Як стати хорошим другом для хлопця

Ви прекрасно знаєте, як підбадьорити свою подругу і показати свою турботу про неї. Однак дружба з хлопцем інший, більш складний, виклик. На щастя, wikiHow навчить вас, як завести хорошу і міцну дружбу з коханим хлопцем.

Кроки

 1. 1

  Зазвичай хлопці не відвідують захоплення і заняття своїх друзів (футбольні матчі, змагання з легкої атлетики, музичні концерти, вистави та ін.). Щоб стати хорошим другом, ви повинні ... ВІДВІДУВАТИ ці заходи. Йому буде приємно, що хтось значущий спостерігає за ним.

 2. 2

  Надавайте великого значення. Коли справа стосується його дня народження, надавайте цьому велике значення! Зазвичай хлопці не відзначають дні народження, навіть якщо і хочуть. Покажіть, що вам не все одно! Надішліть йому листівку поштою, увімкніть його улюблений фільм, прикрасьте його шафка або просто зателефонуйте і заспівайте привітання веселим тоном!

 3. 3

  Вірте в нього. Ви друзі, а значить, ви повинні довіряти йому. Не будьте занадто емоційні. Розкажіть, що ваша бабуся хвора або що ви переживаєте важкі часи. Говорили з ним. Він повинен бачити, що ви довіряєте йому. Зазвичай хлопці не особливо відверті один з одним, і одного разу він довіриться вам достатньо, щоб відкритися у відповідь.

 4. 4

  Здивуйте його. Невеликі приємності, які ви влаштовуєте подружкам, також можуть зробити його день. Залиште йому записку [але не чекайте, що він відповість]. Помахайте йому рукою з коридору, коли будете проходити повз його класу.

 5. 5

  Встановіть свій розпорядок. Домовтеся зустрічатися до і після певного уроку. Можливо, з часом він буде з нетерпінням чекати зустрічі і навіть нудьгувати, коли вас не буде ...

 6. 6

  У вас завжди повинні бути теми для розмов. Не кажіть: "Ну ... про що поговоримо?" Якщо ви будете переводити ініціативу на нього, незабаром ви опинитеся в глухому куті.

 7. 7

  Пропонуйте погуляти разом після школи. Навіть якщо він завжди зайнятий, час від часу пропонуйте зустрітися. Так, він буде знати, що ви хочете проводити з ним час.
 8. 8

  Дбайте про нього. Звучить дивно, але дуже часто хлопці дружать з дівчатками через їх слабкості. Будьте поруч з ним. Навіть якщо ви просто запитаєте: "Ти в порядку?". Він знатиме, що у нього є друг, який про нього піклується.

Поради

 • Чи не брешіть про своє життя, розповідайте правду.
 • Будьте для нього другом, з яким хочеться поділитися проблемами.
 • Давайте йому простір. Не будьте занадто нав`язливі. Вам не обов`язково говорити з ним при кожному зручному випадку. Вам не обов`язково посміхатися і махати йому щоразу при зустрічі. Якщо він гуляє зі своїми друзями, не втручайтеся. Не вставайте між ним та іншими його друзями. Звичайно, не потрібно їх уникати повністю, просто не роздувайте з цього проблеми. Якщо він не приділяє вам багато часу, коли ви знаходитесь в компанії друзів, це ще нічого не значить.
 • БУДЬТЕ СОБОЮ !! Він оцінить це.
 • Питайте, як у нього пройшов день і як у нього справи. Хлопці люблять, коли хтось цікавиться їхнім життям.


 • Не розказуйте направо і наліво його секрети, якими він поділився, очікуючи, що ви нікому не розповісте.
 • Чи не прив`язуйтесь до нього надто сильно, це може викликати роздратування.
 • Якщо він відкрився вам, що не висміюйте те, що він говорить. Залишайтеся уважною і зосередженої.
 • Не будьте надто емоційні. Друзі-хлопці не завжди будуть сприймати вас як потенційну подружку. Це не тому, що з вами щось не так. Однак те, що ви можете бути прекрасним другом, не означає, що він бачить романтичні перспективи між вами. Не дивуйтеся, якщо у нього з`явиться подружка і це будете не ви. Хлопці люблять дотримуватися чіткі межі. Їм подобається бачити в вас свого хлопця. Намагайтеся не закохуватися в нього.
 • Завжди посміхайтеся, коли він проходить повз.
 • Більшість хлопців не любить обговорювати свої проблеми, і якщо вам здається, що він щось приховує, прямо запитайте його про це. Якщо він не хоче говорити про це, просто дайте зрозуміти, що ви будете поруч, коли він дозріє.
 • Нехай все залишається між вами.
 • Любіть його. Любов - це дуже важлива річ. Забудьте про інші хлопців, яких ви знали. Любіть його безоплатно. Все, що ви будете робити, - це віддавати, не чекаючи отримувати натомість. Він полюбить вас у відповідь у своїй манері. Можливо, він скаже про це сам, а може, ви самі це відчуєте. Це називається зв`язок! Те ж ви відчуваєте по відношенню до своїх подруг. Вам НЕ потрібно зізнаватися в коханні, досить випробовувати теплі почуття при погляді на старі фотографії. Або з посмішкою згадувати моменти, які трапилися 5 років тому. Це любов до друзів. Любов, яка у вас є.
 • Подружитеся з його друзями. Вам слід дізнатися краще його друзів, особливо найкращих. Так, ви будете мати уявлення, про кого він говорить, кого згадує, з ким проводить час. Йому буде приємніше, якщо ви все подружитеся.

Попередження

 • Пам`ятайте, ви НЕ його дівчина. Не переходьте кордону.
 • Не намагайтеся з ним потоваришувати, щоб закохати в себе. Хлопця вважають це жорстоким, і, ймовірно, він втратить будь-яку повагу до вас, коли це дізнається.
 • Не очікуйте близько подружитися з хлопцем за один день, тиждень, місяць чи навіть рік. Це не відбувається за помахом чарівної палички.
 • Ви повинні розуміти, що в його житті є й інші дівчата, інші друзі з дівчатами та інші найкращі друзі. Його світ не обертається навколо вас, а ваш не повинен обертатися навколо нього. Це не дружба.