Як стати хорошим "другим пілотом"

Може бути ваш друг тільки що розлучився з дівчиною і ви хочете допомогти йому зустріти когось. Може він був вашим «пілотом» останні кілька тижнів, а вам вдалося привести додому неймовірну красуню. Якою б не була причина, якщо ви хочете, щоб у вас все вийшло, вам потрібно знати, що не вкрасти його славу і як допомогти вашому другу зачарувати дівчину, але при цьому не привертати увагу до себе. Якщо ви не хочете бути просто напарником, то дотримуйтесь наших інструкцій і ваш друг незабаром скаже вам «спасибі».
Частина 1 з 3: Знайдіть підхід

 1. 1

  Не намагайтеся бути напарником менш привабливому одному. Це може звучати грубо, але це правда. Якщо ви - карколомний красень, який виглядає як суміш Райана Гослінга і Тома Бреді, а ваш друг «трохи краще середнього» в очах дівчат, у вас нічого не вийде. Ви з вашим другом повинні бути приблизно однаково привабливі, схожі за характером спілкування і відношенню до жінок. В іншому випадку, дівчина чи дівчина, з якими ви будете знайомитися, швидше покладе око на вас, а ваш друг буде відчувати себе ще гірше.
  • Це не означає, що ваш друг не може подобається дівчатам більше, ніж ви, навіть якщо він не такий привабливий. Але якщо у нього до всього іншого немає харизми, і він не знає, як говорити з дівчатами, а ви - майстер зваблювання, то у вас нічого не вийде.

 2. 2

  Нехай ваш друг буде лідером. Коли ви підходите до дівчат, хай вони помітять вашого друга першим. Якщо ви підійдете до них, а ваш друг буде мовчати, вони подумають, що він ваш «другий пілот», і зрозуміють все неправильно. Він повинен представити вас і почати розмову. Вам теж не варто виглядати повним йолопом вся розмова, але дівчата повинні звернути увагу на вашого друга, а не на вас.
  • Якщо перед вами стоїть тільки одна дівчина, нехай ваш друг підійде до неї першим, а ви приєднаєтеся пізніше.
  • Якщо ви підходите до двох дівчат, що трапляється набагато частіше, існує два підходи: деякі кажуть, що вам потрібно почекати дві хвилини перед тим, як підійти, а інші ж кажуть, що вам потрібно вичекати стільки часу, скільки знадобиться вашому другу для того, що «розігріти дівчат».

 3. 3

  Пропустіть його вперед. Другий пілот потрібен саме для цього, чи не так? Звичайно, вона може бути родом з вашого міста, вболівати за вашу команду, виглядати як сестра-близнюк Меган Фокс, але ви не можете доглядати за нею. Якщо ви взялися за роль напарника, то це означає, що ви повинні йому одну дівчину, або тому що ви не самотні, або ж просто тому, що хочете, щоб ваш друг добре провів час. Це означає, що вам не можна змінювати своє рішення посередині шляху і охмуряти дівчину, на яку поклав око ваш друг. Якщо це одна дівчина, то звичайно вам потрібно відступити, але якщо їх дві, віддайте свою одному ту, яка йому подобається, і займіться іншою.
  • Навчіться помічати, яку з дівчат вибрав ваш друг. Іноді, це може бути очевидно, але трапляється, що вам потрібно буде стежити за знаками, щоб зрозуміти, в якому напрямку рухається ваш друг. Придивіться, на кого він постійно дивиться і намагається стояти ближче, або ж коли він починає хмуритися.

 4. 4

  Розбийтеся на пари. «Зайняти» - не означає просто отвлечь- до кінця вечора це має бути вашою мантрою. Якщо ви з двома дівчатами, нехай він вибере собі вподобану, а ви проведіть свій час з іншого, відволікаючи її і просто займаючи її чимось. Вам не потрібно відводити її від своєї подруги, але вона повинна зрозуміти, що сьогодні вона з вами. Намагайтеся приділяти якомога менше уваги дівчині одного, навіть якщо вона постійно дивиться на вас.
  • Важливо почати доглядати за другий дівчиною як тільки ви зрозумієте, яку з них обрав ваш друг. Якщо ви перейдіть з однієї на іншу, дівчатам це може не сподобатися.

Частина 2 з 3: Знайте свою роль

 1. 1

  Втручайтеся, якщо це необхідно. Уявіть себе наполовину одним, наполовину охоронцем. Якщо якісь хлопці підходять до об`єкту уваги вашого друга, вам потрібно буде прибрати їх з поля зору, але так, щоб не виглядати дурнем. Швидше за все іншим хлопцям захочеться поговорити з нею, так що постарайтеся уникнути втручання. Якщо до вас підходять друзі дівчини, вам треба бути якомога ввічливіше, але не дати їм відвести її від вас.
  • Іноді вам доведеться протистояти іншим дівчатам. Дівчина, з якою ви сьогодні, або ж будь-яка інша дівчина буде намагатися говорити з вашим другом, або ж інші дівчата будуть намагатися відвернути увагу обраниці вашого друга. Відволічіть їх, станьте на їх шляху або ж втомите їх до смерті своїми розмовами, щоб вони скоріше відстали.

 2. 2

  Знайте, коли потрібно говорити, а коли мовчати. Це ще одна якість успішного другого пілота. Вам потрібно говорити, смішити дівчат, розповісти трохи про себе і підтримувати розмову, але ви не можете говорити так багато, що в підсумку опинитеся в центрі уваги і будете смішніше, розумніші, крутіше, або просто затьмарте свого друга. Він повинен бути лідером в розмові, а вам потрібно приходити йому на допомогу, якщо раптом виникла незручна пауза або ж коли ви можете похвалити його ... але не дуже (поговоримо про це пізніше).
  • Не перебивайте вашого друга, якщо тільки вам не потрібно додати щось дійсно важливе. Якщо ви це зробите, ваш друг буде виглядати невдахою.
  • Якщо все затихають, не кажіть: «Ой як ніяково ....» Просто заговорите і почніть нову тему.

 3. 3

  Не відволікайтеся. Може зараз в кімнату зайде компанія найкрасивіших дівчат у вашому житті. Може ваша команда зараз дограє останні хвилини матчу. Може дзвонити ваш брат і просити вас про послугу. Все це добре, але не сьогодні, якщо ви хочете бути хорошим напарником. Ви повинні бути постійно сфокусовані на завданні, яка полягає в тому, що ваш друг сьогодні повинен поїхати додому не один, або в крайньому випадку отримати номер телефону вподобаної дівчини.
  • Скажіть собі, що ви робите одному ласку, а ваша черга буде в «інший день».

 4. 4

  Не напивайтеся. Це має бути очевидно, але це поширена помилка всіх других пілотів. Ви допомагаєте одному спілкуватися з дівчиною, яка вам не цікава, так що як можна звинувачувати себе за те, що через 45 хвилин ви вже набралися? Можна. Як ви можете бути хорошим напарником, якщо у вас двоїться в очах? Не можете. Якщо ви п`єте занадто багато, ви виставите себе ідіотом, і те ж саме будуть думати про вашого друга. А хто захоче поїхати додому з дурнем?
  • Заспокойтеся. Якщо це ніч дикої пиятики, і ваш друг і дівчата теж дуже багато п`ють, то це інша справа, але ви не повинні бути тим хлопцем, який влив в себе п`ять шотів текіли, поки все ще пили свій перший коктейль.

 5. 5

  Залишайтеся в строю. Втомилися? Хочете додому і грати в приставку? Сумуєте за дівчині і вашої балаканини по телефону перед сном? Вам же гірше. Сьогодні не ваша ніч, мій друг. Якщо тільки у вас немає справжньої причини відправитися додому, вам потрібно посміхатися і пережити цю ніч.


  • Як тільки ви скажіть, що вам потрібно йти додому, закляття спаде, і ви зруйнуєте все шанс свого друга, якщо він ще не був близький до закінчення вечора.
  • Якщо ви насправді хочете піти, скажіть про це заздалегідь - навіть якщо доведеться послати йому повідомлення - щоб він міг придумати, як продовжити спілкування з дівчиною.

 6. 6

  "Якщо у вас є дівчина,« випадково »скажіть про це."Так, якщо ви підходите до двох дівчат, оголосіть, що у вас є дівчина в перші п`ять хвилин - так вони швидше за все не захочуть з вами спілкуватися, якщо вони шукають собі компанію на вечір. Але якщо ви годину або два навіть не заїкнеться про своїй дівчині, то це буде виглядати дуже дивно. Знайдіть ненав`язливий спосіб згадати свою дівчину в розмові, навіть якщо це буде виглядати трохи натягнуто, як тільки ви трохи познайомилися з дівчиною або дівчатами.
  • Вам не потрібно бути тим, хто кожні п`ять хвилин говорить про своєї дорогоцінної дівчині, але вам потрібно дати їм зрозуміти, що ви зайняті, - так потрібна дівчина зверне ще більше уваги на вашого друга.

Частина 3 з 3: Допоможіть одному домогтися успіху

 1. 1

  "Хваліте вашого друга ... але не занадто". Якщо ви прочитали вже багато статей про те, як бути напарником, ви почнете думати, що ваша мета полягає в тому, щоб розповідати дівчатам про те, який у вас чудовий друг-що вам потрібно говорити, що він найрозумніший, крутий, багатий, талановитий хлопець у світі. Вони втечуть від вас, не встигнете ви й оком моргнути, так що переконайтеся, що ви «хваліть свого друга і це виглядає природно.»
  • Якщо ви говорите щось хороше про свого друга, не звертайтеся до дівчат з дивним виразом на обличчі: «Правда, він класний?»
  • Це не означає, що вам потрібно принижувати або робити з вашого друга невдахи перед дівчатами. Це теж не допоможе, а ви в підсумку будете виглядати нерозумно.

 2. 2

  Слідкуйте за зовнішнім виглядом одного. Скажіть свого друга, якщо він розлив пиво на свої штани, з його носа стирчить комашка, або ж його ширінька розстебнута. А ще, скажіть йому, якщо він занадто напився або виставляє себе дурнем. Якщо ви хочете допомогти другу, то повинні допомогти йому виглядати добре в очах дівчини. Навіть якщо ви відволікаєте іншу дівчину, не ігноруйте свого друга і переконайтеся, що з ним все в порядку. Це допоможе йому набрати очки, але не буде виглядати, як ніби ви тримаєте його під ручку.
  • Якщо вам потрібно сказати, що він пролив щось на сорочку або взагалі щось про його зовнішній вигляд, будьте делікатні.

 3. 3

  Дайте своєму другові знати, якщо у нього немає шансів. Це ще один ключовий ознака напарника. Ваш друг вже годину говорить з дівчиною, яка раз у раз закочує очі? Якщо ви бачите, що дівчина блукає поглядом по кімнаті або просто виглядає, як на лекції з хімії, ви тільки зробите йому ласку, сказавши: «Гей, мужик, я думаю нам потрібно рухатися далі.» Хоча його гордість може бути зачеплена, він подякує вас за те, що ви врятували його вечір.
  • Будьте хорошим посередником. Це ще один спосіб допомогти вашому другу дістати дівчину. Подумайте про те, що у вашого друга і цієї дівчини є спільного і постарайтеся знайти щось спільне в будь-якій ситуації. Шукайте можливості допомогти вашому другу спілкуватися з цією дівчиною ще більше.

  • Не переборщіть. Ви не можете змусити їх говорити на тему, про яку вони не дуже багато знають.

 4. 4

  Завершіть ніч як професіонал. Наприкінці вечора вам потрібно відступити і дати одному завершити свою магію. Якщо ви з двома дівчатами, ви можете піти кудись, щоб вашому другу стало комфортніше. Але якщо ви обоє говорите з однією дівчиною, підіть в туалет, вдаючи, що вам дзвонять, або замовте ще один коктейль, поки вони збираються. Зробіть все, щоб відійти в сторону і допомогти другу роздобути її номер ... або запросити її до себе додому.
  • Якщо в кінці вечора він відправиться додому з дівчиною, вам потрібно подбати про те, як самому дістатися додому. Ні в якому разі не беріть одне і те ж таксі, а не то ви зруйнуєте всю романтичну обстановку.
  • Якщо у дівчини і вашого друга нічого не вийде, не звинувачуйте себе. Ви зробили все, що змогли і у вас ще буде шанс відпрацювати свої навички другого пілота.

Поради

 • Пам`ятайте про такті, будьте делікатні.

Попередження

 • Це погана ідея, якщо вам і вашому другу подобається одна і та ж дівчина.
 • Якщо ви у відносинах, ви можете посваритися зі своєю дівчиною.
 • Постарайтеся не опинитися в ситуації, коли ви зобов`язані бути з подружкою дівчини.