Як стати непередбачуваною, унікальною і загадковою особистістю

Вам коли-небудь хотілося бути таким непередбачуваним і таким загадковим чоловіком, щоб люди просто не могли насититися вами? Читайте статтю далі, і вам завжди буде вистачати інтелектуального пошуку і послідовників. Продовжуйте читати ...

Кроки

 1. 1

  Завжди будьте собою. Робіть те, що вважаєте за потрібне, і не дозволяйте нікому вам в цьому заважати. Вам видніше, що для вас краще. Тим не менше, якщо вам хочеться додати своєї особистості деякі загадкові і непередбачувані штрихи, продовжуйте читати.

 2. 2

  Це непогано - вести себе голосно і весело, але краще буде трохи приглушити емоції, бути спокійніше і більше звертати увагу на навколишній вас. Якщо люди запитають вас, що ви робите, посміхніться і так дайте відповідь, щоб ваша відповідь була найбільше схожий на горезвісне "здогадайтеся". Це додасть вам відтінок загадковості, і якщо ви будете говорити тільки тоді, коли вам потрібно сказати про щось важливе, люди будуть поважати вас і уважно ловити кожне ваше слово.

 3. 3

  Будьте ексцентричні, обзаведіться інтересами і переконаннями і будьте готові постояти за те, у що вірите.

 4. 4

  Будьте непередбачувані. Якщо щось вас зацікавило - дізнайтеся про це побільше. Наприклад, ви гуляєте з друзями і раптом упірнаєте в антикварний магазин поблизу, в комісіонку або бібліотеку.

 5. 5

  Одягайтеся так, як вам подобається, але намагайтеся віддавати перевагу темним кольорам. Купіть собі темний піджак або пальто, капелюх-Трілбі і вузькі джинси. Не слухайте, що вам кажуть про сонцезахисні окуляри: вони не додають вам крутості, просто здається, що ви занадто намагаєтеся.
 6. 6

  Нехай вас бачать в невеликих кав`ярнях, бібліотеці або в затишному пабі в спальному районі.

 7. 7

  Будьте ласкаві і доброзичливі. Підтримуйте незалежний бізнес і раз на місяць вносите пожертви на благодійність - так буде видно, що вам не все одно, сподіваємося, що так і є.

 8. 8

  У вас повинна бути відмінна річ. Носіть браслет, значок або брелок, талісман - щось в цьому роді. Такі речі діють як магніт, змушують людей задуматися про вас.

 9. 9

  Не кажіть про своє особисте життя, нехай люди самі здогадуються.

 10. 10

  Іноді проявляйте свою темну сторону, трохи посміхайтеся людям так, начебто ви "зовсім не з ними". Але не перестарайтеся, щоб не виглядати моторошно.

 11. 11

  Залиште волосся в художньому безладі. Можете користуватися засобами для укладки, щоб зачіска трималася. 12. 12

  Оточіть себе інтелектуальними атрибутами, старанно навчайтеся, але також знайте, як можна повеселитися і погуляти. Якщо ви правильно зумієте об`єднувати веселощі і серйозність, бути поруч з вами стане справжньою насолодою.

 13. 13

  Уникайте гучних брендів.

 14. 14

  Підтримуйте все незалежне - фільми, музику, одяг, іноземну їжу або все інше, що бачать як "політично некоректне", тому що це додасть вам відтінок небезпеки.


Поради

 • Ці поради зроблять вашу особистість привабливою. Люди будуть мати потребу в вас більше і більше, скоро ваша слава пошириться далі і вас будуть знати як того загадкового хлопця в капелюсі.
 • Навчіться грати на музичному інструменті. Губна гармошка - це круто, незвично і її зручно носити з собою.
 • Пийте багато кави - це незвично і додає вам зрілості. Але від кави можна легко потрапити в залежність, і не ходіть в мережеві кав`ярні - вони шкодять планеті, змушують своїх працівників важко працювати.
 • Якщо вашим друзям щось не подобається, обговоріть це. Якщо вони справжні друзі, то відреагують спокійно.
 • Багато читайте в соціальних ситуаціях. Виберіть хорошу книгу по психології чи філософії.
 • Фетровий капелюх - обов`язкова умова. Якщо ви помітили, що все в вашій школі або місцевості одягаються однаково, надягніть капелюх - це обов`язково приверне увагу. Можна навіть причепити на неї перо.

Попередження

 • Люди, які вважаються стереотипно "класними", можуть дивитися на вас зверхньо - просто ігноруйте їх.