Як вирішувати сімейні проблеми

Відносини - це таке слово, яке об`єднує нас з іншими людьми. Ми всі пов`язані один з одним, але різними відносинами. Коли ми народжуємося, то ми в першу чергу зв`язуємося зі своєю сім`єю, і ці відносини називаються сімейними. На жаль, у сучасному світі відносини між батьками і дітьми або чоловіком і дружиною не є зразковими. Численні дослідження говорять про те, що більшість людей незадоволені тим, що відбувається в їхніх родинах.

Кроки

 1. 1

  Будьте мудрими. Вислухайте спочатку, що говорять старші, потім висловіть свою думку - це дозволить вам уникнути непорозумінь. Запорукою успіху будь-яких відносин є рівність.

 2. 2

  Наберіться терпіння. Якщо у вас з батьками виник конфлікт, у жодному разі не переходьте на гучні тони, навпаки, заспокойтеся, і вам буде простіше обговорити ситуацію.

 3. 3

  Чітко поясніть, що ви хочете. Якщо ви дитина, і якщо вам не подобається те, що відбувається у вашій родині, поговоріть про це з батьками. Сядьте і всі разом обговоріть проблему. Батьки повинні дізнатися, що ви відчуваєте. Це їм допоможе оцінити їхні вчинки і зрозуміти, що ще має бути зроблено.

 4. 4

  Поділіться своїми очікуваннями. Якщо ви батько, і вам не подобається, як поводиться ваша дитина, не кричіть і не лайте його. Поясніть все спокійно. Покажіть дитині, що ви його любите, сблізьтесь з ним, і тоді ви зможете все обговорити.

 5. 5

  Проводьте час один з одним. Плануйте сімейні свята і прогулянки.
 6. 6

  Будьте відповідальними. Приділяйте час своїй родині, живіть заради них.

 7. 7

  Подружитеся зі своїми дітьми. Діти не повинні боятися ділитися зі своїми батьками тим, що відбувається в їхньому житті, тому батьки повинні підтримувати добрі стосунки зі своїми дітьми.

 8. 8

  Будьте відкритими один для одного. Проблеми між чоловіком і дружиною повинні залишатися їх проблемами, про їх існування не повинні знати інші. Чоловік повинен розуміти почуття своєї дружини, дружина повинна розуміти почуття свого чоловіка.

 9. 9

  Вирішуйте проблеми, а не лайтеся через них. Проблеми є в будь-яких сім`ях, і вони не повинні ослаблювати відносини, навпаки, пройшовши через певні випробування, люди повинні ставати сильнішими, а відношенні між ними повинні міцніти.

 10. 10

  Чи не посилюйте проблеми. Проблеми є у всіх сім`ях, але все залежить від того, як люди з ними справляються. 11. 11

  Підтримуйте стосунки один з одним. Відносини будуть міцними тільки в тому випадку, якщо ви будете проводити час один з одним.

 12. 12

  Спробуйте відчути те, що відчуває ваша дитина. Хороші батьки розуміють своїх дітей і намагаються підтримувати з ними стосунки. Хороші батьки направляють своїх дітей, вони їм пояснюють, що таке добре і що таке погано, але ні в якому разі не намагаються нав`язати дітям свою думку.

 13. 13

  Чи не турбуйтеся своїх батьків. Хороші діти завжди думають про щастя своїх батьків, намагаються їх розуміти.

 14. 14

  Розумійте один одного. Основою будь-яких відносин є розуміння.

Поради

 • Постарайтеся завжди посміхатися і бути в гарному настрої.
 • Частіше проводите час зі своєю сім`єю.
 • Не вступайте в конфлікт, якщо у вас поганий настрій - це може тільки погіршити ситуацію.
 • Намагайтеся розуміти почуття інших людей.
 • Нікому не нав`язуйте свою думку.