Як шанувати батьків

Легко сприймати своїх батьків як належне. Ми забуваємо про те, чим вони жертвували заради нас, про те, скільки зусиль потрібно, щоб виростити щасливих, здорових дітей. Повага є основою любові, а один з кращих способів показати батькам свою любов - це ставитися до них з повагою. Невеликі звички, які ви можете включити в свій розпорядок дня, любляче і позитивне ставлення змусять їх відчути себе коханими і шановними, і пишатися тим, що ви їх дитина.
Частина 1 з 2: Молоді дорослі

 1. 1

  Знайте і цінуєте все те, що батьки роблять для вас день у день, місяць за місяцем, рік за роком. Зверніть увагу на те, скільки часу вони присвятили вам, скільки радості вони висловлюють, коли проводять час з вами. Уявіть себе на їхньому місці. Якби ви були вашою мамою або вашим батьком, якого відношення ви б хотіли від своїх дітей? Яке б було мати стільки обов`язків у сім`ї і по дому? Які рішення ви б брали, якщо були б на місці своїх батьків? Подякуйте їм за все те важливе, що вони роблять для вас, наприклад, коли не сплять всю ніч, доглядаючи за вами, коли ви хворієте, і за всі ті дрібниці, наприклад, коли приносять вам чашку гарячого чаю або допомагають вибирати плаття для особливого заходу .

 2. 2

  Визнайте і поважайте той факт, що у них набагато більше життєвого досвіду, ніж у вас, і вони можуть поділитися з вами багатьма знаннями про цей світ. Хоча батьки іноді можуть здатися надмірно суворими або жахливо старомодними, ви все одно повинні поважати їх так само, як інших старших людей, і ви повинні поважати той факт, що поради, які вони вам дають, відображають мудрість, яка передавалася їм від їхніх батьків та старших членів сім`ї. Такий тип суворого керівництва - це невід`ємна частина їх навчань, і вони просто хочуть бути впевненими, що ви зможете рости і бути хорошим, порядним, продуктивним і поважних дорослою людиною.

 3. 3

  Звичайно ж, іноді батьки можуть здаватися вам зовсім неосвіченими. Ви можете відчути, ніби вони не можуть допомогти вам впоратися з тим, через що ви в даний час проходите. Але, повірте мені, вони багато розуміють, наприклад, тиск з боку однолітків, проблеми в дружбі, і багато інших речей, з якими стикаються діти вашого віку, просто тому, що вони теж колись були таким же дитиною, як і ви. Але НІКОЛИ Не бійтеся обговорювати свої проблеми з батьками. Варто розповісти їм про свої проблеми, якщо вони у вас є, адже вони не допоможуть вам з тим, про що не знають. Це їхня робота як батьків - допомагати вам справлятися з життєвими перешкодами.

 4. 4

  Пам`ятайте, що ваші батьки люблять вас більше всього на світі і покладають на вас великі надії, тому що вони вірять в вас і хочуть, щоб ви досягли якомога більшої, стаючи дорослою людиною. Часто, коли вони просять вас зробити те, що здається дурним або зовсім несправедливим, то тільки тому, що хочуть для вас кращого і хочуть навчити вас дуже цінного і важливого уроку, що іноді життя буває несправедливою.

 5. 5

  Коли час від часу вам здається, що батьки вас не слухають або не сприймають всерйоз, задумайтеся на хвилинку над тим, що ви хочете їм сказати, і спокійно обговоріть з ними свої проблеми і обов`язково вислухайте їх погляд на ситуацію. Уникайте сварок, навіть коли батьки здаються вам несправедливими. Пам`ятайте, що, крім усього, саме ваші батьки повинні прийняти для вас остаточне рішення, і що негоже вам намагатися залишити останнє слово за собою. Зрілим з вашої сторони було б спокійне і шанобливе ставлення в кінці розмови. Прийміть те, що, оскільки це ваші батьки, ваш шлях повинен відповідати їх волі. З часом це допоможе вам завоювати їхню довіру, це покаже їм, що ви на шляху до становлення компетентним, всебічно розвиненим індивідуумом, який скоро буде в змозі приймати свої власні правильні рішення і нести відповідальність за свої дії.

 6. 6

  Щодня докладайте зусиль, щоб не скаржитися на те, що ви повинні підкорятися посібникам ваших батьків. Вони багатьом пожертвували заради вас, так що нагородите їх зусилля вдячністю, слухняністю і позитивним шанобливим ставленням. Пам`ятайте, що те, чому вони вас вчать, буде дуже цінно для вас, коли ви подорослішаєте, і у вас з`являться свої діти. Ви зможете донести до своїх власних дітей сімейні цінності, яким вас вчили будинку. Хотіли б ви, щоб ваші діти поводилися з вами так, як ви зараз ведете себе вдома? Не забувайте вибачитися, коли посварилися з батьками, - пам`ятайте, що у них теж є почуття.

 7. 7

  Допомагайте і беріть на себе обов`язки по дому, роблячи додаткову домашню роботу, коли можете, просто щоб показати, що ви готові виконувати свою частину зобов`язань в повсякденному сімейному житті. Якщо у вас є молодші брати чи сестри, допоможіть їм з домашнім завданням і обов`язками по будинку, будьте прикладом гарної поведінки і постарайтеся заохотити їх слухати вас так, як ви слухаєте своїх батьків. Це допоможе вам побудувати сильні і люблячі сімейні відносини для всієї родини.

 8. 8

  Пам`ятайте, що нова одяг, іграшки, мобільні телефони та кишенькові гроші це завжди добре, але будьте в курсі доходів ваших батьків і того, скільки вони можуть витратити на речі для вашого задоволення. Якщо це можливо, допомагайте їм. Самостійно заробляйте гроші і відкладайте їх, щоб допомагати оплачувати частину витрат на ваш одяг і розваги.

 9. 9

  Пам`ятайте, одна з найважливіших речей, які ви можете зробити для своїх батьків, це бути люблячою людиною. Батькам за своєю природою необхідно знати і відчувати, що їхні діти дуже їх люблять. Будьте ласкаві, обіймайте і цілуйте їх так само часто, як вони обіймають і цілують вас, і робіть це так часто, як хочете. Для цього не обов`язково чекати особливого випадку. Любов нічого не коштує, і ви можете і повинні вільно дарувати її. Це те, чого чекають і хочуть всі батьки від своїх улюблених дітей, і, я гарантую, тепле почуття, яке з`являється у вашому серці від таких дій, триває все життя.

 10. 10

  І останнє по рахунку, але не за важливістю ... Кожен день користуйтеся можливістю сказати своїм батькам, що ви їх любите.

Частина 2 з 2: Дорослі діти

 1. 1

  Регулярно розмовляйте з ними. Ваші батьки можуть бути кращими друзями, які у вас коли-небудь були. У них багатий життєвий досвід, і роки їх історій це безцінний скарб.

 2. 2

  Часто їх відвідуйте. Навіть якщо ви не живете поруч з ними. Ви будете вдячні за той час, який провели з ними, коли вони підуть, і будете шкодувати про втрачену можливість, якщо не будете навідувати їх. 3. 3

  Включайте батьків у свої сімейні заходи. Запрошуйте їх в кіно, на сімейні обіди і сімейний відпочинок.

 4. 4

  Допомагайте їм зберігати активний спосіб життя. Якщо ваші батьки вже літні і їм важко їздити за кермом або далеко пересуватися, беріть їх на зустрічі з друзями, на шопінг, в ресторан або на прогулянки.

 5. 5

  Організуйте візити з їх онуками. Якщо у вас є діти, нехай вони якомога частіше відвідують ваших батьків. Люблячі відносини між бабусями і дідусями і їх внуками це одна з радощів життя (не кажучи вже про безкоштовне нагляді за дитиною!).

 6. 6

  Будьте люблячим. Прямо таким же, як у дитинстві!
  • Будьте ласкавим, обіймайте і цілуйте своїх батьків (вони люблять це!).
  • Вибачайтеся, якщо посварилися з ними. Пам`ятайте, що у них теж є почуття.
  • Подякуйте їм за те, що вони допомогли вам стати такою чудовою людиною, яким ви стали.
  • Тепер, коли ви заробляєте гроші, балуйте їх так, як вони балували вас. Приносьте батькам невеликі подарунки, як квіти, шоколад, або книги, які, на ваш погляд, можуть їм сподобатися. Даруйте їм великі подарунки на дні народження і важливі свята.
  • Кожен день користуйтеся можливістю сказати своїм батькам, що любите їх.

Поради

 • Дуже легко бути різким зі своїми батьками, коли ви схильні до стресу. Негайне вибачення пом`якшить образу і дасть їм знати, що ви не хотіли їх образити.
 • Життя стає зайнятою, але обійми не займають багато часу, так само як і фраза "Я люблю тебе".
 • Ювілей це чудова можливість побалувати своїх батьків чимось особливим, наприклад, вихідними за містом або вечерею в п`ятизірковому ресторані.