Як стати хорошою дівчиною

Всі відносини різні, але існують такі універсальні якості, які будь-який чоловік шукає в дівчині, і жодне з них не має відношення до зовнішності. Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися, як відродити ваші відносини і стати більш турботливою та люблячою дівчиною.
Частина 1 з 2: Встановіть здорові відносини

 1. 1

  Будьте позитивні. Якщо ви постійно скаржитеся або критикуєте вашого хлопця, йому не подобатиметься проводити з вами час. Якщо ви зміните своє ставлення і будете дивитися на життя позитивно, це допоможе вам не тільки врятувати ваші відносини, але також поліпшити якість життя і привнести більш глибоке відчуття щастя.
  • Бути позитивною не означає ховати свої справжні почуття від свого хлопця. Відносини із зобов`язаннями повинні бути відкритими, чесними, ви повинні підтримувати один одного. Якщо щось вас дійсно турбує, просто поговоріть з ним про цьому-просто не звикайте бачити все в негативному світлі.
  • Якщо у вашому житті відбувається щось, що негативно впливає на ваш настрій, як, наприклад недавня сварка з другом, розкажіть про це хлопцеві. Так він не буде думати, що ваш настрій змінюється без причини або що вашу реакцію неможливо передбачити.

 2. 2

  Не забувайте про почуття гумору. У будь-яких відносинах є злети і падіння, але що відрізняє тривалі відносини від приречених - це здатність сміятися разом навіть у важкий час. Почуття гумору може допомогти вам не перетворити незграбний момент в повноцінну сварку, а також зробить ваші відносини веселими і хвилюючими, навіть після того, як закінчиться ваш цукерково-букетний період.
  • Багато чоловіків вважають, що почуття гумору - це одна з головних якостей ідеальної дівчини, точно також як і зовнішність і милий, вихований характер. Це означає не тільки сміх над жартами і анекдотами хлопця, але також участь і вміння розсмішити і його.
  • Вам не потрібно бути коміком, щоб привернути увагу хлопця. Просто розкажіть йому веселу історію або ж разом посмійтеся над фільмом.
  • Не бійтеся зганьбитися перед своїм хлопцем. Чоловікам подобаються легкі, впевнені жінки, які не бояться розслабитися. Так що танцюйте як маньячка, видавайте дивні звуки, голосно співайте і так далі. Пам`ятайте, що ніхто не виглядає нерозумно, коли веселиться!

 3. 3

  Завжди підтримуйте його. Навіть у самих сильних чоловіків бувають моменти слабкості. Якщо він не впевнений у собі, скажіть йому, як сильно ви його любите і нагадайте про його позитивні якості. Ставтеся до нього як в партнеру по команді, підтримуйте його, пропонуйте підтримку та пораду, цікавтеся його планами і амбіціями.
  • Знайте, коли варто відступити. Чоловікам хочеться, щоб жінки емоційно підтримували їх, але не опікали, як мама. Підтримайте його, коли він засмучений, але не пиляйте його і не намагайтеся змінити в ньому те, що він не хоче міняти.

 4. 4

  Прийміть його друзів. Вам не потрібно любити його друзів, але вам варто спробувати дізнатися їх трохи краще і ставитися до них доброзичливо. Дозволяйте йому проводити час з хлопцями час від часу, а самі проводите час з подружками, щоб зняти стрес і поспілкуватися з друзями. 5. 5

  Будьте гарним слухачем. Якщо він роздратований, засмучений або втомився, дайте йому висловити все вам. Пам`ятайте, що іноді чоловікові (або жінці) потрібно просто виговоритися, при цьому він не хоче відповідати на питання або пояснювати щось. Якщо йому потрібен ваш рада, він попросить його.

Частина 2 з 2: Розпаліть вогонь заново

 1. 1

  Висловлюйте почуття на публіці. Більшості чоловіків сподобається, якщо їх жінка настільки впевнена в собі, що може без сорому виражати свою любов. Це не означає, що вам потрібно пестити його в дорогому ресторані, але не бійтеся ніжно поцілувати його, покласти руку до нього на коліно або пробігтися пальцями по волоссю, якщо ви разом на публіці.

 2. 2

  Зробіть ваше сексуальне життя яскравішим. Коли справа стосується сексу, чоловіки хочуть, щоб жінки були впевнені в собі і проявляли ініціативу. Будьте повністю занурені в процес, покажіть йому, якщо він робить все правильно, а також чітко говорите йому про свої бажання.
  • Якщо ви переживаєте, що ваша сексуальне життя стала нудною, ви можете запалити вогонь, примірявши провокаційне білизна, пробуючи сексуальні іграшки або відчуваючи нову позу.
  • Спробуйте слати йому брудні смс, коли він не з вами і скажіть, що вас збуджує думка про те, що ви скоро зустрінетесь. Йому буде складно не думати про вас до вашої зустрічі.

 3. 3

  Робіть йому компліменти. Нехай ваш чоловік відчує себе особливим, коли почує ваші компліменти (і, до слова, не обмежуйтеся фізичними якостями). Особливо це важливо для довгострокових відносин, коли цілком природно звикнути один до одного і сприймати партнера як щось само собою зрозуміле.

 4. 4

  Майте власні амбіції. Всупереч популярній думці, більшості чоловіків подобається, коли жінка знає, чого вона хоче, завзята і хоче досягти успіху в житті. Переконайтеся, що у вас є свої власні інтереси крім відносин, якими б вони не були, а також що ви прямуєте за своєю мрією.

Поради

 • Не намагайтеся перетворитися на когось, ким ви не є, тільки для свого хлопця. Змінюйтеся тільки в кращу і комфортну для вас сторону.
 • Чоловіки не вміють читати думки. Якщо ви думаєте, що вашим відносинам чогось не вистачає або ж ви думаєте про те, що вам зробити, щоб стати кращою дівчиною, просто поговоріть з ним про це.
 • У відносинах важлива практика, те саме можна застосувати і до вашим бажанням стати хорошою дівчиною. Будь-яка дівчина проходить через фазу проб і помилок, щоб дізнатися, що ж потрібно саме її відносинам.