Як будувати романтичні стосунки з Раком

Якщо вам сподобався представник знака Рак - приготуйтеся: ваш чекає захоплююча пригода. Будучи одним з найбільш дбайливих і вірних знаків зодіаку, Рак також сповнений складнощів. До цього знаку зодіаку ставляться люди, народжені з 22 червня по 23 липня, і в цій статті ми розповімо, чого вам варто очікувати, якщо ваш обранець чи обраниця - Рак.
Частина 1 з 3: Знайти спільну мову

 1. 1

  Якщо ви хочете справити на когось враження, то цей знак - точно для вас. Жінки-Раки часто чекають принца на білому коні. Вони люблять романтику, люблять проводити багато часу зі своєю другою половинкою і цінують, коли хтось відкрито виявляє турботу про них. Чоловіки-Раки також романтичні і ввічливі - їм подобається обсипати жінок подарунками та ніжними словами, і хоча їм нерідко складно робити важливі кроки у відносинах, вони - невиправні романтики.
  • Важливо демонтріровать Ракам ваші серйозні наміри. Тому якщо ви зацікавилися Раком - не зволікайте: ці відносини будуть того коштувати.

 2. 2

  Дізнайтеся Рака трохи краще. Раки дуже обережні, тому вам варто ближче познайомитися, перш ніж будувати близькі стосунки. Спочатку станьте Раку хорошим другом, і поступово він або вона розгляне в вас щось більше.
  • Ракам важливий тактильний контакт. Торкайтеся до свого обранця чи обраниці, частіше обіймайте і будь-якими іншими способами демонструйте свою прихильність - Ракам це необхідно. Грійте їх у своїх обіймах, і вони дадуть відповідь взаємністю.

 3. 3

  Зробіть перший крок. Якщо ви дівчина, не бійтеся першої проявити ініціативу замість того, щоб чекати її від чоловіка. Якщо ви хлопець, майте на увазі, що їй може знадобитися більше часу, ніж вам, щоб бути готовою до поцілунку. Це не означає, що ви не подобаєтеся їй - просто їй спочатку потрібно вибратися зі своєї раковини.
  • Ніколи не запрошуйте Раков на побачення в присутності інших людей, оскільки це змусить їх нервувати. Завжди призначайте побачення наодинці. Зробіть побачення легким і захоплюючим, тобто не задумуйте нічого такого, що вимагатиме від Рака вимушених дій чи сильно збентежить.
   • Раки вміють веселитися. Оскільки вони - представники водної стихії, покличте їх на пляж або в аквапарк.

 4. 4

  Не грайте з Раками в ігри. Люди цього знаку дуже добре відчувають, коли ними намагаються маніпулювати, тому не зображайте недоступність, не змушуйте їх бігати за собою і не використовуйте будь-які інші хитрощі. Вони відразу зрозуміють, що ви хитруєте.
  • Якщо Рак вам довіряє, він завжди буде говорити з вами безпосередньо. Відповідайте йому тим же. Якщо ви намагаєтеся створити якийсь особливий образ себе, намагаєтеся бути загадковим або загадковою, не витрачайте час даремно - Рак бачить вас наскрізь. І навіть якщо ви спробуєте приховати свої емоції, вам це теж не вдасться.

 5. 5

  Створіть для Рака таку атмосферу, щоб він зміг відчути себе як вдома. Раки люблять бути вдома, і сім`я і домашня обстановка багато значать для них. Зазвичай вони воліють проводити час у себе вдома, але якщо вам вдається створити для них комфортну обстановку в будь-якому місці - вважайте, що ви завоювали їх. Дозволяйте їм бувати у вас вдома і вільно розпоряджатися цим простором.
  • Розповідайте Раку про свою сім`ю. Підкреслюйте важливість сімейних відносин і зв`язків, дайте зрозуміти, що ви - сімейна людина. Раку буде важливо знати, що ви схожі в цьому, оскільки для вашого романтичного партнера сім`я - важнейшная цінність, і мало що може змінити це.

Частина 2 з 3: Знати, чого очікувати

 1. 1

  Раки консервативні, старомодні і вірні - прийміть це. І це зовсім не погані характеристики, а якраз навпаки. Якщо вам вдасться підкорити Рака, він завжди буде відданий вам. Від вас представник цього знака чекає того ж: любові, турботи, консервативності в деяких речах і вірності. І в цьому немає нічого неправильного!
  • У ліжку Раки можуть вести себе скоріше мило, ніж пристрасно. Ракам важливіше романтика і чуттєвість, ніж пристрасть і експерименти. Але якщо ви зможете домогтися від них повної довіри, вони будуть готові на щось нове (за умови, що ви переконаєте їх, що не заподіявши їм шкоди).

 2. 2

  Ракам буває складно довіряти іншим людям. І хоча недовіра - риса, притаманна всім людям, у Раків це питання стоїть особливо гостро. Вони хочуть довіряти іншим, але їм це складно дається. Проблема в тому, що Раки засто затаюють образи і довго пам`ятають всі неприємності, які з ними трапляються з вини інших, тому і довіряти їм складно. Але їм подобається дарувати любов іншим людям, тому їм важливо відчувати взаємну довіру.
  • Це, мабуть, самий серйозний недолік Раков. Іноді дуже складно зняти панцир з представника цього знака, але якщо ви готові працювати над відносинами, результат буде коштувати того. Якщо Рак відкриється вам, ви побачите м`яку, чутливу натуру, готову завжди бути поруч.

 3. 3

  У Раків є потреба бути потрібними комусь. Найважливіше їм віддавати себе, і вони не вміють жити інакше. Вчіться покладатися на них - їм це сподобається. Більш того, від цього вони просто розквітнуть. Не приховуйте від Рака своїх потреб і потреб, тому що йому принесе величезне задоволення допомогти вам.
  • Дозволяйте Раку піклуватися про вас, якщо ви захворіли. Розкажіть про свою нову проблему. Запитайте його ради, коли ви не знаєте, як вчинити в який-небудь робочої або особистої ситуації. Навіть дозвольте йому приготувати вам вечерю. І адже ви від цього тільки виграєте!

 4. 4

  Приготуйтеся, що вас повністю оточать турботою. Раки - найтурботливіші з усіх знаків зодіаку. Якщо вам потрібно зберігати дистанцію у відносинах, представники цього знака вам не підійдуть. Раки люблять проявляти любов і прихильність, тому намагайтеся відповідати їм взаємністю.


  • Раки не завжди нав`язливі. Хоча вони можуть бути надмірно настирливими, їх поведінка випливає з безмежної любові, тому на них складно сердитися. Вони всього-на-всього хочуть бути поруч з вами і демонструвати вам, як сильно вони люблять вас. Такі почуття гідні захоплення. Якщо тільки все б могли любити так, як Раки!

Частина 3 з 3: Зміцнити відносини

 1. 1

  Завжди запевняйте Рака в серйозності ваших відносин. Не змушуйте людини бігати за вами - швидше за все, він просто вирішить, що не подобається вам. Якщо Рак відчувають невпевненість у собі або відчуває якісь побоювання з приводу ваших відносин, поспішайте заспокоїти його. Він зробив би для вас те ж саме!
  • Рак не потерпить скандалів і проявів поганого характеру. Якщо ви вийдете з себе через дрібниці, Рак вирішить, що ви нераціональні й не в змозі оцінити ситуацію в цілому. Якщо ви дозволите собі різкі висловлювання на адресу Рака, він подумає, що ви не дорожите ім. Представники цього знака можуть бути вкрай чутливими, коли відчувають себе вразливими.

 2. 2

  Говоріть тільки те, що думаєте. Раки надають багато значення сказаного. Якщо ви визнаєте їм у любові, вони сприймуть це, як визнання в любові, тому подумайте, перш ніж сказати. Якщо ви говорите це лише заради того, щоб укласти їх в ліжко, у вас нічого не вийде.
  • Думайте над своїми словами. Якщо ви говорите щось не всерйоз, Рак, швидше за все, відчує це і вважатиме вас обманщиком. Навіть якщо вам не буде це здаватися обманом, Раки будуть більш категоричні у своїх висновках, тому будьте обережні з тим, що говорите. Рак обов`язково запам`ятає все сказане.

 3. 3

  Будьте відверті. Спочатку Раку буде складно розкритися вам, але як тільки вам вдасться наблизитися, він зможе відкрити вам свою душу і буде очікувати такої ж чесності у відповідь. Тому будьте відверті, говорите йому про свої почуття, адже ви самі хотіли б такого відповідного відношення.

 4. 4

  Вивчіть всі тонкощі характеру Рака. У живій природі рак - це тварина з міцним панциром, який вкрай складно пробити, тому й Раки - це люди, захищаються від навколишнього світу за допомогою твердої оболонки, під якою, проте, ховається чутлива і емоційна особистість. Іноді Раки здаються слабкими, іноді поводяться як незалежні й упевнені в собі люди. Це дуже мінливий, непередбачуваний знак. Ви повинні бути готові до цього.
  • Люди-Раки володіють складним характером і можуть бути дуже вразливими. Засмучений Рак буде сумувати тиждень, і якщо він відчуває себе вразливим, він замкнеться в собі і не буде нікого до себе підпускати. Але якщо Рак відчуває, що її люблять, це додає йому сил і впевненості в собі, і він перетворюється на успішного, щасливого людини. У ваших силах привнести радість в життя Рака.

Поради

 • Не піддавайтеся поганому настрою Рака.
 • Будьте готові завжди бути поруч, коли Рак потребує вас.
 • Якщо ваш знак зодіаку належить до стихії Землі (Телець, Діва, Козеріг), пам`ятайте, що ви приймаєте рішення головою, а Рак - серцем.
 • Уникайте відносин з Раком, якщо обидва ви ще дуже юні, оскільки Раку може бути занадто боляче зіткнутися з любовними стражданнями в такому молодому віці.
 • Доведіть коханій або коханому, що ви надійні, що на вас можна покластися, і Рак стане для вас ідеальним партнером.

Попередження

 • Рак - один з найбільш чутливих знаків зодіаку, тому всіма силами намагайтеся не зачіпати почуття Рака.

Sources Citations

 • https://eharmony.com/dating-advice/dating-advice-for-you/15-reasons-to-date-a-cancer/#.Un0nNpxALx8
 • https://zodiac-signs-astrology.com/zodiac-signs/cancer.htm
 • https://blog.californiapsychics.com/blog/2012/06/love-and-date-a-cancer.html