Як стимулювати людей

Стимулювати інших людей - це важлива частина життя в сім`ї, в групі людей та суспільстві. Кожен робить найкраще, на що здатний в цьому світі, і іноді тепле слово підтримки може допомогти іншим усвідомити, що вони не одні. Більше того, підтримка - це спосіб висловити визнання того хорошого, що роблять люди, і надихнути на більше. Визнання успіху підтверджує, що люди і їхні зусилля значать багато чого для вас, незалежно від того, чи знаєте ви цю людину чи ні. Приділіть сьогодні трохи часу на те, щоб надихнути когось, хто зустрівся на вашому шляху.

Кроки

 1. 1

  Заохочуйте навіть малі здобутки. Невеликі успіхи можуть здаватися незначними, але для людини, що досягає їх, визнання його старань може мати велике значення. Цього може бути достатньо, щоб викликати мотивацію продовжити справу. Це навіть може бути способом перетворити мале досягнення у щось більше.

 2. 2

  Перестаньте шукати вади і заохочуйте правильні речі. Дріб`язкові причіпки і проектування нашої власної невпевненості і роздратування на інших заважає нам помічати вірні вчинки, які здійснюють люди. Зауважуючи, що робота зроблена добре, і знижуючи важливість моментів, які нам не подобаються і якими ми не задоволені, ми тим самим підвищуємо ймовірність, що ми будемо частіше бачити правильна поведінка і відповідну реакцію. Поливайте квіти, якщо хочете, щоб вони росли, замість того, щоб живити бур`яни.

 3. 3

  Шукайте помітні способи заохочення людини. Зірочки або усміхнені личка впливають на дітей. Значки, сертифікати, подарунки або позначки - хороші способи заохотити працівників, колег, друзів, учнів, членів сім`ї і т.д. Фотографія, на якій ви обидва робите щось хороше, будучи спогадом і визнанням, може стати приголомшливим способом мотивувати людину, і показує ваше схвалення їх старань.

 4. 4

  Відмовтеся від негативних реакцій. Чи не хмурьтесь і не дуйте. Також такими речовими доказами є виставлення низьких оцінок або неприємні коментарі, залишені онлайн. Завжди є місце вдосконаленню - більшість людей завжди усвідомлюють це - але немає місця для лайок або критики з підлим намереніем- ви можете періодично відчувати себе розумними, але шпильки залишають довгий слід, не приносячи ніякої користі. Думайте з позитивним настроєм, а не агресивним - будьте обережні зі своїми емоціями, якщо ви не хочете когось принизити через свого роздратування і внутрішньої дисгармонії. Справьтесь з джерелом цього стану, а не переносите негатив на інших.
 5. 5

  Хваліть людей. Скажіть дитині що-небудь на кшталт "твоя робота була дуже акуратною", "Ти виконав блискуче дослідження цієї теми, приголомшливо". Говоріть людям, як добре вони впоралися з чимось, встали перед лицем своїх страхів, подолали труднощі і досягли успіху в дрібницях. Навіть якщо вам неприємний людина або ви вважаєте його своїм конкурентом, завжди є хоча б одна річ, яка вам у ньому щиро подобається, тому пошукайте її і скажіть про неї людині - пам`ятайте, що це може викликати більше позитиву і менше речей, які вас дратують !

 6. 6

  Пишіть мотивуючі коментарі. Не важливо, буде це по роботі, про рецензії знайомого, про домашній роботі дитини або інший відгук, залишайте схвальні і конструктивні коментарі. Применшення чиєїсь роботи може приносити задоволення, але це веде до падіння впевненості людини і не дає правильного напрямку для поліпшення.
  • Замість негативної оцінки, давайте такі коментарі (дитині): "Мені дійсно сподобалося, як ти зробив це, впевнений, наступного разу в тебе все вийде абсолютно правильно" або "Ти виконав велику роботу, зробив все якісно. Наступного разу я б порадив більше сконцентруватися на X, Y і Z, щоб упевнитися, що документ в цілому виглядає зв`язковим ". Ви можете сказати, що можливо прояснити і поліпшити, все відмінність в тому, яким чином ви підносите це.

 7. 7

  Говоріть хороше про самих людей. Люди люблять чути, що ви сприймаєте їх позитивно- найчастіше ми є найсуворішими критиками для себе, і чути, що хтось інший спростовує наші побоювання, дуже мотівірующе діє на нас. Наприклад, ви можете підкреслити, наскільки людина добрий, турботливий, готовий допомагати, уважний, пунктуальний, мислячий, новатор і т.п. Намагайтеся виділити конкретні приклади, які, на ваш вгзгляд, відображають, чому ця людина демонструє ці риси, це допоможе іншій людині побачити, що ви щирі.

 8. 8

  Відзначайте, коли хтось робить щось хороше. Хоча ми захоплюємося тим, як люди виглядають або насмілюються виглядати і діяти, ми часто мовчимо. Це викликає жаль, оскільки дозволяє розвиватися недоброзичливою відокремленої культурі, яка так величається таблоїдами і висувається на центральний план. Щоб уникнути подібних нападок, потрібно перейти до використання замість цього компліментів. Коли ви робите це регулярно, ви виступаєте в якості рольової моделі, показуючи, як надихати людей замість того, щоб принижувати їх.


  • Наприклад, ви можете відзначити одяг людини або його стрижку, просто сказавши: "Мені подобається твій стиль одягу" або "Мені подобається твоя зачіска".

 9. 9

  Будьте чесні, будьте справжніми. Люди знають правду про себе. Тому вони відчують, коли ви льстите, а не робите комплімент від чистого серця. Лестощі - це не щира форма похвали- вона зазвичай використовується, коли від людини чогось хочуть або бажають мотивувати його, щоб потім вразити. Привчіть себе робити тільки щирі компліменти, і ви залишите позаду плітки і коментарі подібного характеру.

 10. 10

  Прикусіть мову, якщо ви відчуваєте злість. Ми всі іноді сердимося, часто коли ми втомилися, виснажені, голодні або чимось принижені. Таке трапляється, і це частина нашого життя - вчитися справлятися з поганим настроєм і нелегкими часами. Навчитися не зриватися на людях і говорити негативні і демотивуючі речі, щоб відв`язатися від усіх, - один з важливих життєвих уроків. Замість цього ви можете підбадьорити людини або просто промовчати, поки не прийдете в себе.
  • Якщо ви перегнули палицю (ну хто цього не робив?), Вибачитеся. Це гарантує, що ви ведете себе правильно. Ви не можете змусити іншу людину пробачити вас або забути те, що ви зробили, але цим ви завжди можете виправити ситуацію і продовжити в більш конструктивною і чесної манері. Урок пройдений. Рухайтеся далі.

 11. 11

  Зберігайте оптимістичне світогляд. Стакан швидше наполовину повний, ніж наполовину порожній. Кожен з нас відчуває негатив від іншої людини. Як вчила нас мама, "Якщо вам нічого сказати хорошого, взагалі нічого не говорите".

Поради

 • Зупиняйте себе, коли ви починаєте думати, що люди повинні вести себе певним чином. Люди такі, які вони є, і ми повинні приймати їх. Ніхто не очікує, що ви будете добре ладити з несумісними з вами типами людей, все, що від вас вимагається - це ввічливість і повагу до чужого гідності. Ви в будь-якому випадку можете знаходити щось хороше в людях, з якими не ладите, просто дивіться уважніше.
 • Бійтеся настирливості. Може здаватися, що ви говорите людині "що відбувається насправді" і що вони "повинні" або "не повинні" робити тільки заради їх блага, але найчастіше це сприймається як зарозумілість і демотивує. Замість цього прагнете до поваги людей, з якими ви маєте справу, і скорочуйте звернення "повинен" до мінімуму- так ви обійдете гострі кути.
 • Похвала полягає в умінні бачити краще в людях. Якщо ви схильні до песимізму, вам знадобиться більше часу, щоб оволодіти цим навиком, але не здавайтеся - кожен може навчитися цьому. З часом, постійно практикуючись, ви перестанете бачити тільки погане в людях і станете більш мотивуючої особистістю, готовою підтримати людей.