Як отримати легкий і швидкий розлучення

Як швидко пара може отримати розлучення, в першу чергу залежить від періоду очікування його або її штату або кількості часу, який потрібен штату, щоб людина подала заяву на розлучення і чекав, поки суд схвалить розлучення. У деяких штатах немає періоду очікування, в той час як в інших цей період може тривати до 2 років. Щоб визначити, який період очікування у вашому штаті, перевірте колонку «ефективний час очікування для розлучення без провини» для вашого штату в чаті, наданими американцям для реформи розлучень. Кількість часу для розлучення парі також залежить від того, наскільки швидко сторони можуть завершити процес розлучення. Щоб отримати швидкий і простий розлучення, ви можете виконати наступні дії.

Кроки

 1. 1

  Досягнете з усіх питань угоди зі своїм чоловіком або дружиною. Для того, щоб отримати швидкий і простий розлучення в будь-якому штаті, вам необхідно бути в злагоді зі своїм чоловіком з усіх питань. Це включає в себе:
  • Розподіл власності. Вам необхідно вирішити, хто отримує ту чи іншу частину рухомого та нерухомого майна, ви, ваш чоловік чи двоє з вас. Це включає в себе, але не обмежується, побутові речі та меблі, банківські та інвестиційні рахунки, транспортні засоби та нерухомість.
  • Борг. Заборгованість повинна бути розділена між вами і чоловіком залежно від здібностей кожного боку заплатити борг, хто накликав борг і скільки майна кожна сторона отримує.
  • Аліменти і подружня підтримка. Якщо один з вас був позбавлений роботи з причини виховання дітей, піклування про члена сім`ї або у зв`язку з інвалідності, аліменти або подружня підтримка можуть бути виправдані. Будьте обережні при узгодженні аліментів та подружнього підтримки, так як пізніше ви можете бути не в змозі змінити цю угоду.
  • Опіка над дітьми і час виховання або відвідування. Якщо у вас є діти, то ви повинні вирішити, з якою стороною (опікуном) вони будуть жити, і як часто і коли друга сторона (Не опікун) буде відвідувати дітей. У більшості штатів є, так звані, Керівні принципи часу виховання, які пояснюють весь час, який батько не опікун може проводити з дітьми або відвідувати їх. Подивіться у вашого судового секретаря копію керівних принципів часу і виховання вашого штату, якщо у вас виникли труднощі в угоді в цьому питанні.  • Допомоги на дитину. У всіх штатах є закони, які припускають, що батько не опікун повинен платити аліменти батькові-опікунові. Щоб визначити, скільки аліментів має бути виплачено у вашій ситуації, подивіться сайт вашого штату на сторінці підтримки дитини або використовуйте калькулятор. Ви можете знайти сайт свого штату, клацнувши по відповідному посиланню на сторінці служби внутрішніх доходів ("IRS") на державній сторінці штату.

 2. 2

  Знайдіть необхідні форми. Багато штатів пропонують державні затверджені форми для безальтернативних або узгоджених розлучень. Але деякі штати не пропонують, так що вам, можливо, доведеться витратити якийсь час, можливо, трохи грошей, щоб отримати необхідні форми. Щоб знайти правильні форми:
  • Зайдіть на сайт свого штату, клацнувши по відповідному посиланню на сторінці служби внутрішніх доходів ("IRS") на державній сторінці штату.
  • Використовуйте свій улюблений пошук, щоб знайти «форми розлучення вашого штату». Наприклад, якби жили в Техасі, ви б шукали «форми розлучення Техасу».
  • Зайдіть в офіс вашого судового секретаря. Знайдіть в інтернеті за допомогою улюбленого пошукача телефон, або зайдіть і запитайте, чи могли б ви отримати копію форми для розлучення.

 3. 3

  Заповніть форми. Дотримуйтесь усіх, що додавалися до форми. Якщо ви не отримали інструкції, намагайтеся коротко відповісти на питання, як можна докладно. Заповнюючи форму, завжди друкуйте або пишіть чорним чорнилом. Якщо вам потрібна допомога, завжди звертайтеся до судового секретарю та / або до місцевої колегії адвокатів, щоб дізнатися, чи пропонує ваша юрисдикція безкоштовну або дешеву допомогу розлучається парам. 4. 4

  Надішліть форми в необхідний суд. Ваші форми повинні бути подані в штаті, в якому проживаєте ви чи друга сторона. Уточніть у судового секретаря, якщо ви не впевнені, який суд у вашому окрузі займається розлученнями. Вам знадобиться більше однієї копії кожної форми, а також реєстраційний збір, тому спочатку зателефонуйте секретарю суду, щоб дізнатися, скільки копій кожного документа ви повинні принести, як буде проходити подача документів і які форми оплати приймаються.

 5. 5

  Відвідайте всі необхідні слухання. Незаперечні або погоджені розлучення, як правило, не вимагають присутності сторін у суді, але в деяких юрисдикціях можуть проводитися короткі слухання. Переконайтеся, що відвідали кожне слухання в розкладі суду і принесли всю необхідну документацію. Всякий раз, коли ви з`являєтеся в суді, вам необхідно:
  • Прийти в строк. Ви повинні знати, скільки точно часу займе дістатися до суду, припаркувати автомобіль, дійти до зали суду, і ще додайте час для пробок і для інших речей, які можуть затримати вас.
  • Одягніться консервативно. Чоловіки повинні надіти костюм і краватку, а дами відірватися від своєї улюбленої спідниці або плаття і надіти закриту блузку і піджак. Також не слід носити занадто багато прикрас.
  • Проявіть повагу. Звертайтеся до судді «суддя» або «ваша честь». Не перебивайте людей, коли вони говорять, і вставайте, коли звертаєтеся до судді.

 6. 6

  Закінчите всі необхідні класи, курси та / або тести. У багатьох штатах є батьківські класи і навчальні курси, які повинні закінчити розлучається батьки, перш ніж оформити розлучення. Уточніть у секретаря судді, в суді або в адвоката, чи треба вам закінчити якісь інструктують курси, щоб закінчити розлучення.

 7. 7

  Отримайте і подайте всі залишилися форми. Як тільки ваш період очікування закінчився, ви можете подати Остаточний Наказ або Указ про розірвання (не важливо, як він називається у вашому штаті) разом з іншими документами, які будуть потрібні в суді. Якщо ви не впевнені, що саме треба подавати разом з наказом, подивіться в інструкції, що додаються до форми, або запитайте у секретаря судді.

 8. 8

  Чекайте наказу. Після того, як суд підпише ваш остаточний наказ, суд відправить вам поштою копію наказу або повідомить вас про те, що ваш наказ готовий, і ви можете його забрати. Якщо ви нічого не отримали від суду після двох тижнів, як ви подали останні документи та / або відвідали останнє слухання, зателефонуйте до суду, щоб дізнатися.


Попередження

 • Онлайн сервіси, що пропонують швидкий, дешевий розлучення без слухань, не можуть бути достовірними джерелами інформації або послуг.
 • Ви повинні проконсультуватися з адвокатом перш, ніж щось робити, так як це може вплинути на ваші законні права і обов`язки.