Як убити чорну вдову

Більшість павуків безневинно, і насправді їх вигідно мати навколо вашої власності. Тим не менш, є 2 типи павуків, які повинні викликати деяку тривогу: чорна вдова і коричневий павук-відлюдник. Якщо на вашу власність вторглося навала чорних вдів, ви повинні вжити негайних заходів. Також добре знати кілька методів знищення окремих павуків, з якими ви стикаєтеся, щоб ви могли уберегти свою сім`ю!
Метод 1 з 3: Позбавтеся від навали

 1. 1

  Очистіть потенційні місця приховування. Чорні вдови роблять нори в рідко відвідуваних місцях, таких як дровітні, ящики для зберігання, задні боку шаф і так далі. Мало того, прибираючи ці ділянки, ви усунете потенційні місця проживання, а також позбавитеся від місць, де чорна вдова полює.
  • Одягайте садові рукавички. На всякий випадок, якщо ви натрапили на павука, ваші руки будуть захищені від укусів.

  • Приберіть безлад. Якщо у вас в будинку є непотрібні коробки, дрова або інші предмети скупченості, позбавлення від них може усунути потенційні укриття.

  • Чистите пилососом. Якщо у вас є пилосос з насадкою шланга, використовуйте його, щоб вичистити темні куточки і закутки. Якщо ви бачите павутину без павука, чистка пилососом - кращий вибір. Тільки переконайтеся, що мішок герметичний, і утилізуйте його (поза домом), як тільки ви закінчите, щоб павук не зміг повернутися назад у ваш будинок.

  • Побризкайте за межами вашого будинку. Використовуйте високонапірний шланг, щоб знищити павутину і мішечки яєць. Зверніть особливу увагу на віконні лунки, віконні рами та дверні рами.

  • Приберіть рослинність, яка знаходиться в безпосередньому контакті з вашим будинком. Плющ та інші живі рослини у вашому будинку або по його периметру забезпечать будинок для цих шкідників.

  • Регулярно проводите чистку. Господарські роботи, такі як прибирання пилососом і зміст вашої вітальні в чистоті допоможуть запобігти зараженню павуками. Очищати пилососом - особливо важливо, тому що він очищає від пилу, яєць і самих павуків.

 2. 2

  Запобігайте поява павуків у вашому домі. Кращий спосіб уникнути появи чорних вдів - це профілактика. Підтримуючи свої двері і вікна загермітізірованнимі, ви приймаєте важливий крок у запобіганні павуків та інших комах від попадання у ваш будинок. Герметизувати виходи також дуже корисно. 3. 3

  Зателефонуйте професійному дезінсектор. Якщо ви підозрюєте, що проблема з чорною вдовою більше, ніж ви можете впоратися самостійно, зверніться до фахівця, який, за ліцензією, використовує більш важкі інсектициди. Якщо можливо, обдзвоните кілька фірм, щоб дізнатися розцінки в залежності від розміру вашого будинку і підозрюваної тяжкості зараження.

Метод 2 з 3: Ліквідація павуків активними методами

 1. 1

  Розпорошите на павуків аерозольний пестицид. Якщо ви бачите чорну вдову на волі, спробуйте, в першу чергу розпорошити на неї пестицид. Це краще, ніж намагатися вдарити або затоптати її, тому що павуки агресивні і будуть бігти на вас, якщо вони під загрозою.

 2. 2

  Роздушіть його. Якщо у вас немає під рукою пестициду, схопите взуття або інший плоский предмет і убийте павука старомодним способом. Майте на увазі, що чорні вдови швидкі, і вони можуть бігти до вас, а не від вас (як робить більшість інших павуків).

 3. 3

  Вистежити їх. Незабаром після заходу сонця, скажімо в 9 або 10 вечора в літній час, шукайте вдів в місцях, в яких ви знаєте, що вони роблять нори. Це видно по жорсткої павутині, яку вони плетуть. Запасіться ліхтариком, аерозольним клеєм або лаком для волосся (трохи липкий аерозоль), довгими брюками, взуттям і т.д., шукайте їх близько 30 см. Від землі. Коли побачите одного, розпорошите на нього. Одне це вб`є вдів, скоротить їх число і утримає вас від необхідності використовувати довгострокові пестициди.

Метод 3 з 3: Ліквідація павуків пасивними методами

 1. 1

  Посипте порошком павутину. Чорні вдови проводять багато часу на павутинах, щоб охороняти мішечок яєць або чекати здобич. Посипте безрепеллентную інсектицидні пил на павутину, коли ви знайдете її - пил, зрештою, вб`є павука. Поверніться до павутині, щоб переконатися, що павук мертвий, і утилізуйте його, запечатав в пластиковий пакет.

 2. 2

  Нанесіть залишковий інсектицид в темні кути. Порошок, що змочується застосовується в кутах і затишних куточках, він буде перешкоджати утворенню нової павутини, роблячи її більш важкою для чорних вдів, щоб зловити здобич і розмножуватися.

Поради

 • Якщо ви укушені, але не на 100% впевнені, що це небезпечний укус, не бійтеся звернутися до лікаря.
 • Якщо вас укусила чорна вдова, терміново зверніться до лікаря. Хоча укус буде виглядати як невеликий укол з дуже невеликим набряком, у вас можуть виникнути судоми в черевній порожнині і м`язах через годину або більше після укусу.