Як стати магнітом для дівчат

Здавалося б, заговорити з красивою дівчиною або, можливо, навіть сподобатися їй - складне завдання, але, насправді, для цього потрібно виконати лише пару кроків і бути впевненим у собі. Ця стаття допоможе вам зробити це!

Кроки

 1. 1

  Будьте впевнені в собі - не важливо, в якій ситуації. Упевненість - це найголовніше, так, дівчата подумають, що вам все по плечу. Невпевнені хлопці роблять дівчат невпевненими, тому природна реакція на таку поведінку - уникати невпевнених хлопців.
  • Якщо ви будете прикидатися, дівчата вас зненавидять, тому що ніхто не любить підробку! Вони можуть розглядати вашу маску і сказати вам, що це поведінка не схоже на природне.

 2. 2

  Носіть те, в чому вам комфортно. Не треба носити ідіотську химерну одяг, в якому вам незручно ходити, але постарайтеся знайти те, що вам до душі. Дівчатам не подобаються нечупари, але також вони відкидають виряджених хлопців і немодних хлопців.  • Виберіть одяг, який підкреслює вашу фігуру і відповідає кольору шкіри, не враховуйте колір очей і волосся. Це вкрай важливо, оскільки ви будете виділятися з загальної натовпу і станете привабливим для дівчат.
  • Якщо ви носите сорочку, яку слід заправляти, заправте її! Залиште сорочку незаправлений і ви будете виглядати неохайним і простим, але якщо ви перестараєтеся, то будете схожі на ботаніка. Знайдіть золоту середину - в підсумку ви зрозумієте!
  • Не надягайте ту ж сорочку, в якій вже приходили пару днів тому, і НЕ носите брудну, смердючу одяг. Те ж саме відноситься і до штанів, нехай дівчата особливо і не дивляться на ваш одяг, все ж, краще перестрахуватися, ніж шкодувати!

 3. 3

  Нехай вам і не треба мити голову щодня, але намагайтеся робити це. Так ви будете виглядати чистим і пахнути відповідно - дівчатам це подобається. Щоб переконатися в тому, що ви приємно пахну, користуйтеся дезодорантом перед тим, як піти в школу, але не перестарайтеся! Дівчатам не подобаються вонючки, але і занадто смачно пахнуть хлопці також їх не приваблюють. 4. 4

  Будьте доброзичливі! Найчастіше сором`язливі хлопці відштовхують дівчат через те, що вони нудні і нецікаві. Крім того, вони здаються невпевненими у собі, без почуття власної гідності, а дівчата намагаються уникати таких особистостей!
  • Іноді, коли у людей немає ніяких емоцій на обличчі, з боку вони можуть здаватися злими. Потренуйтеся перед дзеркалом і з`ясуйте, чи є у вас така проблема. Якщо є, постарайтеся повільно піднімати брови. Ваші очі немов "прокинуться". Це додасть вам "безневинний", приємний вигляд, що спонукає людей спілкуватися з вами. У кінцевому рахунку, ви звикнете, і почуття неприродності пропаде.

 5. 5

  Будьте душею компанії. Будьте цікавим і веселим. Дівчата будуть тягнутися до вас. Дуже добре, якщо у вас є почуття гумору. Здатність насмішити дівчину - потрібна річ, це допоможе вам зруйнувати незручне мовчання.

 6. 6

  Якщо дівчина вас пошле, просто усмехнітесь і йдіть своєю дорогою. В світі ще стільки самотніх дівчат. Продовжуйте, поки у вас не вийде!

Поради

 • Упевненість - це ключ, за допомогою якого ви знайдете потрібну дівчину.
 • Продовжуйте нарощувати майстерність спілкування з жіночою статтю. Не сподівайтеся в перший же раз підчепити модель. Зміцніть впевненість у своїх силах і вперед.