Як дізнатися, що ви подобаєтеся хлопцю

Навчитися розуміти, коли ви подобаєтеся чоловікові - це не вища математика. Є багато простих способів визначити, подобаєтеся ви йому чи ні, - від вивчення мови його тіла до спостережень за його поглядами. Якщо ви хочете дізнатися, нарвіться ви чоловікові, див. Крок 1 і вчіться читати знаки.
Частина 1 з 3: Спостереження за тим, що він робить

 1. 1

  Зверніть увагу, чи робить він вам ласку. Він приносить вам каву? Підвозить додому? Якщо тільки він не надзвичайно ввічлива людина, є ймовірність, що він проробляє це не тільки через доброти душевної. Напевно, ви йому подобаєтеся, і йому потрібно щось більше, ніж просто "дякую" за все те, що він робить для вас.

 2. 2

  Подивіться, чи не шукає він причину, щоб перебувати біля вас. Він запитує вас, чи потрібна вам допомогу у всьому - від ремонту будинку до відкидання снігу у вас у дворі? Він готує для вас, тому що у вас був важкий день? Якщо він завжди поруч і шукає спосіб бути ближче до вас, то, швидше за все, ви йому подобаєтеся.

 3. 3

  Зверніть увагу, робить він щось викликає перед вами. Якщо хлопець цікавиться дівчиною, він спробує її вразити. Він навіть може ризикнути отримати травму, стрибаючи зі скелі у воду або утримуючись на даху машини на ходу або роблячи ще щось, щоб заволодіти вашою увагою і змусити вас переживати за нього. Якщо зазвичай він не схильний жартувати з долею, а біля вас він раптово починає здійснювати ризиковані вчинки, є велика ймовірність, що він робить це тільки щоб вразити вас. Зверніть увагу, може, він намагається зловити ваш погляд після того, як він зробив щось ризиковане - якщо це так, то він і правда намагається викликати у вас відповідну реакцію.

 4. 4

  Подивіться, фліртує він з вами. Хлопець не стане фліртувати з дівчиною, яку не вважає привабливою. Якщо хлопець фліртує з вами, можливо, він намагається визначити, взаємні Чи його почуття. За цим, здавалося б, безневинним фліртом він може намагатися приховати свій страх бути відкинутим, якщо він прямо вас запросить кудись. Зверніть увагу, грайливо він налаштований біля вас, може, він вас поддразнивает або намагається насмішити.
  • Але будьте уважні, може, він з тих хлопців, хто фліртує абсолютно з усіма. Якщо він постійно так спілкується з дівчатами, то це, швидше за все, не означає так багато, як якщо б він говорив так тільки з вами.

 5. 5

  Відзначте для себе, ревнує він вас до інших чоловіків. Ви помічаєте якийсь жаль в ньому, коли ви йдете обідати чи пити каву з кимось із своїх співробітників-чоловіків? Він постійно дивиться, хто знаходиться поруч з вами? Якщо у вас є друг чоловічої статі, чи говорить він про нього з деякою критикою? Його ревнощі можуть і не проявлятися очевидно, але якщо він дійсно відчуває ревнощі до вас, що підтримує відносини з іншим хлопцем, він зверне увагу, що ви проводите час з іншим або він різко відсторониться, якщо ви говорите про плани з кимось.
  • Кожен чоловік по-різному показує свою ревнощі, але якщо ви зрозуміли, що він ревнує, це значний ознака того, що ви здаєтеся йому привабливою.

 6. 6

  Зверніть увагу, дарує він вам маленькі подарунки. Якщо він дарує вам квіти або маленькі милі дрібниці, щоб розсмішити вас або подарувати вам посмішку, це ознака того, що ви йому подобаєтеся. Чому ще він буде витрачати свій час на вибір подарунка, щоб зробити ваш день трохи більше особливим? Він може підносити вам подарунки граючись, щоб показати, що в цьому немає нічого особливого, якщо ви йому відмовите, але він робить це, тому що ви йому подобаєтеся!

 7. 7

  Подивіться, чи веде він себе як джентльмен поруч з вами. Якщо він притримує вам двері, висуває вам стільчик, щоб ви сіли, допомагає одягнути пальто і робить інші благородні знаки на вашу адресу, тоді дійсно є шанс, що він доглядає за вами. Але переконайтеся, чи не веде він себе так само по відношенню до інших жінок.

 8. 8

  Подивіться, чи стежить він за своєю зовнішністю, коли ви поруч. Якщо він причісується, знімає пилинки зі свого одягу, поправляє запонки і ремінь, витирає пляму з взуття чи просто відмінно виглядає, коли він поруч з вами, це може бути знаком його симпатії. Якщо ви підловили його, коли він занадто переживав про свою зовнішність у вашій присутності (дивився у дзеркало, наприклад), це значний ознака того, що ви йому небайдужі.

 9. 9

  Зверніть увагу, чи ходить він у тому ж темпі, що й ви. Справді! Дослідження показали, що коли хлопець йде з дівчиною, яка йому подобається, він прискорює або уповільнює крок, щоб йти з нею в ногу. Коли ті ж хлопці йшли з дівчатами, яких вони сприймали лише як друзів, вони не підбудовувалися. Наступного разу, коли ви йдете зі своїм молодим чоловіком, зверніть увагу на те, як він іде!

Частина 2 з 3: Вчимося зрозуміти мову тіла

 1. 1

  Спробуйте підловити його, коли він дивиться на вас. Якщо хлопець вам симпатизує, то у вас є шанси зловити його погляд, коли він дивиться на вас в приміщенні. Звичайно, не слід занадто наполегливо це робити, а то він подумає, що це ви на нього витріщається (що ви втім і робите). Якщо ви підніміть очі і кілька разів помітите, що він не відводить від вас погляд, швидше за все, ви йому подобаєтеся. І ще більше впевненості в цьому, якщо він швидко відводить погляд або виглядає збентеженим.

 2. 2

  Спробуйте підловити його, утримуючи погляд. Якщо ви зустрілися поглядом, а він продовжує пильно дивитися на вас так, що ви червонієте або злегка стривожились це означає, що ви й справді йому подобаєтеся і він хотів би бути ближче до вас. Звичайно, якщо він скромний, він може ненадовго відвести погляд, але якщо він ще кілька секунд не може відірвати від вас очей, значить, ви йому подобаєтеся. 3. 3

  Подивіться, повертається він усім тілом до вас, коли ви говорите. Якщо чоловік вам симпатизує, він трохи - Чи не трохи - повернеться до вас, коли ви розмовляєте. Це тільки частина основних правил спокушання. Якщо ви йому подобаєтеся, хлопець захоче повернути у вашому напрямку плечі, обличчя, руки і тіло. Якщо він відвертається від вас або ухиляється, то, швидше за все, ви йому не цікаві.

 4. 4

  Зверніть увагу, чи не метушиться він навколо вас. Якщо ви бачите, як він крутить гудзики своєї сорочки, роздивляється нігті, грає з якимось предметом на столі, перекидає ногу на ногу або просто якось видає хвилювання, є велика ймовірність, що він так себе веде тому, що ви йому подобаєтеся . Це всі класичні ознаки нервозності, і якщо ви змушуєте його нервувати, тоді він схильний метушитися більше, адже він схвильований через вашої присутності.

 5. 5

  Якщо він шукає привід зайвий раз доторкнутися до вас. Якщо ви йому подобаєтеся, він зробить все в його силах, щоб триматися ближче до вас. Тобто, він може покласти руку вам на поперек, коли ви заходите в кімнату, вона може злегка поплескати вас по плечу або руці або він може так близько стояти до вас, що ваші ноги будуть стикатися, але він не прибирає їх відразу ж.
  • Він може навіть прибрати впав вам на обличчя локон, якщо хоче зблизитися з вами.

 6. 6

  Якщо його обличчя "відкривається", коли ви говорите з ним. Його губки можуть бути злегка відкриті. Це класична ознака симпатії. Якщо ви йому подобаєтеся, його губи трохи відкриваються, коли ви дивитеся один на одного або говорите. Подивіться, розширені чи його ніздрі, коли ви говорите. Зверніть увагу, підняті чи його брови, коли ви говорите один з одним. Все це ознаки того, що його особу відкривається вам назустріч, тому що він дійсно захоплений вами.

 7. 7

  Подивіться, чи завжди він повернутий до вас обличчям. Якщо ви стоїте, перевірте, повернені чи в вашу сторону його голова, плечі і ноги. Якщо ви подобаєтеся молодій людині, то так він може показувати, що він хоче стати ближче до вас. Якщо він дивиться в сторону, його обличчя повернене кілька в іншу сторону або він відсуває ноги від ваших, може, він не бачить вас в романтичному плані.

Частина 3 з 3: Спостереження за тим, що він говорить

 1. 1

  Якщо він питає про вас. Ви чули, що він питає ваших друзів про вас? Він запитував, чи є у вас хлопець? Якщо так, то він точно відчуває до вас почуття. Звичайно, може бути важко визначити, питав він про вас чи ні, якщо ви самі не розпитати у близьких, а так ви самі покажете свою симпатію. Але якщо ви десь випадково підслухали, що він про вас питав, це безперечно означає, що ви йому подобаєтеся.

 2. 2

  Якщо він постійно в`ється за вами. Він може так сильно зануритися в своє захоплення вами, що врешті-решт буде розповідати вам про свою до любові до серіалу або своїх відносинах з маленькою сестричкою. Таке миле поведінка пояснюється тим, що він настільки закохався в вас, що навіть не може контролювати те, що вилітає в нього з вуст. Він може навіть вибачатися за те, що так багато говорить або сказати: "Не знаю, навіщо я тобі все це кажу", адже він боїться виставити себе дурнем перед вами.

 3. 3

  Подумайте, розкривається він перед вами. Якщо він відчуває до вас симпатію, він може розповідати вам особисті речі про себе, які зазвичай не говорить іншим. Це тому, що він хоче, щоб ви дізналися його і хоче, в свою чергу, дізнатися вас. Якщо ви помічаєте, що він розкриває перед вами душу або говорить щось на кшталт "Я нікому цього раніше не говорив" або "Я вже багато років не піднімав це питання", це може дійсно означати, що ви йому подобаєтеся і він хоче, щоб ви дізналися про нього побільше.

 4. 4

  Зверніть увагу, якщо він говорить з вами низьким голосом. Дослідження показують, що чоловіки говорять низьким голосом з жінками, яких вважають привабливими. Наступного разу, коли ви будете говорити зі своїм хлопцем, зверніть увагу на висоту його голосу. А після порівняйте з його інтонаціями, коли він говорить з друзями або з іншими дівчатами, спробуйте відчути різницю. Якщо ви побачили відмінність, є можливість, що ви йому подобаєтеся!

 5. 5

  Якщо він завжди говорить вам легкі компліменти. Він не може просто підійти і сказати: "Ти така крута. Я так закохався ". Але він може відпустити вам кілька компліментів, щоб показати, що ви йому подобаєтеся. Він може сказати, що у вас дуже особливий колір волосся, що ви красиво смієтеся або що йому подобається, що ви завжди в гарному настрої. Задумайтесь, говорив Чи він вам компліменти останнім часом - може, він намагається вам щось сказати.

 6. 6

  Зверніть увагу, якщо він без причини сміється біля вас. Якщо він відчуває потяг до вас, він буде більше сміятися біля вас, тому що буде відчувати радість і хвилювання, перебуваючи поруч. Ви можете сказати щось не дуже смішне, а він уже розсміється, або ви навіть можете не помітити гумору у своїх словах, а він почне сміятися просто тому, що нервує. Це всі ознаки того, що ви йому подобаєтеся.
  • З іншого боку, він може і не засміятися над вашою жартом, тому що він дуже нервує і занадто турбується про те, що ви про нього думаєте, щоб стежити за вашими словами!