Як стати дівчинкою, з якою хотіли б дружити все

Ви хочете бути дівчинкою, з якою хотіли б все дружити? Прочитайте цю статтю, і ви дізнаєтеся, що потрібно зробити, щоб вас всі любили і хотіли з вами спілкуватися.

Кроки

 1. 1

  Будьте самі собою. Не важливо, яка ви, але якщо ви будете щирою, люди будуть тягнутися до вас. Люди хочуть бачити вас такий, яка ви є, без обману і фальші. Не дозволяйте людям керувати собою. Будьте впевненою в собі і завжди залишайтеся вірною своїм принципам.

 2. 2

  Не бійтеся заводити нових друзів. Знайомтеся з новими людьми, навіть з тими, з якими ви в майбутньому, швидше за все, спілкуватися не будете. Не соромтеся знайомитися і дружити. Якщо ви познайомитеся і почнете дружити з однією людиною з іншої компанії, то, можливо, незабаром ви подружитеся і з усією компанією.

 3. 3

  Не бійтеся бути гучною. У людей, які поводяться шумно, більше шансів привернути до себе увагу. Хоча не треба допускати того, щоб ви розмовляли в 10 разів голосніше, ніж хтось із вашого оточення. Незабаром це людям разонравітся, і вони почнуть вважати вас нав`язливою. Крім того, не всім подобається, коли дівчата поводяться дуже голосно і активно. Постарайтеся знайти щось середнє. Будьте помітною, але не нав`язливою.

 4. 4

  Не одягайтеся під копірку. Придумайте свій власний стиль. Обов`язково стежите за модою, періодично купуйте одяг з останніх трендових колекцій. Носіть те, що вам подобається, головне, щоб ви відчували себе красивою і впевненою в собі.

 5. 5

  Частіше вступайте в діалог з сором`язливими і сором`язливими людьми. Багатьом з них подобається спілкуватися, але вони не насмілюються почати розмову першими. Поговоривши з такими людьми, ви зміцните їх впевненість у собі. Головне, щоб ви не тільки говорили, але й слухали. Якщо розмова не клеїться, самі задавай питання і робіть компліменти. Наприклад, якщо це дівчина, то можете сказати, що у неї класна спідниця і так далі.

 6. 6

  Будьте трохи спонтанною. Не потрібно робити дурниць або накликати на себе (або інших людей) неприємності. Просто будьте спонтанною. Урізноманітніть своє життя і життя людей, які знаходяться поруч з вами. Обов`язково визначте для себе межу між спонтанністю і легковажністю.
 7. 7

  Розмовляйте з усіма. Якщо ви просто йдете по шкільному коридору, і бачите когось знайомого, то хоча б поздоровайся з людиною. Людина, можливо, і не буде цього очікувати, але на автоматі відповість вам «Привіт». Людина буде думати про вас якийсь час і, швидше за все, захоче подружитися з вами.

 8. 8

  Чи не зациклюватися на чомусь одному. Слухайте різну музику: нехай у вас в програвачі буде і попса, і реп, і техно. Шукайте в інтернеті нову музику, дізнавайтесь більше про улюблених виконавців.

 9. 9

  Знайдіть собі нове хобі. Освойте який-небудь музичний інструмент, займіться малюванням, запишіться у спортивну секцію, загалом, знайдіть собі заняття до душі, а потім і нових друзів з такими ж інтересами, як у вас. Легше спілкуватися з людьми, з якими у вас буде щось спільне.

 10. 10

  Спілкуйтеся відразу з усіма своїми друзями. Якщо ви запросите до себе додому відразу і нових, і старих друзів, то вони можуть подружитися (якщо, звичайно, не пересваряться). Обов`язково потрібно тримати зв`язок з новими друзями - можна разом сходити в кафе або кіно, погуляти по парку і так далі.

 11. 11

  Заведіть собі сторінку в соціальній мережі. За допомогою Twitter, Facebook і Вконтакте легко спілкуватися зі старими друзями і заводити нових.

 12. 12

  Не втрачай старих друзів. Навіть якщо ви не маєте можливості спілкуватися особисто, то можна передзвонюватися або листуватися.

 13. 13

  Ставтеся однаково добре до всіх людей. Якщо ви будете виділяти одних людей і ігнорувати інших, то ви дуже скоро наживете собі чимало ворогів. Ставтеся доброзичливо до всіх людей, навіть до тих, яких ви все-таки з якихось причин недолюблюєте. 14. 14

  Будьте вірним другом. Людям не подобається нещира дружба. Якщо людина зрозуміє, що ви насправді з ним дружите, він вас не зрадить і не кине. Будьте близьким другом тільки тим людям, які насправді вам дороги, і ви побачите, що дружба - це класна річ!

 15. 15

  Насолоджуйтесь життям! Зараз, коли у вас стільки друзів, коли люди вас люблять, ви можете почати насолоджуватися життям! Навчіться говорити «ні» і присвячувати час собі коханій. Друзі друзями, але і про себе забувати не потрібно!

Поради

 • Чи не виставляйте в соціальних мережах занадто багато особистої інформації - це може бути небезпечно.
 • Будьте зразковою дівчинкою: ніякого куріння, ніякого спиртного, ніяких наркотиків.
 • Насамперед будьте самі собою.
 • Впевненість подобається всім, навіть тим людям, які не відчувають впевненості в собі.
 • Не піддавайтеся впливу інших людей.
 • Чи не вдавайтеся в бійки.
 • Безперечно, класно проводити час з друзями, але у вас обов`язково має бути і ваш особистий час.
 • Зробіть все, щоб вас полюбили ваші вчителі.

Попередження

 • Не дозволяйте, щоб вами керували, будьте доброзичливою і веселою.

Що вам знадобиться

 • Друзі, друзі і ще раз друзі!