Як стати хлопцем мрії

Багато дівчатка люблять хлопців, які поводяться як справжні джентльмени, які цілують перед сном, ставляться до них з повагою і так далі. Типовий "хлопець мрії" не завжди шкільний задирака і дурень, він може бути (і зазвичай) вихованим, милим і презентабельним.

Кроки

 1. 1

  Попрацюйте над своїм ставленням до дівчини. Правильне ставлення - це дійсно дуже важливо! Будьте милим, але не занадто "образливим". Будьте кмітливим (більшість дівчат люблять розумних хлопців зі світлим майбутнім).

 2. 2

  Будьте впевненими в собі. Більшість дівчат люблять впевнених хлопців, таких, які дивляться їм в очі, задоволені собою, не дурні і не зухвалі.

 3. 3

  Поводьтеся з дівчиною як справжній джентльмен. Розкажіть про своє життя і розпитайте про її життя. Ось декілька простих речей, які ви можете зробити, щоб бути джентльменом на побаченні з дівчиною:
  • Відкривайте перед нею двері.

  • Платіть за вечері.  • Якщо у вас вже зав`язуються стосунки з дівчиною, подаруйте їй ніжний поцілунок перед сном. Це дуже романтично і мило.

 4. 4

  Дивіться тільки на вашу дівчину. Будь-якій дівчині не сподобається, якщо її хлопець буде задивлятися на інших дівчат.

 5. 5

  Якщо ви вже знаходитеся в досить міцних стосунках і ще не перейшли до наступного кроку, що не підштовхуйте її. Дівчатам не подобається, коли хлопець наполягає на сексі. Навіть якщо ви люб`язні і терплячі, пам`ятайте, що вона НЕ зобов`язана вас дякувати за це сексом.

 6. 6

  Виглядаєте по-новому. Якщо ви виглядаєте неохайно, одягніться елегантно, стильно або як нормальний хлопець, носіть футболки і джинси (але не мішкуваті штани). 7. 7

  Слідкуйте за годинами. Вчасно проводжайте дівчину додому, щоб її батьки не хвилювалися - це також покаже батькам, що ви поважаєте і дівчину, і їх!

 8. 8

  Робіть стрижку. Ваша зачіска повинна добре виглядати, а волосся бути чистими.

 9. 9

  Якщо ви не в формі - займіться спортом. Дівчата люблять чіпати накочені м`язи! Якщо ви занадто худі, наберіть додаткову вагу і запишіться на тренування. Якщо у вас є надлишкова вага, їжте тільки корисну їжу і працюйте над своєю фігурою.

 10. 10

  Якщо навіть ви соромитеся, не залишайтеся осторонь, постарайтеся більше спілкуватися.

 11. 11

  Коли ви проводите час з вашою другою половинкою і вам хтось дзвонить - ігноруйте дзвінки. Єдиним винятком можуть бути ваші батьки або хворі родичі.

 12. 12

  Якщо ви перейдете на наступний рівень, користуйтеся презервативами. Не залишайте її після того, як займетеся любов`ю. В іншому випадку ви отримаєте репутацію легковажного чоловіка (це може статися). Якщо таке станеться, дівчина може розповісти про це своїм друзям, родичам та іншим знайомим. Так що будьте обережні у своїх вчинках.

 13. 13

  Якщо вона вас кине, чи не відзивайтеся про неї погано. Це не добре і ви будете виглядати нерозумно.

 14. 14

  ретельно дотримуйтесь гігієну. Дівчата не люблять цілуватися з хлопчиками, у яких неприємний запах з рота. Їм більше подобається запах свіжої м`яти. І ніяких запахів їжі! Завжди носіть з собою м`ятні льодяники, тик так і спрей «Listerine». Ніяких жуйок.

 15. 15

  Будьте з нею ніжним. З`ясуйте, наскільки м`яке ставлення подобається вашій дівчині, чи любить вона, щоб її балували як немовляти або плекали як ніжний маленька квітка.