Як позбутися надокучливого друга

Завжди складно позбутися одного. Але люди змінюються, і якщо відносини стають напруженими, найкраще їх перервати. Ось як це зробити, проявляючи повагу до колишніх відносин і не зачіпаючи почуттів.

Кроки

 1. `Gently

  1

  Почніть гуляти з іншими людьми і заведіть нові знайомства, щоб вам не потрібно було проводити час з набридливим одним. Різноманітність інтересів - це в будь-якому випадку добре.

 2. `Gently

  2

  Кажете, що ви зайняті, або у вас інші плани, як тільки ваш друг захоче провести час разом. В іншому випадку ви можете сказати йому, що вам ніяково з ним спілкуватися, і що ви не хочете продовжувати спілкування, але поясніть все чемно. Йому буде складно зрозуміти, що ви відчуваєте, але це на краще. Якщо ви не станете пояснювати, що не хочете більше спілкуватися з цією людиною, ви приведете його в замішання і раните почуття.

 3. `Gently

  3

  Не сидіть поруч з цією людиною, якщо вчитеся в одному класі. Після школи попросіть у вчителя пересісти подалі від цієї людини. Якщо вчитель запитає причину, просто поясніть, що ви посварилися. Дорослі розуміють такі речі, і вам не потрібно брехати, щоб здаватися краще.

 4. `Gently

  4

  Перервіть колишню дружбу, якщо все інше не допомагає, і просто скажіть щось на кшталт «у нас немає нічого спільного, і відтепер я б хотів спілкуватися з іншими людьми». Звичайно, якщо у вас є щось спільне, ви можете сказати «слухай, ти мені подобаєшся, і ти хороший друг, але я не хочу обмежувати своє коло спілкування-наші відносини стали напруженими, і я хотів би спілкуватися з іншими людьми».

 5. `Gently

  5

  Ігноруйте одного деякий час, щоб він зрозумів, що ви не хочете з ним дружити.
 6. `Gently

  6

  Ви повинні зробити все по-доброму, інакше у вас можуть виникнути проблеми. Ви не повинні кидатися словами, що ви не хочете дружити з цією людиною. Зачекайте, поки він захоче провести з вами час, і скажіть, що у вас інші плани. Ніколи не розривайте дружбу грубо.

Поради

 • Спілкуйтеся з новими друзями. Як тільки ви побачите надокучливого одного, почніть розмовляти з групою друзів, щоб ваш друг вам не заважав і не розмовляв з вами. Смійтеся і робіть вигляд, що ви захоплені розмовою. Це допомагає.
 • Люди не читають думки. Ви можете висловити свою проблему прямо, але з повагою, пояснивши, що ви хочете перервати відносини і чому ви хочете це зробити, але не варто поводитися агресивно.
 • Постарайтеся розчарувати вашого друга.


 • Не будьте занадто грубим!
 • Стійте на своєму! Якщо ваш старий друг скаже, що все ще хоче з вами дружити, скажіть йому, що це неможливо.
 • Постарайтеся ігнорувати цю людину і заблокуйте його номер телефону.
 • Не смійтеся над його жартами. Ви можете сміятися натягнуто, щоб ваш «друг» бачив, що вам насправді не смішно.

Попередження

 • Якщо ви почнете спілкуватися з іншими людьми, ваш колишній друг теж може це зробити або навіть спробувати «вкрасти» вас у нових друзів.
 • У вас можуть бути проблеми! Люди можуть подумати, що ви злий, але це трапляється не часто.
 • Ви повинні розуміти, що ви будете почувати себе ніяково при кожній зустрічі зі старим другом. Постарайтеся поводитися якомога природніше.
 • Якщо у людей створиться хибна думка про вас, постарайтеся показати їм, ким ви є насправді.
 • Якщо ви позбавитеся від одного, можливо, ви його вже не повернете. Робіть це, тільки якщо ви повністю впевнені, що більше ніколи не захочете з ним поговорити.