Як стати напарницею

Що може бути більш ефективним, ніж чудовий напарник? Це напарниця. Ця дівчина показує іншим жінкам в барі або клубі. Що її супутник освічений, товариський і просто хороший хлопець.

Кроки

 1. 1

  Якщо ви знаходитесь в компанії, тоді не стійте поруч біля свого друга (хлопця, якого ви виручаєте), щоб показати іншим дівчатам, що він не ваш молодий чоловік.

 2. 2

  Якщо ви тільки вдвох, тоді тримайте між собою дистанцію, щоб уникати зайвих дотиків.

 3. 3

  Придивіться до натовпу, пильно стежачи за потенційними дівчатами. Це також покаже те, що ви не поглинені своєю бесідою.

 4. 4

  Підійдіть до дівчат і почніть розмову, але поки не згадуйте свого друга. Ви можете зробити комплімент дівчині на рахунок її вбрання, щоб створити дружню атмосферу. Повернувшись в компанію, ви можете познайомити їх і допомогти почати ним розмову. (Наприклад, випадково, зауважте, що вони підходять один одному).
 5. 5

  Знайдіть спільні для них теми. Якщо ви знаєте якісь загальні їхні інтереси, підштовхніть їх до цієї теми, але й самі підтримуйте розмову. Тоді вони обидва будуть більш комфортно почувати себе.

 6. 6

  Як тільки ви помітили, що вони знайшли спільну мову, вибачитеся і відійдіть взяти собі напій або з кимось привітатися.


Поради

 • Бути дівчиною - пікапом не просто. Вам потрібно показати іншим дівчатам, що ваш друг нормальний, освічений, товариський і чудовий хлопець. Це дійсно заспокоює дівчину, оскільки ми всі знаємо, що перше враження про людину дуже важливе [1].


 • Удачі!
 • Якщо ви дійсно розбираєтеся в пікапі [2], тоді ви розумієте, як важливо бути напарником. Що може бути ефективніше? Напарниця! Дівчина, яка допомагає іншим жінкам відчувати себе невимушено і показує хлопця в хорошому світлі. Почасти це робиться так:
  • Самотній чоловік = жалюгідний (де його друзі?)
  • Хлопець і купа його друзів чоловічої статі = лякає
  • Хлопець з невеликою групою друзів, в якій є, принаймні, одна жінка = доказ того, що він не дивний тип
 • Ваша головна мета-це допомогти дівчатам відчувати себе комфортно в компанії вашого друга. Ви добре його знаєте, тому ви можете показати його кращі сторони [3]. Допоможіть йому сяяти!
 • І пам`ятайте, що якщо у вас справжній талант допомагати вашим друзям-хлопцям влаштовувати побачення, тоді ви можете стати професійною напарницею [4].