Як видалити жувальну гумку з вовни собаки

Якщо у вас є домашня собака, яку ви часто вигулюєте, або ваші діти проводять багато часу з собакою, то, швидше за все, в певний момент ви зіткнетеся з тим, що в шерсті собаки застрягла жувальна гумка. Жувальну гумку складно видалити з вовни собаки, так як вона дуже липка, тим більше, якщо ваша собака довгошерста. На щастя, є інші методи, які ви можете спробувати, використовуючи звичайні побутові інгредієнти, перш ніж вдаватися до вистригання потерпілого ділянки вовни собаки.
Метод 1 з 2: з використанням кубики льоду

Застосовуйте метод з використанням кубики льоду, якщо жувальна гумка прилипла до шерсті собаки тільки зверху.

 1. 1

  Візьміть кубик льоду і протріть їм по жувальній гумці. Продовжуйте робити це, поки гумка не затвердіє.

 2. 2

  Пальцями розламайте на частини затверділу жувальну гумку. Акуратно відокремлюйте жуйку по частинах, переконавшись, що ні тягнете за шерсть собаки.

 3. 3

  Потріть ще один кубик льоду за рештою частин жувальної гумки, якщо вони починають розм`якшуватися. Повторіть процес протирання жуйки кубиком льоду та відділення її частин, поки вона не буде повністю вилучена з вовни собаки.

 4. 4

  Скупайте після цього собаку, щоб видалити будь-які залишилися липкі сліди. Ретельно помийте шерсть шампунем і обполосніть.

Метод 2 з 2: з використанням арахісового масла

Метод з використанням арахісового масла буде ефективним для жувальної гумки, яка глибоко застрягла в шерсті вашої собаки. Ви також можете використовувати цей метод після застосування кубики льоду, якщо жувальну гумку не видаляються повністю видалити першим методом.

 1. 1

  Зачерпніть пальцями жменю арахісового масла.

 2. 2

  Натріть арахісовим маслом жувальну гумку, а також уражену шерсть навколо неї.

 3. 3

  Залиште арахісове масло на шерсті вашої собаки протягом приблизно 3 хвилин, щоб масла арахісу просочили жуйку і розпушити її.

 4. 4

  Почніть видаляти жувальну гумку з вовни вашої собаки, акуратно зрушуючи її. Переконайтеся, що не тягніть занадто сильно за шерсть собаки. 5. 5

  Продовжуйте наносити арахісове масло на шерсть собаки і тягнути жуйку, поки не видалите її повністю.

 6. 6

  Скупайте собаку, щоб видалити залишилися липкі сліди і арахісове масло. Ретельно промийте шерсть шампунем і обполосніть.

Поради

 • Поряд з використанням арахісового масла, ви також можете застосовувати інші стандартні інгредієнти з вашої кухні, наприклад майонез або олія. Маслена основа цих продуктів допоможе зменшити липкість жувальної гумки і полегшити її видалення.
 • Якщо жуйка занадто глибоко застрягла в шерсті собаки, і застосування цих методів не дозволяє видалити її повністю, то краще просто вистригти частина ураженої вовни, так як вона в кінцевому підсумку знову зросте.

Попередження

 • Переконайтеся, що звертаєтеся з собакою якомога лагідніше, пробуючи описані вище методи, щоб не заподіяти їй дискомфорт.

Що вам знадобиться

 • Кубики льоду
 • Арахісове масло
 • Ножиці