Як судити про характер

Коли ми вперше зустрічаємо людей, ми сподіваємося на краще. У робочих чи особистісних стосунках дуже важливо вміти оцінювати характер людини, щоб ви могли йому довіряти.

Кроки

 1. 1

  Зверніть увагу, що ви відчуваєте, перебуваючи поруч з людиною. Чи є у вас передчуття, що щось не так? Це може стати першим сигналом про те, що вам не коштуватиме зближуватися або ж потрібно бути дуже обережним, спілкуючись з такою людиною.

 2. 2

  Спробуйте будувати відносини не поспішаючи. Поспостерігайте надійний Чи це людина, повертає він те що брав у борг або ж якщо каже, що поверне пізніше - чи виконує він свої обіцянки? Якщо він обіцяє подзвонити або написати, чи тримає він слово?
  • Пліткує він про інших? Це не дуже гарна якість  • Постійно він запізнюється?

 3. 3

  Зверніть увагу на те як ця людина ставиться до інших людей, по-доброму або нешанобливо? Терплячий він чи ні? У добрих людей, як правило, хороший характер і з ними приємно проводити час.


  • На скільки вони чесні? Ніхто не може бути чесний на 100%, однак якщо людина говорить неправду навіть у дрібницях або бере щось у вас у борг і не повертає - це не добра ознака.

 4. 4

  Дізнайтеся про його минуле. Він з гіркотою згадує про минуле і злитися на тих, хто про це запитує? Можливо він згадують лише тих, хто його образив або те що пішло не так, замість того, щоб згадувати хороші моменти. То як людина говорить про своє минуле дуже корисно, адже це зробило його таким, який він сьогодні. Якщо в основному він висловлює злість і негатив по відношенню до тих, хто щось зробив не так, то швидше за все ця людина звинувачує всіх підряд у своїх невдачах. Це не говорить про те, що минулі образи вплинули головним чином на то який людина сьогодні, але він звинувачує у своїх проблемах всіх крім себе самого. Він не хоче подивитися в дзеркало і побачити свої власні помилки.

 5. 5

  Зверніть увагу на його підхід до життя. Притримає він двері для людей, які входять в приміщення слідом за ним? Чи веде він себе агресивно за кермом? Спостерігаючи за людиною в повсякденному житті, ви можете зрозуміти, як він буде ставитися до вас. Не завжди, але найчастіше.

Якщо він допоможе притримати двері або зібрати продукти, які старенька випадково розсипала на тротуар, це говорить про те, що він піклуватися про інших так само як про себе. Ми не завжди самі допомагаємо іншим, іноді через поганого настрою чи в поспіху. Але в цілому, коли є можливість надати допомогу, а людина просто ігнорує інших, це говорить про його негативні якості. Він не обов`язково погана людина, але це покаже вам що він не допоможе одному, якщо той опиниться в біді. Якщо людина проявляє агресію і лють за кермом або просто на вулиці по відношенню до інших - його можна назвати злим. Можливо він просто втомився або чимось засмучений, тому поводиться таким чином, але в будь-якому випадку для вас це важливий показник того, що з цією людиною не варто спілкуватися.

Поради

 • Зверніть увагу на зоровий контакт. Очі співрозмовника «бігають» або ж він дивиться прямо на вас спокійним поглядом? Це не завжди є показником хорошого характеру, але це вже багатообіцяючий початок. Пам`ятайте, що є дуже хороші люди, але при цьому сором`язливі, тому вони можуть не пройти цей тест. Враховувати зоровий контакт варто лише тоді, коли у вас є якісь передчуття або сумніви щодо співрозмовника.
 • У людей можуть бути найкращі наміри, але вони можуть виявитися нездатними до подальшого розвитку відносин. Вони можуть бути відмінними співрозмовниками на вечірці, але спробують не надто зближуватися з вами.