Як переконати вашого хлопця проводити час з вами

Не можете змусити вашого хлопця проводити з вами достатньо часу? Відчуваєте себе кинутою і забутої вашим чоловіком? Якщо це ваш випадок, то ви повинні стати трохи більш гнучкою і креативною, щоб ваш хлопець захотів проводити з вами час. І якщо це не допоможе, непогано наполягти на цьому ще трохи - немає нічого поганого в тому, щоб хотіти провести більше часу з людиною, до якої ви не байдужі.

Кроки

 1. 1

  Досліджуйте ваші почуття і те, чому вам здається, що він не проводить з вами достатньо часу - якщо ви можете просунутися далі і зрозуміти воші думки самостійно, то буде набагато легше знайти рішення і виразити його йому. Це може відбуватися тому, що ви відчуваєте, що йому соромно, або ж тому, вам потрібно більше часу, ніж він зараз дає вам або щось на зразок цього. Випишіть ці думки, якщо це необхідно.

 2. 2

  Поясніть йому, що ви відчуваєте в цій ситуації. Він може просто не бути досвідченим у відносинах або думає, що вам добре і так. Якщо ви скажете йому про свої почуття, це може вирішити всю проблему. Переконайтеся, що ви говорите з ним спокійно і логічно - ніщо так не відштовхує хлопця, як якщо ви ведете себе відчайдушно або емоційно, коли пояснюєте йому щось. Якщо ви дізнаєтеся його думку, ви можете знайти прості способи виправити ситуацію. Якою б не була проблема, спілкування - ключ до її вирішення.

 3. 3

  Зробіть так, щоб з вами було приємно перебувати, не змінюючись як людина. Хто знає, він може вважати, що час з вами викликають у нього занадто великий стрес, але не говорить вам про це, щоб не поранити ваші почуття. До причин, які можуть зупиняти вашого хлопця від того, щоб проводити з вами більше часу, можуть належати: якщо ви занадто прилипливі або залежні від нього-якщо ви постійно критикуєте або принижуєте його-постійно запрошуєте друзів або ходите в місця, які йому не подобаються . Проте, зауважте, що, незважаючи на те, що він не проводить з вами достатньо часу, це не означає, що винні ви - але ніколи не зашкодить, якщо у вашій компанії буде приємніше знаходитися.
 4. 4

  Знайдіть заняття, якими вам подобається займатися разом. Будь це прогулянка або поїздка на пляж або в кіно, знайдіть щось, чим ви обидва зможете займатися з інтересом, і зробіть це. Спробуйте якомога більше різних речей, поки ви не знайдете кілька занять, які подобаються вам обом, щоб це не перетворилося в рутину. Спробуйте згадати, де ви зустріли його і чим ви займалися, коли тільки почали зустрічатися.

 5. 5

  Коли займаєтеся чимось разом, йдіть на компроміс. Як би не було складно, іноді вам доведеться ходити на спортивні матчі або дивитися телевізор. Якщо ви будете займатися тим, що подобається йому, він з великим бажанням буде проводити час з вами, коли ви робите те, що не подобається йому. 6. 6

  Будьте ласкаві і відкриті до його думок і почуттів, і при цьому залишайтеся вірні собі. Не змушуйте його робити те, що йому некомфортно, і будьте уважні. Не намагайтеся змусити його ревнувати або відчувати стрес, щоб змусити його проводити з вами більше часу.

 7. 7

  Оцініть ситуацію через якийсь час, щоб побачити, покращилася ситуація. Якщо ви помітите, що ваш хлопець проводити з вами більше приємного часу, то вітаємо, ви домоглися, щоб ваш хлопець проводив з вами більше часу. Тим не менш, якщо він все ще відмовляється проводити з вами час, незважаючи на ваші гарні спроби, то задумайтеся над тим, що ваші стосунки не складаються. У вас може просто не бути спільних інтересів, ви можете не подобатися йому так, як думаєте, або ж він просто хлопець, який не хоче проводити багато часу зі своїми партнерами. Якою б не була ваша ситуація, він не дає вам уваги, яку вам необхідно, так що якщо вам діскомофортно, ви можете задуматися над тим, щоб кинути його. Чітко поясніть причину і рухайтеся далі, щоб знайти того, хто відповідає вашим потребам.

Поради

 • Спочатку будьте в гармонії з собою. Люди, які можуть бути щасливі наодинці з собою, звичайно набагато менш залежні від інших, щоб проводити з ними. Звичайно, завжди приємно провести з вашим хлопцем більше часу, але завжди допомагає, якщо ви щасливі наодинці з собою.

Попередження

 • Не намагайтеся занадто змінити ситуацію - дозвольте йому проводити з вами більше часу, або у вас вийде тільки відштовхнути його ще сильніше.
 • Чи не придумуйте причину, по якій він не проводить з вами багато часу, поки ви не сядете і не поговоріть про це. Він може і не підозрювати про проблему, поки ви підозрюєте зраду. Так що не поспішайте з висновками!