Як прибрати фекалії за собакою

Непривабливі, смердючі, вони служать розсадником мікробів і хвороб, прилипають на підошву взуття, загалом, собачі екскременти - зовсім не те, що радує жителів околиці. Собачі фекалії відіграють помітну роль у забрудненні води, особливо в містах, а бактерії, що потрапляють в річки, озера і ґрунтові води, викликають різні захворювання. Більше того, один грам собачих випорожнень містить 23 мільйони кишкових бактерій, які можуть викликати спазми, пронос, кишкові розлади і проблеми з нирками. У 1991 році управління з охорони навколишнього середовища навіть оголосило собачі фекалії «розосередженим джерелом забруднення», поставивши їх поряд з нафтою і отруйними хімікатами. Однак 40 мільйонів американців не прибирають за своїми собаками! А в Буенос-Айресі через неприбрані собачих фекалій щорічно потрапляє до лікарні 650 осіб, послизнувшись на них. Для здоров`я суспільства кожен власник собаки повинен гордо брати участь в процесі збирання та утилізації собачих фекалій належним чином.


Однак збирати собачий кал - не найприємніше заняття. Для мінімізації непривабливості цього процесу є кілька способів. І якщо ви побачите, що хтось не прибрав за своїм вихованцем - можете сміливо поділитися з ним цими методами, особливо якщо йде тиждень прибирання фекалій! Майте мужність і внесіть свою лепту, щоб переконатися, що брати наші менші живуть з нами в гармонії, що не змушуючи бути в бойовій готовності ненависників собачих фекалій!

Кроки

 1. 1

  Підготуйтеся. Який би метод ви не вибрали, перед прогулянкою у вас має бути все необхідне для себе і собаки. Потрібно мати достатньо чистячих інструментів на час прогулянки, а також для додаткових собачих потреб.

 2. 2

  Захистіть себе. Якщо ви хочете мати додатковий захист, то крім поліетиленового пакета і спеціальної лопатки захопіть з собою одноразові латексні рукавички, які слід викинути в сміттєвий бак разом з пакетом і лопаткою. Для додаткового захисту можна взяти з собою вологі серветки або антибактеріальний гель для рук. Якщо ви хворі, вагітні або у вас слабкий імунітет - такі запобіжні заходи будуть вельми до речі.

Метод 1 з 4: поліетиленовий пакет

 1. 1

  Перед прогулянкою з собакою захопіть з собою кілька пакетів.
  • Старі пакети від продуктів чудово підійдуть для збирання собачих екскрементів. Іноді в них є пара дірок, так що краще використовувати відразу два пакети - один всередині іншого. Це значно скоротить ймовірність двох дірок на одній ділянці і захистить ваші руки від фекалій.
  • Використання двох пакетів також забезпечить ізолюючий ефект, при якому ви не відчуєте тепло їх вмісту. Якщо ви дбаєте про навколишнє середовище, то використовуйте пакети для продуктів.
  • Є також мішечки, спеціально зроблені для збору фекалій - вони герметичні і міцні. Вони особливо гарні, якщо ви думаєте, що пакети для продуктів в окрузі недостатньо хорошої якості. (Ви можете також внести свою лепту, припинивши використовувати поліетиленові пакети!)
  • У деяких магазинах з продажу товарів для тварин є ароматизовані пакетики для собак. Можливо, ви захочете їх спробувати.

 2. 2

  Виверніть пакет і натягніть на руку, як ніби ви наділи рукавичку.

 3. 3

  Нижню частину пакета притримуйте рукою. Візьміть екскременти із землі і покладіть в пакет.  • Обережно підніміть все з асфальту, залишаючи на поверхні якомога менше.
  • З газону зробіть це напівкруглим рухом руки-підійміть їх якомога акуратніше.

 4. 4

  Обережно витягніть руку. Іншою рукою стягніть верхню частину мішечка з кулака і поверніть його в початкове положення, залишивши фекалії всередині пакета.

 5. 5

  Щільно зав`яжіть мішечок. Викинете його в найближчий сміттєвий бак. Ми радимо вам затримати подих, коли ви підніміть випорожнення з землі, поки не покладіть їх у пакет (и).
  • Слід знати, що не всі думають, що місце фекалій у сміттєвому бачку. У місті Торонто встановили, що в 2006 році від 23 до 27 відсотків сміття були собачими екскрементами! Для збереження чистоти навколишнього середовища слід забрати мішечок додому і злити в туалет подібно людським нечистотам (але без пакета). Але якщо ви вирішили це зробити, потрібно слідувати всім гігієнічним нормам.

Метод 2 з 4: совок для собачих екскрементів

 1. 1

  Якщо ви не можете змусити себе доторкнутися до фекалій навіть через поліетиленовий пакет або не можете нагинатися з яких-небудь причин - вам варто придбати спеціальний «совок для екскрементів». Зазвичай він складається з рукоятки на довгій ручці з двосторонньою лопаткою на іншому кінці. При виборі потрібного совка розмір повинен бути відповідним для породи вашої собаки.

 2. 2

  Очистіть двір за допомогою совка. Великі совки зручні для прибирання двора- ви можете прикріпити пакет на кінці лопатки і пройти по території, збираючи фекалії граблями або іншими інструментами, штовхаючи їх прямо на совок. Наприкінці просто зав`яжіть пакет і киньте його в сміттєвий бак - вам не доведеться навіть торкатися до випорожнення.

Метод 3 з 4: довірте це фахівцям

 1. 1

  Послуги по збиранню фекалій все більше набирають обертів. Хоча це коштує недешево, деякі люди готові платити, особливо, якщо ви вигулюєте собаку в певному місці, наприклад, у дворі. І якщо ніде поблизу не виявляються подібні послуги, чому б самим не стати підприємливим і не скористатися такою можливістю? Це може бути дуже вигідною справою!

 2. 2

  Запитайте знайомих власників собак, чи не знають вони гарне бюро послуг з «прибиранні випорожнень».

 3. 3

  Запитайте місцевих жителів або пет-Сітерія, не думали вони звернутися за подібними послугами. 4. 4

  Пошукайте послуги по збиранню екскрементів в Міжнародному довіднику на сайті: https://apaws.org/search/adv/default.aspx.

Метод 4 з 4: якщо довелося мати справу з порушниками

 1. 1

  Якщо ви зіткнулися з кимось, хто не прибрав за своїм собакою на ваших очах, заявіть про себе. Скажіть йому, що це негігієнічно і нешанобливо до оточуючих. Поясніть, що він підводить всіх власників собак, так як на них можуть подумати, і він закінчить тим, що нікуди не зможе вийти прогулятися зі своєю собакою. Не потрібно влаштовувати скандал, але будьте наполегливим, і якщо він порушив закон, повідомте в місцеву асоціацію або іншу інстанцію про дане порушення.
  • Можна сказати щось на зразок: «Пан / пані, я розумію, що це не дуже приємне заняття, але як власники собак, ми повинні показати, що ми несемо відповідальність і за наших собак, і за околиці. Фекалії собак містять бактерії, а адже ми не хочемо, щоб люди настали в них. Так що, я буду вам дуже вдячний, якщо ви приберете за своїм собакою так само, як роблю це я. »

 2. 2

  Запропонуйте незнайомцеві один з ваших пакетів. Йому буде складно відмовити після такого важливого жесту, що показує, що ви сподіваєтеся на те, що він поведе себе відповідально.

 3. 3

  Як приклад скажіть йому, що ви горді тим, що прибираєте екскременти за своїм вихованцем. Це буде хорошим прикладом для інших власників собак і люди зрозуміють, що те, що лежить на газоні - немає від вашої собаки.

Поради

 • Здорова дієта для вашої собаки допоможе зробити випорожнення менш смердючими! Для цього її слід годувати якісними продуктами і включати в раціон як менше замінників.
 • Зробити екскременти більш терпимими вам допоможе зміна харчування.
 • Якщо собака залишила фекалії будинку, надіньте рукавички і приберіть їх за допомогою туалетного паперу. Це допоможе зберегти поліетиленові пакети або паперові рушники.
 • Якщо ви пішли на прогулянку і забули мішечок, то їх можна взяти безкоштовно близько сміттєвого бака.
 • Можна привчити вихованця справляти нужду вдома перед і після прогулянки- це позбавить вас від прибирання фекалій. Однак потрібно пам`ятати, що це також залежить від породи, деякі собаки мають звичку випорожнюватися після навантаження - це показник того, що собака здорова.
 • Не бійтеся піднімати екскременти свого собаки. Якщо вам неприємно брати їх руками - носіть із собою вологі серветки.
 • За оцінками, 75 мільйонів собак в США виробляють 3600000 фунтів фекалій на рік.
 • Після того, як ви прибрали екскременти, як годиться, ретельно вимийте руки. Навіть дотримуючись правил обережності, ви ризикуєте зібрати бактерії після збирання за вихованцем. Часте миття рук - ефективний спосіб уникнути контакту з мікроорганізмами.
 • Замість того, щоб кидати пакет у відро для сміття, краще змити його вміст в туалет. Це набагато простіше!

Попередження

 • Залишати фекалії на вулиці або в парку незаконно в багатьох штатах США та інших країнах по всьому світу. Це може привести до великого штрафу. Так що насолоджуйтесь своїм вихованцем, але не забувайте тримати вулиці в чистоті. Прибирайте за ним.
 • Не чіпайте випорожнення руками, особливо, якщо у вас є відкритий поріз. Завжди мийте руку (і) після прогулянки, якщо ви прибирали за собакою.
 • Обов`язково кладіть пакет з екскрементами в сміттєвий бак, а не куди попало.
 • Дикі тварини і діти дуже сприйнятливі до мікробів, знайденим в собачих фекаліях.