Як взяти визнання вашого друга

Ваш друг тільки що зізнався вам, що він або вона - гей. Ви дуже дбаєте про вашій подрузі, і ви бажаєте їй кращого. Як краще обговорити делікатні питання і вивчити всі альтернативи, не руйнуючи вашу дружбу? Це крихку рівновагу, але це керівництво може вам допомогти.


Примітка: Даний посібник стосується вашого друга - жінки.

Кроки

 1. 1

  Проаналізуйте свої почуття. Якщо у вас немає негативних почуттів щодо визнання вашої подруги, припиніть читання цієї статті. Якщо ваша перша реакція - це протилежні почуття до цієї нової інформації, зробіть крок назад. Вона - ваш друг, і вона не ізменілась- змінилося тільки ваше сприйняття. Вона заслуговує, принаймні, того, щоб трохи подумати про неї. Якщо ви знаєте трохи про гомосексуальність, вивчіть інформацію про це. Ви можете задати вашій подрузі питання, якщо вам цікаво і ви ввічливі. Якщо ваше неприйняття гомосексуалізму засноване на вашій релігії, поверніться до своїх релігійних навчань і переглянете їх щодо ситуації з вашою подругою. Ваша подруга, безсумнівно, думала про це протягом довгого часу, так що ви повинні спробувати зрозуміти її, перш ніж робити висновки.

 2. 2

  Реагуйте спокійно і шанобливо. Припустимо, ви не згодні з тим, що ви сприймаєте, як способу життя геїв. ("Сприймаєте", тому що більшість геїв не вважаю це вибором способу життя, насправді, вони не вважають це вибором взагалі) - починати волати і змусити її захищатися навряд чи буде продуктивно. Замість цього дайте відповідь на її визнання просто і чесно, без ворожості - наприклад: "Добре, я не сперечаюся, тобі можуть подобатися інші жінки, але ти повинна знати, що я можу не прийняти такий спосіб життя. Чи можемо ми обговорити причини моїх проблем? "

 3. 3

  Висловлюйте свої почуття прямо, але не вороже. Займаючи ворожу, зарозумілу позицію, ви не переконаєте її переглянути її орієнтацію, навіть якщо таке переконання може бути, можливо (і багато хто не вірить, що це можливо). Попередження, що вона буде "напевно горіти в пеклі" навряд чи допоможе довести вашу правоту. Вона, ймовірно, боролася з тим, як вам сказати, знаючи, що ви буде проти і боялася вашої реакції. Якщо ви просто висловіть своє чесне думку і рада, воно буде сприйнято правильно - наприклад, ви могли б сказати: "природно, у мене є релігійні заперечення проти цього" способу життя ". Ти розглядала всі ці питання?" Принаймні, за допомогою таких прямих запитань можна досягти ясності, навіть якщо вона не приймає ваш рада. .
 4. 4

  Поважайте один одного. Вона, ймовірно, боролася довго і наполегливо до того, як вона усвідомила свою сексуальність, але якщо ви дійсно вірите, що вона повинна почути ваші заперечення, просто знайте, що вона, напевно, чула все це раніше. До моменту визнання вам у вас було певне уявлення про неї, ви вважали її яскравою, смішний, і всі разом. Пам`ятайте, що вона як і раніше та ж сама людина, яким вона завжди була, і все той же друг - випробовуйте повагу до того, що вона, ймовірно, обговорювала, боролася, і аналізувала своє життя у світлі заперечень, які можуть виходити від вас , і якщо вона вирішить, що вона не хоче чути це (знову ж таки, швидше за все), поважайте її бажання і тримайте свою думку при собі. Нагадайте їй, що вашу точку зору слід поважати, і - так як ви поважаєте її, ваша подруга повинна з повагою ставитися до вашої думки, а не сміятися, чи не висміювати ваше уявлення про її одкровенні.

 5. 5

  Вирішіть, чи будете ви продовжувати дружбу в приватному порядку, і повідомте. Цілком можливо, що вам і вашому другу доведеться зійтися в думках, і ви не будете суперечити один одному. Можливо, ви захочете відчайдушно переконати її, що це "неправильний" спосіб життя, майте на увазі - ведеться багато суперечок з цього приводу, навіть серед богословів та інших релігійних осіб. Ви повинні вирішити, чи можна прийняти її оріентацію- якщо ви відчуваєте, що ви не зможете відмовитися від звернення її в свою віру, то краще просто повідомити їй, що вам неприйнятний її "спосіб життя" і ви не зможете більше бути її другом.

 6. 6

  Чи не бийтеся об глуху стіну. Припустимо, що ви хочете залишитися друзями, незважаючи на ваші вмовляння поміняти спосіб життя. Якщо вона вислухала вас, дозволивши висловити вам ваша думка з приводу її «гомосексуального способу життя" і відкинула ваші поради вчинити подібним чином, відпустіть її. Ви зробили все, що могли, висловивши свою думку, надали аргументи і пояснили причини своєї незгоди. Їй самій доведеться нести відповідальність за своє життя, зрештою - чи ж не вам - і, отже, ви повинні будете поважати її і її вибір. Не тисніть на неї або з вашою дружбою буде покінчено. 7. 7

  Порвіте дружбу, якщо потрібно. Пам`ятайте, що це життя вашого друга, а не ваша. Якщо ви висловили свої переконання, почуття, аргументи і заперечення і це ні до чого не привело, і ви виявите, що незважаючи на всі зусилля, виникли серйозні проблеми з присутністю людини нетрадиційної орієнтації у вашому житті, то врешті-решт залишається розірвати дружбу. Навряд чи ви зміните її - в той час як ви вірите, що їй здається, що у неї немає іншого вибору, реальність така, що вибір за нею, це стосується її, а не вас. Ультиматум не приведе ні до чого хорошого, таким чином, намагаючись сказати щось на кшталт: "Дивись, це наш останній шанс. Якщо ти не можеш змінитися, ми не можемо бути друзями" не подіє. Немає сенсу сперечатися, боротися, тиснути або намагатися змінити її думку. Якщо ви не можете зупинити себе робити це, то припиніть тортури - просто залиште її в спокої. Скажіть: «Я глибоко переживаю за тебе, але в мене є чітка позиція з цього питання. Якщо немає ніякого способу відвести тебе від цього способу життя, то я повинен піти. Я буду добре думати про тебе (або молитися, все, що ви хочете) і сподіваюся на краще для тебе ».

 8. 8

  Пам`ятайте, що ваша подруга як і раніше та ж подруга, якою і була колись, до свого визнання. Є багато, багато геїв, лесбіянок, бісексуалів і натуралів по всьому світу, які повинні впоратися з власною невизначеністю, самостійно примиритися зі своєю сексуальністю і пережити процес визнання. Постарайтеся не думати про свої сексуальні переваги, як про найголовніше у ваших стосунках, а просто любите її за щось інше, як і було раніше.


Поради

 • Майте на увазі, що більшість геїв вважають, що існує генетичний компонент сексуальної орієнтації, в той час як деякі вважають, що сексуальна орієнтація формується у більшості людей в ранньому підлітковому віці. Ми можемо вибирати, підкорятися чи нашим почуттям - але більшість лесбіянок, транссексуалів, геїв і бісексуалів не вважають, що їх сексуальність - просто їх вибір. Деякі психологи не вважають сексуальну орієнтацію свідомим вибором, який може бути добровільно ізменен- людина може вибирати тільки, висловлювати чи ні свою сексуальну орієнтацію добровільно. Беручи все це до уваги, виявляється дуже сумнівним, що орієнтація коли-небудь може змінитися тільки тому, що друг сказав вам зробити це, так що не приймайте близько до серця, якщо ваша підтримка не подіяла і не привела до присяги безшлюбності або ваш друг не вирішив спробувати вести звичайне життя.
 • Ставитеся до вашого одного з повагою і звертайтеся з ним, як з дорослим. Таким чином, ви досягнете успіхів у спілкуванні з нею.
 • Для досягнення найкращих результатів говорите прямо і не критикуйте.

Попередження

 • Більшість геїв витратять довгий час, обмірковуючи, як краще відкритися вам і своїм рідним, іноді страждаючи над рішенням, як зробити це. Причиною агонії є розуміння того, що деякі друзі та / або родичі не приймуть їх причини, і припинять контакт або негативно відреагують на неї в майбутньому. Якщо вся біль і страх, однак, не зупинили її від розкриття її орієнтації, дуже сумнівно, що ваша реакція і ваш дискомфорт або ваші вмовляння не діяти подібним чином будуть мати ефект. Будьте готові до того, що ваша подруга, дуже ймовірно, вже все це чула і обдумала все, що ви можете їй заперечити, і це нічого для неї не змінить. Це може бути дуже неприємно для вас, і, можливо, вам доведеться приймати інші рішення.