Як дізнатися, що ви знайшли свою другу половинку

Стріли Купідона потрапили в вас знову, але цього разу все по-іншому. Ця різниця може здаватися захоплюючим і страшним одночасно, але, що більш важливо, воно змусить вас задуматися, а раптом це саме той єдиний чоловік. Щоб знайти відповідь на це питання, вам варто гарненько прислухатися до себе і придивитися до своїх відносин.
Метод 1 з 3: Вивчіть себе

 1. 1

  Вистачить ганятися за ідеалами. Запитайте себе, чи щасливі ви в цих відносинах або ви замислюєтеся над тим, що «Все було б ідеально, якби... ». Якщо ви хочете міняти щось у відносинах, щоб жити щасливо, напевно, це не ті стосунки.
  • У всіх відношеннях є свої труднощі. Навіть коли одна проблема вирішена, рано чи пізно буде інша.
  • Знайти другу половинку - не означає знайти відносини без проблем. Це означає побудувати такі відносини, в яких ви відчуваєте себе повністю щасливо, навіть незважаючи на проблеми.

 2. 2

  Дозвольте собі відчувати любов за те, ким ви є. Нехай ваш партнер бачить, хто ви насправді, замість того, щоб милуватися вашої маскою. Вам потрібно довіряти своєму партнеру в тому, щоб вас приймали по-справжньому, якщо ви хочете тривалих відносин.
  • Виконання частини цих вимог також лежить на вашому партнері. Ви повинні бути з тим, хто любить вас і не вимагає, щоб ви змінилися з любові до цієї людини.
  • Точно так само ви повинні любити свого партнера за те, ким він є насправді.

 3. 3

  Робіть вашого партнера щасливим. Хорошим знаком того, що ви знайшли свою єдину любов, буде той факт, що ви ставите його / її щастя правіше свого. У всього є свої межі, але, загалом, ви повинні мати можливість витрачати час і енергію на забезпечення щастя для коханої людини, не піднімаючи шуму через це.
  • Крім бажання зробити партнера щасливим, вам варто мати уявлення про те, як це зробити. Продумайте дрібниці, наприклад, їжу та заняття, які піднімуть вашій коханій людині настрій після важкого дня. Ще подумайте про значні моментах, наприклад, про те, як допомогти вашому партнерові розкритися перед вами, поділитися мріями і переживаннями.
  • Як і в більшості випадків, ваш партнер повинен демонструвати таку ж зацікавленість у вашому щастя, як і ви в його.

 4. 4

  Зробіть переоцінку цінностей. Подумайте, чи змінилися якось ваші пріоритети з часу початку відносин. Егоїстичні цілі повинні стати менш значущим, ніж те, що впливає на ваші стосунки.
  • Наприклад, подумайте про свої погляди на моногамію. Якщо раніше у вас не було особливого бажання вступити в шлюб і розсудливим, але зараз ви хочете всього цього з нинішнім партнером, повинно бути, це досить особливий і важливий для вас людина, раз ви так природно змінили ваші переконання.

 5. 5

  Не забувайте про зовнішність. Це хороший знак, коли ви дбаєте про свого партнера і приділяєте трохи більше уваги своїй зовнішності, все одно відчуваючи себе спокійно, коли він бачить вас в спортивних штанях і з брудним волоссям.
  • Зовнішність відноситься більше до привабливості, а не до любові, але коли ви дійсно любите партнера, вам буде природним чином хотітися виглядати добре.

Метод 2 з 3: Вивчіть відносини зсередини

 1. 1

  Вирішуйте конфлікти, але відмовтеся від драми. Всі сваряться з близькими. У найміцніших відносинах знаходяться ті, хто сваряться, але роблять це з рішенням в розумі. Якщо ви зовсім не сваритеся, це поганий знак. Навіть якщо найпростіші сварки перетворюються на тижневі драми, це теж поганий знак.
  • Якщо пари не сваряться, зазвичай це означає, що хтось чи обидва не були повністю чесні. Коли потреби, бажання і труднощі не оголошуються, на них не звертають увагу і відносини починають слабшати.
  • У здорових сварках немає місця насильству в будь-яких формах: вербальній або фізичної. Сварки справедливі, коли немає спроб маніпулювати партнером.

 2. 2

  Смійтеся. Ви обоє повинні вміти сміятися один з одним і один над одним. Звичайно, в серйозних відносинах має бути місце серйозності, але ви повинні вміти збалансувати її доброю часткою гумору.
  • Поддразніваніе між вами не повинно виходити за рамки ніжною гри. Якщо хтось із вас постійно плаче, що щось іде не так.

 3. 3

  Насолоджуйтесь простими земними речами. Якщо вам обом все ще потрібно постійно базікати і відчувати хвилювання, щоб ваші відносини тривали, це може бути знаком того, що відношення не триватимуть довго або це означає, що вони все ще знаходяться на дуже ранній стадії, щоб можна було говорити про майбутнє.
  • Насолоджуватися земним означає хотіти дізнаватися деталі про майбутню і справжнього життя вашого партнера.
  • Насолоджуватися простим ще означає відчувати себе задоволеним просто від того, що ви сидите поруч і проводите спокійний вечір разом. Це природно - хотіти яскравих емоцій час від часу, але ви також повинні вміти насолоджуватися присутністю партнера в досить нудне час.

 4. 4

  Встановлюйте зв`язок. Ви обоє повинні бути пов`язані по дрібницях і в значних аспектах. Знаходьте спільні інтереси і схожі особливості. Також запитайте себе, чи поділяєте ви пріоритети і цілі.
  • Якщо ваші цілі розрізняються, ваші життя будуть рухатися в різних напрямках. Наприклад, якщо ви хочете осісти, створити сім`ю і завести дітей, але вашому партнерові хочеться пізнавати світ, і у нього поки немає бажання ростити дітей, то, що ви хочете від життя, розрізняється у вас обох настільки, що навряд чи щось вийде .


  • Хоббі та повсякденні інтереси менш важливі, ніж цілі, але на них все одно варто звернути увагу. Якщо у вас буде один-два загальних інтересу, буде простіше проводити час разом. Чим більше незвичайні ці інтереси, тим краще.

 5. 5

  Поважайте самі і нехай поважають вас. Тривалі відносини будуються на повазі і віддачі. Вам слід поважати партнера, але вам також потрібен той, хто буде поважати вас в рівній мірі.
  • Повага - це запорука всього того, що необхідно здоровим відносинам: віддачі, довіри, спілкування та спільного задоволення. Без поваги жодне з цих якостей не приживеться.

 6. 6

  Говоріть про майбутнє. Подумайте про тих бесідах, в яких ви обговорювали ваше майбутнє. Коли виникає така тема, вам обом повинно бути комфортно її обговорювати, і кожен повинен представляти партнера як частину свого майбутнього.
  • Ваші розмови про майбутнє не обов`язково повинні бути серйозними. Якщо у ваших стосунках ще триває рання стадія, ви можете буденно поговорити про те, що вас чекає через місяць або наступного року. З ростом вашої віддачі, однак, ви повинні розмовляти про довгострокове майбутнє і про вашого життя в цілому.

 7. 7

  Діліться всім. Вам повинно хотітися ділитися всім з вашим близьким людиною. Усім - це означає всім - захоплюючими новинами, страхами, інформацією про новий кафе, яке ви побачили і так далі.
  • Запитайте себе, як часто у вас з`являються такі моменти, якими вам хотілося б поділитися з партнером. Чим частіше таке трапляється, тим більше місце у ваших думках займає ця людина. Глибокий зв`язок означає глибокий рівень віддачі.
  • Більш важливо, що чесність повинна стати природною у ваших стосунках. Якщо у вас є секрети або ви знаєте, що ваш партнер від вас щось приховує, - це поганий знак.

 8. 8

  Шукайте іскри. У той час, як серйозні стосунки заходять набагато далі, ніж фізична привабливість, хороша хімія - це важливо. Іскри не повинні проскакувати кожен раз, як ви зустрічаєтеся поглядом, але іноді між вами повинно виникати електрику.
  • Фізична та емоційна близькість тісно пов`язані. Вам потрібно і те, і інше для романтичних відносин.

 9. 9

  Розцінюйте «ми» як більш важливе поняття, ніж «я». Вам повинно хотітися пройти через всі разом, а не вирішувати проблеми окремо. Вам варто іноді ставити благополуччя відносин вище, ніж свої бажання, і ви повинні відчувати, що робите правильно, коли цього вимагає ситуація.
  • Перші думки про «нас» зазвичай позитивні. Думка переходить від «що я роблю в ці вихідні?» До «що ми будемо робити на вихідних?»
  • У підсумку ваші думки про «нас» повинні переходити до більш серйозних проблем. Наприклад, якщо вам запропонували роботу в іншому місті, вам варто задатися думкою, як це вплине на майбутнє вас як пари, замість того, щоб думати, як це вплине на ваше особисте майбутнє.

 10. 10

  Проживайте відносини більше, ніж ви про них говорите. Запитайте себе, скільки часу ви проводите разом і скільки часу ви витрачаєте на розмови про те, як усе має бути. Здатність жити зараз важлива, якщо ви хочете бути разом у майбутньому.
  • Звичайно, ви повинні вміти справлятися з проблемами та бажаннями, коли вони виникають. Якщо проблеми занадто часто зустрічаються у ваші стосунки, це сигнал того, що між вами не все так гладко.

Метод 3 з 3: Вивчіть відносини ззовні

 1. 1

  Проведіть опитування. Запитайте родичів і друзів, що вони думають про ваші стосунки. Тільки пам`ятайте, що не всі бачать ситуацію правильно. В основному, близькі вам люди повинні схвалити ваші відносини. Вони більш об`єктивні, ніж ви або ваш партнер, тому в якомусь сенсі вони бачать речі такими, якими вони є.
  • Якщо той, кому ви довіряєте, наполягає на розриві цих відносин, вам варто серйозно розглянути це.
  • З іншого боку, ще варто враховувати джерело побажань. Той, хто любить драму або відчуває до вас почуття власництва - це не найкращий суддя. Тому, кому важливо ваше щастя і хто не був помічений у створенні проблем заради самих проблем, можна довіряти.

 2. 2

  Ставтеся добре до його соціальному оточенню. Вам не потрібно обов`язково любити всіх друзів або родичів вашого партнера і проводити з ними весь свій вільний час. Люди, з якими спілкується людина, - це відображення його особистості. Якщо ви абсолютно не переносите більшу частину оточення вашого партнера, вам варто переглянути ваші відносини і подумати, що ті друзі про нього говорять.
  • Наприклад, якщо ви думаєте, що всі друзі вашого партнера створюють проблеми, вам варто запитати себе, чи такий вже ангел ваш партнер або він просто хоче таким здаватися для вас.

 3. 3

  Проводьте час разом і порізно. Ви обоє повинні хотіти проводити якомога більше часу разом, але не впадати в зневіру, коли партнер відсутній.
  • Проведіть кілька днів або тижнів роздільно і подивіться, що ви відчуваєте. Якщо ви зовсім не здатні функціонувати, це може бути поганим знаком. Якщо ви можете жити далі, але з нетерпінням чекаєте дня зустрічі, це зазвичай є хорошим знаком.
  • У вас повинні бути окремі друзі та інтереси, але, якщо ви щасливіші в компанії таких друзів або роблячи такі речі, ніж зі своїм партнером, ваші відносини ведуть у глухий кут.