Як визначити, що він фліртує

Прочитати, що у хлопця на умі, може бути складно, особливо у того, який подобається вам і якому подобаєтеся ви. Звичайно, ви не зможете дізнатися все по мові тіла, діям і словам, але вам відкриється багато чого. Звертайте увагу на те, як він веде себе у вашій компанії і вам буде простіше зрозуміти його поведінку.
Метод 1 з 3: Читайте мову його тіла

 1. 1

  Слідкуйте за тим, ініціює він дотик. У той час, як дотик не обов`язково означає, що він фліртує, є певні дотики, які збільшують таку ймовірність. Звертайте увагу на більш напружені, що не такі "дружні" дотику.
  • Дружнє поплескування по спині означає, що йому приємно і комфортно з вами, але це не обов`язково буде фліртом. Точно так само, жест вітання, при якому люди плескають одне одного долонями або вдаряються кулаком об кулак - це, швидше, дружні знаки, ніж флірт.
  • Трохи тривале дотик до руки або обійми, яке триває трохи довше, ніж дружнє, - це, швидше за все, ознаки небайдужості або флірту.

 2. 2

  Звертайте увагу на зоровий контакт. Зустріч поглядами - це один з найсерйозніших моментів флірту. Він створює зв`язок між двома людьми і означає, що хлопець не може відірвати від вас очей. Зоровий контакт, який триває довше обичнго - це особливо хороший знак.
  • Він захоче дивитися на вас, особливо, якщо поддразнивает (це ще один хороший ознака флірту), таким чином, він дивиться на вашу реакцію або просто насолоджується вашим зовнішнім виглядом.
  • Якщо він вам посміхається, це навіть краще-флірт повинен бути веселим, посмішки двох людей означають спілкування і взаємний інтерес.

 3. 3

  Подивіться, як він сидить або стоїть. Люди підсвідомо відображають дії того, хто їм подобається. Коли ви з ним, подивіться, чи відображає він ваші дії, наприклад, відпиває кави через кілька миттєвостей після вас та інше.
  • Звертайте увагу на такі моменти: наприклад, сидить він до вас обличчям? Намагається він бути в полі вашого зору, щоб бачити вас? Нахиляється він до вас, коли ви сидите?
  • Якщо він відвертається або дивиться в іншу сторону, відвертається посеред розмови, схрещує руки або ноги і відхиляється назад, швидше за все, він не фліртує з вами.

 4. 4

  Зверніть увагу, піднімає він брови при бесіді з вами. Чоловіки схильні трохи піднімати брови при спілкуванні з сподобалася їм дівчиною. Спостерігайте за його бровами, коли ви поруч і коли він з іншими людьми, щоб вловити різницю.

Метод 2 з 3: Звертайте увагу на те, що він говорить

 1. 1

  Звертайте увагу, чи просить він у вас ради. Хлопець, якому ви подобаєтеся, хоче встановити з вами зв`язок. Це означає, що він буде позичати у вас книги, питати поради щодо музики і кіно. Він може перетворити це навіть у невеликій словесний флірт, піддражнюючи ваш смак.
  • Це показує, що йому важлива ваша думка і він хоче підтримувати з вами зв`язок на більш глибокому рівні. Також це може означати, що у вас чудовий смак!

 2. 2

  Зауважте, поддразнивает він вас. Невелике поддразніваніе може бути значною частиною флірту, тому чоловік, дражливий вас, швидше за все, фліртує з вами. Наприклад, він жартує над тим, що ви робите чи відпускає жарти про вашу моторошної орієнтації в просторі, наприклад.
  • Ще він може жартувати над вами частіше, ніж зазвичай, бо хоче привернути вашу увагу, змусивши вас сміятися. Це може бути що завгодно - від словесних каламбурів до подсмеіванія над собою (наприклад, над своєю поганою орієнтацією в просторі).
  • Переконайтеся, що він не говорить образливих або образливих слів. Подшучіваніе не повинно залишати у вас неприємного осаду. Може, це і спроби флірту, але вони погано виходять. Будьте до нього прихильні.

 3. 3

  Відзначте, чи робить він вам компліменти. Хлопець, якому ви подобаєтеся і який хоче з вами пофліртувати, надаватиме вам знаки уваги. Компліменти також можуть бути частиною флірту, особливо в поєднанні з подшучіваніе.
  • Хлопець може робити компліменти вашої зовнішності, посмішці, одязі і так далі.
  • Компліменти можуть ставитися не тільки до вашого зовнішнього вигляду. Наприклад, він буде хвалити ваше вміння красиво писати, розповідати історії, ваші знанням математики, здатності грати у відеоігри та інше.

 4. 4

  Зверніть увагу, задає він обірвані питання. Це такі питання, які стимулюють ваш подальша розповідь, а також питання, спрямовані на спробу дізнатися, чи можна з вами зустрічатися або фліртувати. Звертайте увагу, чи включає він таке в вашу бесіду.


  • Кілька прикладів таких питань: "Що ж, ти самотня, тому що ..." або "На цих вихідних ти збираєшся ..."
  • Такі питання виражають його зацікавленість вашим статусом в плані відносин і тим, чи може він зустрічатися з вами, але відбувається таке у вигляді флірту.

Метод 3 з 3: Помічайте його дії

 1. 1

  Звертайте увагу на те, чи знаходиться він з вами поруч. Хлопець, якому ви подобаєтеся і який хоче фліртувати з вами, повинен бути десь поруч. І крапка. Він не повинен бути зайнятий постійно, він знайде для вас час. Навіть якщо він демонструє свій інтерес, ігноруючи вас, він буде намагатися ігнорувати вас особисто.
  • Запам`ятайте, складно фліртувати, не будучи в полі зору. Якщо його ніколи немає поруч, швидше за все, він не фліртує з вами.
  • Навіть якщо він фізично не поруч, він позначить свою присутність, надсилаючи повідомлення, телефонуючи вам і приходячи туди, куди збираєтеся і ви.

 2. 2

  Спостерігайте за тим, намагається він здивувати вас. Хлопець, якому ви подобаєтеся і який хоче фліртувати з вами, буде намагатися вас здивувати. Коли він робить або говорити щось «класне», він буде намагатися переконатися, що ви бачите це і усвідомлюєте, наскільки він крутий.
  • Подивіться, намагається він перевершити своїх друзів у вашій присутності. Він спробує робити щось подібне в контексті чогось класного, буде намагатися танцювати краще за них на танцполі (щоб показати вам, який він хороший танцюрист), зробить новий віраж на велосипеді краще за всіх.

 3. 3

  Зверніть увагу, сміється він над тим, що ви говорите. Хлопець, якому ви подобаєтеся, буде сміятися над вашими кумедними коментарями (навіть якщо вони не настільки смішні, і особливо, якщо вони не настільки смішні). Ваші подшучіванія з крапелькою флірту змусять його сміятися, якщо ви подобаєтеся йому.
  • Тільки запам`ятайте, недоброзичливий сміх - це поганий знак. Він може кепкувати з вами, коли ви ведете себе нерозумно, але якщо його сміх доставляє вам неприємні відчуття, біжіть геть від такого хлопця. Не варто фліртувати і взагалі мати якісь справи з такою людиною.

 4. 4

  Зауважте, замислюється він про вас. Знову ж, зацікавлений у вас хлопець - це хлопець, який приділяє увагу. Якщо він веде себе з вами по-доброму, робить приємні речі, допомагає вам, то ймовірність того, що ви йому подобаєтеся, досить велика (особливо в залежності від характеру вчинків).
  • Наприклад, якщо він дарує вам квіти або якусь дрібничку, бо думав про вас (нехай це буде навіть дрібниця), це дуже хороший знак.
  • Він може також принести вам суп, якщо ви хворієте. Це показує, що він думає про вас і хоче вам допомогти, особливо, якщо йому не по дорозі.

 5. 5

  Спостерігайте за тим, як він до вас ставиться. Це важливо. Хлопець, у якого флірт - це спосіб життя, може фліртувати з вами, але так він може надходити з ким завгодно. Хлопець, який фліртує з вами, тому що ви йому подобаєтеся, буде вести себе з вами по-іншому, не так, як з іншими людьми, особливо, з друзями.
  • Наприклад, навіть якщо він торкається до вас подовгу або дарує квіти, якщо він робить так з будь-якою дівчиною, це може бути флірт, але абсолютно повсякденний. Він не відноситься до вас, як до особливої дівчині.

 6. 6

  Подивіться, намагається він захистити вас. Нічого не говорить красномовніше про хлопця, як те, що він встає на вашу сторону. Якщо у вас відбувається суперечка з кимось або хтось ображає вас, подивіться, намагається чи хлопець захистити вас.
  • Якщо хтось зачіпає ваші почуття, заступається він за вас? Навіть якщо він і жартував над вами раніше? Це хороший знак не тільки того, що він зацікавлений в вас, але це вже виходить за рамки простого флірту.

Поради

 • Довіряйте своїм відчуттям. Якщо ви думаєте, що він може фліртувати з вами, запитаєте його, чи зацікавлений він або розкажіть йому про свій інтерес.

Попередження

 • Хлопців і дівчат з дитинства вчать, що, якщо хлопцю подобається дівчина, він буде робити щось типу смикання її за кіски. Насправді, це не дуже хороший спосіб поводження з ким-небудь. Невелике жартування - це нормально, але якщо він веде себе неналежним чином, фліртуючи і таким чином виявляючи свій інтерес, навряд чи ви хочете бути з такою людиною.