Як викупити рівну частину будинку при розлученні

При розлученні, будинок - найчастіший актив, який ділить пара. Іноді, коли у них багато іншого майна, суд присуджує будинок одній людині, решта рівне майно іншій. Тим не менш, у багатьох випадках, суд ділить вартість будинку навпіл, 50 на 50. Часто пара продає будинок, і ділити отримані гроші навпіл. Але якщо ви збираєтеся продовжувати жити у своєму будинку, ви можете викупити частку свого чоловіка. Ви можете зробити це за допомогою декількох способів.

Кроки

 1. 1

  Поговоріть з адвокатом, який розглядає справи про розлучення, якщо ви ще не радилися з ним. Адвокат порадить вам, як краще впоратися з усіма аспектами розлучення, включаючи розділ майна.

 2. 2

  Покличте оцінювача, щоб він оцінив ваш будинок для поточного ринку. Ваш кредитор або місцевий агент з нерухомості може допомогти вам. Вартість будинку розраховується як ринкова вартість, мінус відсотки на іпотечний кредит, мінус прогнозовані витрати.

 3. 3

  Обговоріть зі своїм чоловіком фінансові питання, якщо ви розмовляєте.  • Ви можете узгодити погашення боргу дружину дуже швидко, або погодитися на оплату аліментів, замість оплати за будинок. Якщо ви все владнали, і обидві сторони підписали документи, тоді нехай адвокат складає документи.
  • Деякі екс-подружжя вирішує, що обидва будуть продовжувати утримувати будинок до обумовленого часу. Обидва продовжують оплачувати іпотеку, податки та інші витрати навпіл, але тільки один з них продовжує жити в будинку. Така узгодженість поширена в сім`ях, де є підлітки. Ви можете встановити дату прямо після того, коли наймолодша дитина закінчить школу, і продати будинок або викупити його у дружини.

 4. 4

  Зверніться до іпотечного кредитора, щоб обговорити ваші права, якщо ви викуповує частку чоловіка. Кредитор зажадає докази про ваш доході, щоб підтримати спосіб фінансування, який ви обрали.


  • Додатково фінансуйте свою іпотеку, щоб у вас було достатньо грошей погасити половину вашого чоловіка. Це збільшить баланс вашої іпотеки за допомогою суми, яку ви заплатите вашому чоловікові, і приберете ім`я чоловіка з новою іпотеки.
  • Оформіть друге іпотеку або кредит на будинок замість того, щоб фінансувати додатково, так ви заощадите на витратах. Ви візьмете новий кредит на своє ім`я. Поговоріть з кредитором про вимоги з видалення імені вашого чоловіка з початкового іпотечного кредиту.
  • Запитайте вашого кредитора про терміни і умови кредиту для обох варіантів фінансування, потім порівняйте короткострокові і довгострокові витрати і вирішіть, який спосіб вам більше підходить.

Поради

 • Зробіть так, щоб ваш адвокат, посилаючись на Акт відмови від права, прибрав ім`я вашого чоловіка з назви будинку після того, як ви викупите його. Це буде гарантією того, що коли вас не стане, будинок перейде вашим спадкоємцям, а не колишньому чоловікові.

Попередження

 • Спільне володіння будинком з екс-чоловіком може бути важким випробування для багатьох пар. Так як ви і ваш колишній чоловік маєте власне особисте життя, загальні фінанси - ціла проблема. Тому, експерти радять, щоб ви погоджувалися на спільне володіння тільки тоді, коли дата розірвання договору встановлена раніше, ніж 3 роки після розлучення.
 • Якщо у вас є судове рішення на майно, яке зобов`язує вас платити вашому чоловікові, зверніть увагу на терміни оплати і на процентні ставки в разі прострочених платежів. Щоб уникнути штрафу, ви повинні встановити терміни оплати до закінчення терміну.