму другові, що він чи вона можуть прийти до вас у будь-який час і поговорити про випускний.

 10. 10

  Підкупите його! Якщо вже нічого не виходить, чому б не надати вашому другу невелике грошове заохочення? Дізнатися, що ваш друг дійсно любить, перш ніж робити це. Наостанок спробуйте дана порада, і тільки в тому випадку, якщо ви вже повні дійсно зневірилися!


Поради

 • Спочатку поговоріть на абстрактні теми, якщо ваш друг почуває себе ніяково. Намагайтеся не відразу ж говорити йому про ваш випуском вечорі.

Попередження

 • Чи не дратуйте його цією темою, ви станете нестерпним. Збереження вашої дружби набагато важливіше, ніж похід вашого друга на випускний.