Як стати центром уваги

Це зробити досить просто, слідуючи всього декільком кроків, які допоможуть вам, в хорошому сенсі, виділитися.

Кроки

 1. 1

  Завжди виглядаєте на всі сто. Вам не обов`язково виглядати як модель або як лялька, але завжди залишайте про себе найкраще враження, куди б ви не йшли і що б ви не робили. Дотримуйтесь правил особистої гігієни, подбайте про свою одязі та аксесуарах.

 2. 2

  Розвивайте хороші взаємини і будьте добродушним. На жаль, не всі будуть вас любити і вихваляти, адже завжди знайдуться злостивці. Але якщо ви будете вести себе як пихата діва (як, наприклад, більшість учасників програми "Солодкі шістнадцять" на MTV), ви не придбаєте справжніх друзів і однодумців. Просто подумайте про те, що на кожних 3 осіб, які вас не люблять, знайдеться 10 осіб, які думають, що ви чудовий !!

 3. 3

  Повірте в себе. Якщо ви хотіли б спробувати свої сили в спортивній команді - зробіть це! Навіть якщо у вас не вийде з першого разу, якщо це те, чого ви дійсно хочете - поговоріть з учасниками команди і дізнайтеся, що ви можете зробити, щоб наступного разу збільшити свої шанси. Це не тільки допоможе налагодити взаємини з людьми, що може стати вирішальним фактором, але ви також покажете, що чи не вважаєте себе краще їх і завжди готові самовдосконалюватися.

 4. 4

  Не намагайтеся стати тим, ким ви не є. Найкраще, що ви можете зробити - це бути собою.
 5. 5

  Думайте про хороше. Позитивні думки роблять вас щасливим, що в свою чергу створює навколо вас позитивну енергію і притягує людей.

 6. 6

  Будьте привабливим. Створювати собі крутий імідж і лізти зі шкіри геть, щоб володіти гордовитої красою - все це не зовсім реальне життя. Пустіть людей у свій світ. Зауважте розмова з тими людьми, хто близький вам по духу. Коли ви йдете по коридору або університету, посміхніться і щиро скажіть: "Привіт!" всім, з ким зустрічаєтеся поглядом. Завдяки зоровому контакту вони не тільки вас запам`ятають, але і зрозуміють, що ви приємна людина.

 7. 7

  Розмовляйте в звичайному тоні. Деякі люди, коли хочуть, щоб їх помітили, як правило, дуже голосно розмовляють або занадто багато сміються. Вам потрібно, щоб люди помітили вас, а не ваші дії.

 8. 8

  Не старайтесь занадто сильно. По-перше, тому що люди за версту відчувають це і можуть від вас відвернутися, а по-друге, коли ви занадто намагаєтеся - є велика ймовірність, що ви все зіпсуєте. Не робіть нічого насильно. Якщо ви не знаєте, що сказати - просто посміхніться і слухайте. Будучи гарним слухачем, навіть якщо іноді (з деякими людьми) це все, що ви робите, люди відчувають з вами певний зв`язок просто тому, що з вами їм було комфортно. 9. 9

  Будьте веселим і отримуйте задоволення! Це не означає, що ви повинні бути дурником і нерозумно поводитися, це означає, що якщо ви, наприклад, на танцях ... там зараз і є ваше життя! Яка різниця, якщо навіть ви не вмієте танцювати? Чи знаєте ви, як багато людей думають, що вони взагалі не вміють танцювати ?! Просто отримуйте задоволення і не турбуйтеся про те, що подумають інші.

 10. 10

  Будучи центром уваги вам часто доводиться бути лідером, тому не думайте, що вам завжди потрібно слідувати за натовпом. Якщо люди змовилися проти когось - не слідуйте їх прикладу. Навіть якщо ви думаєте, що вони самі круті, найпопулярніші, а та людина низький і безпринципна - не вплутуватися в це. Краще залучіть увагу до чогось більш придатному, наприклад, до самого себе.

 11. 11

  Весь час бути в центрі уваги - складно як емоційно, так і фізично, тому будьте готові відступити і поступитися цим місцем іншим. Повірте, часу вам буде більш, ніж достатньо. Ніхто не любить хвальків.

 12. 12

  Іноді ведіть себе непередбачувано в невеликій компанії, а якщо компанія більш численна - жартуєте, нехай навіть нерозумно. Якщо жарти дурнувато - робіть що-небудь чудное і танцюйте.

Поради

 • Що б не сталося, не шукайте уваги. Люди терпіти цього не можуть, і, врешті-решт, зненавидять вас. Будьте спокійною і позитивною.

Попередження

 • Не кидайте своїх друзів, тому що наступним можуть кинути вас!
 • Ніяких попереджень, просто не будьте занадто наполегливим.