Як повернути назад свого близького друга

Ваш друг не розмовляє з вами? Між вами виникли якісь проблеми? Не хвилюйтеся. Поверніть свого друга, тому що він для вас особливий, і ви знаєте, що він як і раніше вас любить.


Кроки

 1. 1

  В першу чергу, проявіть ініціативу. Якщо ваш друг з вами не розмовляє, почніть першим. Попросіть прощення у вашого друга, хоч це і не ваша помилка. Принаймні, ваш друг тепер буде відчувати відповідальність за помилку на собі. Будьте ласкаві до вашого друга: навіть якщо він діє агресивно у відповідь, це просто показує, що він все ще на вас злиться, але в глибині душі він як і раніше вас любить.

 2. 2

  Принесіть своєму другові подарунки, нагадайте йому, наскільки хорошими друзями ви були і залишаєтеся. Стати ближче до вашого друга і спробуйте дізнатися, в чому корінь проблеми. Це може бути простим непорозумінням.
 3. 3

  Нагадайте йому про дні минулих, коли ваша дружба була міцною і ви були кращими друзями.

 4. 4

  Чи не розривайте вашу дружбу. Якщо ніхто не спробує відновити дружбу, то це, звичайно ж, стане її кінцем. Проявіть мудрість і зрілість зі свого боку. Завжди намагайтеся повернути вашого друга назад. Якщо у вас не вийде - значить ви не намагалися від усього серця.

 5. 5

  Залишайтеся вірними своєму другові і скажіть, що ви ніколи в своєму житті не знайдете такого друга, як він.

Поради • Будьте вірні своєму другу і проявляйте чесність і відданість у дружбі.
 • Будьте добрим і не стаєте недовірливим, якщо він відкине вашу пропозицію.
 • Іноді доведеться змиритися, що він знайшов кращого друга. Якщо ви вірите, що ваша дружба була справжньою, ви повинні бути щасливі, бачачи його / її щасливою. Навіть з новими друзями.

Попередження

 • Ви можете втратити друга, якщо не спробуєте повернути вашу дружбу.